Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość222

Ile jeszcze???

Polecane posty

Gość gość222

Witajcie.... Muszę się komuś wyżalić, nie mam już sił..... Mam 25 lat i jestem 2 lata po ślubie mam pół rocznego synka.... ale nie o to chodzi życie w ogóle mnie nie rozpieszcza mieszkamy u moich rodziców bo nie stać nas na budowę domu mój mąż ma dom po rodzicach ale wymaga generalnego remontu na co też nie mamy pieniędzy, nawet wesele robiliśmy na kredyt i jeszcze rok musimy go spłacać, tylko przykro mi z tego powodu że czuję się najgorsza z rodzeństwa, tata jest kochany ale nie ma nic do gadania, rządzi mama... ciągle się chwali że mój starszy brat ma dobrą pracę, wybudował dom itd. ale sęk w tym że on nie musiał brać na nic kredytu bo kiedy on się żenił rodzice robili mu wesele, a on sobie samochód kupił... młodszemu bratu dali na prawko, kupili auto a tylko ja jestem wyrzutkiem nic nie wartym..... nie mogę nikomu się pożalić mam dość.... co robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Życie Cię nie rozpieszcza? A moim zdaniem masz mnóstwo szczęścia. Wcześnie, bo w wieku 23 lat wyszłaś za mąż, rozumiem, że jesteś w szczęśliwym związku, macie dziecko... Wielu ludzi nie może znaleźć partnera, boryka się z bezpłodnością. Macie gdzie mieszkać, bo rodzice Was przyjęli pod swój dach, a Ty... narzekasz, że wesele musicie spłacać. Jeśli Was nie stać na rodzinę, mieszkanie osobno, to nie jesteście naprawdę dorośli, nie powinniście się bawić w ślub - bo w Waszym wypadku to zabawa, w rodzinę. Bo widać nie rozumiecie, tzn. Ty nie rozumiesz, co jest istotne, a co nie. Na przykład w Waszym wypadku wesele to był zbytek, chęć zaksiężniczkowania. Mojemu starszemu bratu rodzice dali dom. Mnie nic. Ale mieli do tego prawo. Niebawem sam dorobię się mieszkania. Jesteście dojrzali wiekiem, dorośnijcie w końcu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12.48 nic dodać nic ująć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×