Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jakie kobiety podobaja sie facetom?

Polecane posty

Gość gość

w sensie fizycznym. I wiecie..chodzi mi o to, jakie się podobaja do tego stopnia ze facet ma szczera ochote na taka kobiete a nawet sie w niej zakocha do szalenstwa. Pomijajac juz charakter bo to nie jest wazne, chyba ze do zwiazku ale nie o tym mowimy w tym momencie. Znam wiele ladnych kobiet a mimo to faceci za nimi nie szaleja, widac, ze nie podobaja sie tak do konca, sa z nimi z innych powodow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo to jednak charakter jest istotny :) To jak ktoś się zachowuje. Przykład - taka Mae West. Ikona seksu, a wyglądała jak stara matrona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pod charakter facetowi nie stanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"pod charakter facetowi nie stanie" x Masz rację, jeśli kobieta ma podły charakter, to nawet gdyby wyglądała jak Marylin Monroe - facetowi nie stanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jednak "staje" - jeżeli kobieta jest ładna (nawet przeciętnie ładna) i ma normalną, kobiecą figurę, a do tego ma ogromny sex appeal przez to jak mówi, żartuje, chodzi i odnosi się do innych to zawsze będzie seksowniejsza niż ładna kłoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Pomijajac juz charakter bo to nie jest wazne, chyba ze do zwiazku" x To właśnie jest bardzo ważne. To co dzieje się na odcinku między pierwszym spotkaniem a łóżkiem jest nad wyraz istotne. Nawet jeśli to tylko kilka kroków. Chyba, że facet jest nastukany jak szpadel, ale wtedy podoba mu się każda chętna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takie jak ta która zgineła w egipcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:04 taka prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miły pan
magda żuk jest pospolita, typowy klon polski. by się naprawdę podobała kobieta musi być oryginalna (czyli inteligentna w pewnym sensie), sexy i piękna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miły pan dziś Nie pitol. Autorka pyta o to jaka kobieta podoba sie facetom. A nie szuka przepisu na gwiazdę kina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prosilam, zeby kobiety sie nie wypowiadały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a facetowi powiedziałaś, że nie ma racji, więc kto się ma wypowiadać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi zawsze sie podobaly wysokie szczuplutkie takie 173-175 cm i 58-63kg z zarysowanymi biodrami, piersi male -srednie, dluuuuugie proste wlosy(zadbane) ciemne czasami czarne. Mily usmiech pogodna twarz, oczy piwne, spokojna(nie szalona imprezowiczka)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ci mówie jestem kurwa facetem. Wiesz co się podoba? wygląd typu sucz. Dziewczyno jeśli jesteś w przedziale wiekowym 17-40 lat to musisz być laska. Musisz mieć ładną sylwetkę, talie, co najmniej rozmiar biustu 3 a najlepiej 4 a jeszcze lepiej 5. Długie włosy, sa najbardziej pożądane. Skura jak brzoskwinka, ładna czysta cera, opalone ciałko. Dupka jak orzeszek. Najlepiej podkreślona leginsami. twarz typu sucz wymalowana, opalona albo delikatna bardzo dziewczęca. I tyle. Ale faceci najbardziej zwracją uwagę na dupe i cycki. Musisz zapierdalać na silowni biegać jak chcesz tak wyglądać. Z własnych obserwacji wiem że to jest możliwe tak max do 30 stego roku życia potem albo trzeba mieć zajebiste geny bo już nie ma czasu na sport. Wiec jeśli taka nie jesteś to jesteś skazana na bycie ruchaną przez muflony. Z wystającym owłosionym brzuchem przepitą gębą i brzydkim oczyma .