Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lumka3

Widziałyście już Aquarelle Neonail?

Polecane posty

Gość lumka3

Widziałyście nowe hybrydowe lakiery z Neonail? Póki co jest filmik katosu na necie - super to wygląda! Coś zupełnie nowego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na instagramie Neonail można zobaczyć jakieś stylizacje z tymi lakierami - akwarelkami. Fajnie to wygląda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lakiery nie sa godne polecenia ani zakupu. Kupiłam 3 na próbę i zmarnowane pieniądze. Zamiast rozmywać się ukiarkowanie, jak w filmikach rozmazując się natychmiast na jedna wielka plamę. Szkoda kasy, ja jestem bardzo rozczarowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlukay
ale tam jeszcze bazę specjalną musisz kupić, żeby się rozmywało. :) Aquarelle to nie tylko lakiery a i specjalna baza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość unka6
testowałam je wczoraj i jak dla mnie super! ja nie lubię takiego standardowego jednokolorowego manicure a tu można poszaleć i zrobić coś naprawdę efektownego! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julska9090a
z tego co widzę, to coraz więcej fajnych stylizacji z tymi aquarelle się pojawia i coraz bardziej mnie to przekonuje. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym najchętniej wszystkie kolory kupiła, ale mogę się zdecydować max na 4 - wiecie które najlepiej wybrać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej to dobierz sobie lakiery z zupełnie różnych odcieni - np. blue aquarelle, lavender aquarelle, ruby, black.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Próbowałam ich w ostatni weekend. Mam białą bazę aquarelle i kolor lavender aquarelle. Pięknie wychodzi! kolor ładnie się rozmywa, bardzo płynie przechodzi w coraz jaśniejsze tony. Dla mnie bomba!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biank4
Sama jeszcze nie próbowałam, ale wygląda to ślicznie. A z jaką latwością to dziewczynom wychodzi :O Nie wiem czy ja bym tak umiała :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to naprawdę łatwiejsze niż się wydaje ;) pewnie, że wprawa robi swoje, ale nawet początkująca osoba powinna dać sobie radę, a z czasem jest coraz lepiej (widzę po sobie). na youtubie znajdziesz też wskazówki jak tworzyć fajne wzorki, np. u katosu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małgo365
Dziewczyny, a jak to jest z tymi bazami przy aquarelle? można ich używać przy zwykłej bazie czy musi być ta specjalna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potrzebujesz bazy Aquarelle :) i pamiętaj, że jej nie utwardzasz tylko wzorek robisz na mokrej (właśnie dzięki temu lakier tak ładnie się rozmywa)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maya81
Z racji tego, że wyszły nowe kolorki, to podbijam ;) Widziałyście? Jak się Wam podobają? Jak dla mnie to nawet świetne uzupełnienie kolekcji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cherry bardzo ładne :) Zieleń zresztą też, ładnie można połączyć z Emerald. Ogółem to wg mnie na plus, przypadły mi do gustu, choć z nowych właśnie jeszcze nie mam. Ale jeśli to ta sama kolekcja, to myślę, że jakościowo też będzie na plus jak przy starych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dankadana
Cherry jest absolutnie genialne, i Ocean <3 Przyznaję, udała im się ta kolekcja :) Miło tak posiedzieć i potworzyć cudne wzorki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aquarelle to faktycznie nawet z nudów przyjemnie porobić :D Zawsze wyjdzie nieco inaczej, jest tyle możliwości ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale trwalosc do d...u..py

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×