Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

neroo

Brzydki zapach w domu, ciążowy koszmar

Polecane posty

Witam, Moim problemem jest okropny zapach w domu. Dom jest podzielony na dwie części, góra i dół. Na dole od dawna mieszkają lokatorzy, którzy niezbyt dbają o zapachy, palą papierosy itd. Oddzielają nas od nich jedynie drzwi na schodach połączone bezpośrednio z korytarzem i naszym wejściem na górę, na której mieszkamy. Niestety nie jest możliwa zmiana lokatorów ani miejsca zamieszkania, a ja tego powodu strasznie cierpię. Od samego początku (kiedy się wprowadziliśmy) zapach panujący w domu mnie drażnił, ciężko opisać co to w ogóle jest za zapach, taki brud, zaniedbanie, papierosy i starość, teraz jak jestem w ciąży wymiotuję za każdym razem kiedy wchodzę do domu i rano kiedy wychodzę z pokoju. Nie mogę pozabyć się źródła zapachu, ale czy mogę poradzić sobie z samym zapachem. Przez niego moja ciąża to koszmar, mam dosyć dni spędzonych w łóżku, w domu nie mogę nic robić z powodu mdłości, ale w każdym innym domu czuję się dobrze. Bardzo proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciężko z takimi sąsiadami , nie wiem co Ci doradzić . Jeśłi nie drażnią Cię ogólnie zapachy to spróbuj na tym korytarzu rozpylać np jakiś dezodorat niwelujący zapach. Ja używam takiego http://media.drogerienatura.pl/media/product/ae6/-glade-auto.-spray-japonski-ogrod---urz-drogerie-natura-pl-6b8.jpgw łazience , fajnie maskuje wszelkie zapachy. Ten fajnie pachnie , kup i psikaj zanim wejdziesz do korytarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piiii eerdolec
Zagroz im ze powiadomisz wlasciciela, a jak on nie zareaguje to sąd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×