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a i jeszcze jedno charakteru nie oceniam bo chodzi tylko o wygląd. Laska musi być przekonana o swojej wartości, musi pachnieć , najlepiej żeby miała coś do powiedzenia, no i wzrost. Kwestia gustu ale bardziej porządane są wysokie laski. Także tyle z mojej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"jeżeli kobieta jest ładna (nawet przeciętnie ładna) i ma normalną, kobiecą figurę, a do tego ma ogromny sex appeal przez to jak mówi, żartuje, chodzi i odnosi się do innych to zawsze będzie seksowniejsza niż ładna kłoda" x 10/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja natomiast lubię niskie, szczupłe, koniecznie długie proste włosy, odstajaca dupka, piersi b, c, d, najlepiej b lub d. Taka jak ta co zginęła w Egipcie bardzo mi się podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"To właśnie jest bardzo ważne. To co dzieje się na odcinku między pierwszym spotkaniem a łóżkiem jest nad wyraz istotne. Nawet jeśli to tylko kilka kroków. Chyba, że facet jest nastukany jak szpadel, ale wtedy podoba mu się każda chętna." x Zgadzam się w 100%. Szukasz recepty na idealny wygląd? Niestety nie ma takiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Mówiłem k****. Ta Magda Żuk z egiptu to jest typ laski która podoba się każdemu. Bez względu na wiek , status może mieć każdego. Archetyp atrakcyjnej kobiety. I tak macie k***a wyglądać jak się chcecie podobać. Nie ma innej opcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli zrobione blondynki? Ja jestem naturalna brunetka, tez mam zgrabny nos, duze ladne usta, oczy sredniej wielkosci, raczej male ale niby jestem ladna, owalna twarz, cera ladna, figura tez niczego sobie i nie widze zeby szaleli.Podobnie za moimi kolezankami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wstaw zdjęcie, albo daj linka ocenimy. Bo tak na opis to wiesz cięzko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zrobione blondynki i brunetki i czarne. Jestem lekarzem i mimo tego podobają mi się takie wyuzdane kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miły pan
"Nie pitol. Autorka pyta o to jaka kobieta podoba sie facetom. A nie szuka przepisu na gwiazdę kina. " --- kobiety nie mają się co wypowiadać o kobietach więc do widzenia pani. :) x magda żuk jest pospolita, bo 1. miała pogrubiane sztuczne brwi 2. sztuczne wary obciągary. jest to sztuczne i powszechne dziś u dziewczyn/kobiet więc w takiej osobie nie można się zakochać. miłość tylko dla naturalnie pięknych, sexy i oryginalnych kobiet. oryginalność kobiety wyraża się poprzez jej ubiór (nie kupuje tylko w galeriach tego co reszta). w skrócie niebanalne piękno - to jest to co zasługuje na miłość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mi też się ta z Egiptu bardzo podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Czyli zrobione blondynki?" x Niekoniecznie. Z tą Magdą Żuk to pewne uproszczenie - myślę, że owszem, podoba się każdemu facetowi, a przynajmniej zdecydowanej większości, ale to nie oznacza, że inne nadają się "do piachu". Poza tym sam wygląd to za mało. Nie chcę rozwijać na przykładzie tej dziewczyny, ale powiedzmy, że zdjęcie to nie to samo co żywa osoba. Nie wystarczy dobrze wyglądać, żeby naprawdę zainteresować faceta - zaznaczam, że normalnego. Zakładam przy tym, że nie chodzi o preferencje facetów, których dziewczyny mają na nazwisko .jpg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miły pan
myślę, że w ludziach wytworzyła się uczuciowość przeznaczona tylko dla najlepszych, jako nagroda za wspaniałe geny, a sztuczność wyglądu może tylko oszukać prymitywny instynkt, czyli pożądanie, ale w takiej nie można się zakochać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Turkuć
Ja tam wolę od niebanalnego piękna niebanalna osobowość. Spotkałem 2 takie dziewczyny, które z wyglądu może i mało pamiętam, ale za to nasze rozmowy wspominam bardzo dobrze. 1 z nich prowadzi nawet bloga, którego sobie od czasu do czasu czytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie ideałem Kobiety jest Karolina Gorczyca aktorka. To jest 8 cud świata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"To ci mówie jestem k**wa facetem. Wiesz co się podoba? wygląd typu sucz. Dziewczyno jeśli jesteś w przedziale wiekowym 17-40 lat to musisz być laska " x Reszty mi się nie chce cytować, dwa pytania - Ile masz w bicu? Dres Cię nie uwiera na karku?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×