Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Co szykujecie na dzień dziecka?

Polecane posty

Gość gość

Dla córci (6l) kupiłam zestaw lego z basenem a synek(3l) dostanie figurkę Batmana bo uwielbia Avengersów, natomiast nigdzie nie ma batmobilów:-( Na dzień dziecka dostają prezenty tylko od nas, więc chce żeby były fajne i porzadne. Tylko nie wiem co dokupić do tego Batmana. A wy co chcecie sprezętować dzieciom i w jakim wieku one są?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas kino i jakies drobiazgi . Moj syn tez uwielbia batmana i mamy 3 zestawy lego batman . Są super ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nie doczytalam ze synek ma 3 lata wiec na lego za maly pewnie. ps. W avengersach nie ma batmana. Jest tam hulk, kapitan ameryka, iron man, thor,czarna wdowa, hawkaj ( nie wiem jak sie pisze ) . Jestem obyta bo syn tez ich uwielbia. A batman to raczej liga sprawiedliwosci plus superman i np robin. No i ten nowy film kinowy. Syn zachwycony. A za batmana w avengersach bys dostala dlugi wyklad od mojego syna :-) zlosliwie nie pisze tylko poprawiam bo 3latek napewno nie rozroznia takich bajek a Ty nie wiesz co piszesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój jest jeszcze za mały na lego, a marzy o batmobilu a nigdzie nie mogę znaleźć:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Batmobile to widzialam ale tylko z lego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie, on poprostu uwielbia superbohaterów:-) ma już kapitana Amerykę, Hulka, Ironmena, Spidermana we wszystkich kolorach, Thora i Supermena:-) te z marwela są bardzo porządne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak masz rację. Maja dobrą jakośc . Mój syn też ich uwielbia i ma tego mnóstwo. Teraz też ma fazę na hero mashers właśnie z tymi bohaterami ale obawiam się że dla 3 latka pewnie też ta zabawka jeszcze nie odpowiedna chociaż mogę się mylić. Nie wiem co doradzić Ci z tym batmobilem. Bo jak pisałam my mamy 3 zestawy tego batmana ale to lego i nie widzialam nic innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ile Twój synek ma lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7 :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może popatrzysz na lego duplo. Może coś mają z batmana ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To fajny już taki do porozmawiania:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak już taka kompan do rozmów ;-) przeslam link. Od 4 lat ale moze podpasuje. To sa wieksze klocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajnie, dziękuję. Synuś dosyć mądry jest myślę że sobie poradzi. Jeszcze raz dziękuję. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proszę , pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Postanowiłam kupić mojej córce kilka zabawek edukacyjnych. Dzięki temu będzie mogła jednocześnie fajnie spędzać czas wolny i uczyć się nowych rzeczy. Moim zdaniem jest to bardzo optymalny prezent, który ucieszy obie strony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj synus dostanie zestaw play doh i pojdziemy razem do kina :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podpowiedzcie co kupic dziewczynce 4 latA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alaFG
Ja tez już mam zamówiony prezent dla naszej 4-latki. Kupiłam jej taki plecaczek http://www.jagodowykot.pl/shop/plecaki-dla-dzieci/plecaczek-farbis-z-kokardka-1031-pudrowy-roz/ widziała taki u koleżanki z przedszkola i ostatnio strasznie mnie męczyła żeby jej taki kupić. Wystarczyło tylko wpisać tego farbisia w wyszukiwarkę. Powiem Wam, że sądziła iz jestem na bieżąco z ta dziecięcą modą ale jednak nie bo to ostatnio najmodniejsze plecaczki. Ależ oni maja tam wybór wszystkiego dla dzieci chyba w ogóle zacznę częściej tam zaglądać bo i jest też co poczytać na blogu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i tradycyjnie wkradła sie reklama szemrana,do powyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nie lepiej jakis voutcher na wycieczke albo do teatru zeby spedzic czas razem a nie kolejna zabawka dla dziecka zeby zajelo sie soba a mamusia mogla posiedziec w necie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ŻADNYCH ZABAWEK pojdziemy na sale zabaw i lody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na salę zabaw czy lody to można dziecko zabrać ot tak raz w miesiącu a nie wyjątkowo w dzień dziecka, bez przesady. Prezent musi być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My jedziemy na calodniowa wycieczkę zabytkowa kolejka ze spacerem po puszczy nasz 3 latek pewnie padnie po tylu emocjach dla niego przejażdżka komunikacja miejska to atrakcja więc ten pociąg to coś wielkiego. Pozarym dostanie lego od dziadków. I wystarczy bo zaraz urodziny i duże prezenty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś zgadzam się z Tobą w 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:18 A ja się nie zgadzam. Nasze dziecko zbawki dostaje na codzień. Na dzień dziecka jedziemy na wycieczkę do aquaparku, zabawka będzie pewnie jak zawsze, kiedy gdzieś idziemy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My tradycyjnie całą dużą rodziną organizujemy wielki rodzinny piknik. Prezenty są ciągle - książki i edukacyjne od nas non stop, jakieś drobiazgi jak wpadają znajomi, większe konkretne na Boże Narodzenie i urodziny. Dzień dziecka to okazja do zrobienia coś ekstra z dalszą rodziną, impreza z kuzynostwem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tymoteusz1
Przede wszystkim zastanów się, jakie pasje na Twoje dziecko. Jeśli interesuje się, tak jak większość dzieciaków, komputerami, to może daj mu jakiś prezent z tym własnie związany? Dobrym pomysłem może być kierownica do gier. W http://gameplatform.pl/jaka-kierownica-do-forza-horizon-3-ranking-najlepszych-modeli/ masz napisane, czym kierować sie przy wyborze. Powinno Ci to bardzo pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×