Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

2.5 miesieczniak spi na okraglo

Polecane posty

Gość gość

Moj synek 2,5 miesiąca dużo śpi, zje,porozglada sie,poguga,pousmiecha i znów zasypia. Czas tzw czuwania ma bardzo krótki. Zasypia na kolejne od pół godziny do nawet 3godzin. Mam z nim ćwiczyć leżenie na brzuszku a na dobrą sprawę nie mam nawet kiedy :) jak to było u was ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
każdy ma inaczej, np moje dziecko od urodzenia w ogóle nie spało w dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurwa dzieciaki nie śpią to jęczycie, ze padacie na ryj. Śpią też źle. Walnij się w łeb debilko i pogugaj sobie do lustra, jak nie masz z kim gadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boże i jak jedna matka ma zrozumieć drugą jak ty masz problem bo dziecko śpi i nie masz jak z nim cieczyc a ja nie mialam czasu się podesłać bo w ogóle niespal.... A ciesz się kobieto i korzystaj bo jeśli sprawiedliwosc jakaś jest to z następnym będziesz miała dużo czasu na ćwiczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:30- idź się leczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja córka tez jest śpiochem od urodzenia:), ma juz 10 miesięcy. W szpitalu jej jednej nie było słychać wogole jak płacze. Tylko spała. Każde dziecko jest inne. My mieliśmy tylko inny problem, bo nasza niunia za każdym razem po jedzeniu wymiotowała ( chlustala) tym mlekiem,ciagle sie bałam o nią zeby sie nie zachłysnęła, i pilnowałem cały czas ,nawet w nocy. . Położne mówiły ze niektóre dzieci tak maja i trzeba poczekać ,przeszło jej jak miała 4 miesiace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niektóre dzieci to takie śpiochy, z moich obserwacji wynika że najczęściej chłopcy (moze to z nich wyrastają leniwi kanapowi meżowie kafeterianek?).... sąsiadki syn ma 2 lata i ma 3 drzemki 2-godzinne w dzień, a moja córka jest w tym samym wieku i od urodzenia nie śpi w dzień! Ona przynosi do domu naręcze kolorowych czasopism i non stop siedzi na necie, a ja nie mam czasu się wy/srać na spokojnie, a gotuję i sprzątam po nocach. Nie ma sprawiedliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moich dwóch synkow miało podobny schemat. Za noworodka spanie ponad 20h na dobę. Pozniej jedzenie, czuwanie do godziny przy czym lezeli sami na kocyku, macie czy bujaku i byli bardzo pogodni a następnie zasypianie na ok 2h. Bardzo szybko bo od ok 3 mca przesypiane cale noce. Balam się że drugi będzie inny- tak mówią ale byl identyczny jak brat. Bezproblemowe dziecko Co to znaczy że maleńkie niemowlę nie śpi cały dzień? Dla mnie nie do pomyślenia. To co robi? Nie jest zmęczone. W wozku na powietrzu nie śpi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moi synowie tez tak mieli. Teraz maja 4 miesiace i spia 3 razy w ciagu dnia po 2 godz czasem nawet 4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do tych co się tak dziwią ze niemowlak może nie spać w dzień i ubolewają, ze ich dzieci śpią za dużo. Tak jest to mozliwe, ze niemowlaki mogą nie spać w dzień, np moja córka od noworodka nie spała w dzień, a co robiła? jak ją miałam na rękach czy siedziałam i trzymałam ją to była spokojna i np ssała pierś, a jakbym ją tylko odłożyła to zaraz darła się wniebogłosy, tzw dziecko nieodkładalne. Nigdy nie spała w wózku. Powinna spac 20 godz na dobę, a spała 10-12 godzin . Teraz ma 2 lata i śpi tylko 7-9 godzin na dobę, zasypia między 19.30 a 20.00 wstaje przed 4 rano. Taki typ, ma to po mnie, ja też taka byłam. Chciałybyście się zamienić????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×