Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mam dość swojej pracy, jak się przebranżowić?

Polecane posty

Gość gość

Wiadomo że najłatwiej szukać pracy w branży w której mamy doświadczenie. U mnie jest to handel, całe życie coś sprzedaję i mam kontakt z klientem. Chciałabym zmienić pracę, tylko czy to jest realne po 15 latach byciem handlowcem? Nie wiem nawet co chciałabym robić, nie wiem jakiej pracy szukać. Wiem tylko tyle że nie chcę już być handlowcem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najpierw musisz się Dowiedzieć jaka branża cię może interesować, bo tu jest twoja największa trudność z tego co widzę. A później choćby kursy jakieś czy studia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirusza
Ja w pewnym momencie miałam tak dość swojej pracy, że rzuciłam wszystko z dnia na dzień. Na szczęście miałam jakieś tam oszczędności więc poszłam sobie na kurs programowania, dokładnie ten: http://sdacademy.pl/kursy-trojmiasto/ Dostałam od razu od nich pracę i uczę się jeszcze, ale podoba mi się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam kumpla programistę i całkiem dobrze mu się powodzi. Jestem właśnie na tym etapie, że wypaliłam się w starej pracy i szukam nowych alternatyw.. Dzisiaj eduweb ma zniżkę 20% z okazji ich urodzin. Za grosze praktycznie wychodzą. Poszukaj sobie czegoś, może programowanie, grafika, fotografia, spory wybór jest. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlena2
Idz na jakis weekendowy kurs albo do szkoly. Potem zaloz sobie konto na strefajob.pl i tam na pewno cos znajdziesz. Ja przez 15 lat pracowalam w jednej firmie, zrobilam tak jak powyzej i udalo mi sie znalezc swietna prace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zobacz sobie kierunki tu www.wsge.edu.pl ja w ten sposób się przebranżowiłam, czyli znalazłam to, co mnie interesowało, skończyłam ten kierunek i teraz pracuje w tym zawodzie. Można? Można! Trzeba tylko chcieć i się nie bać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poza handlem i usługami, można znaleźć wiele ofert pracy w IT i tutaj zarobki są obiecujące. Chociażby na przykładzie Wrocławia możecie http://dolnoslaskie-praca.pl sobie poczytać o tym w jakich branżach jest teraz sporo pracy. Słyszałam, że brakuje też personelu medycznego, ale tutaj zarobki są przynajmniej jak na razie są słabe…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×