Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Syn chce zostać z ojczymem!

Polecane posty

Gość gość

Mój syn ma 11 lat, kilka lata temu rozwiodłam się z jego ojcem. Jak wróciłam do rodziców to ale było wypominanie, że sprowadziłam bachora do domu, że z takim facetem zaszłam w ciążę. Tamten facet odszedł, ciągle się kłócił z moimi rodzicami. Ojciec Dyplomata a matka radca prawny. Gdy mieszkałam z nimi to ciągle słyszałam, że dzieciak pewnie będzie tak tępy jak jego ojciec, że nic nie będzie potrafił. Potem znalazłam sobie drugiego faceta, pokochał mojego syna jak swojego tatę. Teraz jestem w trakcie rozwodu, wyprowadziłam się od rodziców a syn mi powiedział, że on nie chce być ze mną, że nie lubi moich rodziców a biologicznego ojca też nie chce znać. Co robić w takiej sytuacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcę odejść od swojego drugiego męża, zrozumiałam, że go nie kocham, że wyszłam za niego tylko dla dobra swojego dziecka. On go polubił, opiekował się nim, mojemu synowi niczego przy nim nie brakowało. Dzieciak zyskał wszystko przy nim, nie tylko pieniądze ale również ojca, dziadków i ogólnie rodzinę. Teraz chciałabym synowi wyjaśnić, że musimy to zostawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nie możesz zostawić syna z ojczymem, skoro mu tam dobrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wolałabym wziąć go ze sobą. Moi rodzice obiecali, że zmienią swoje postępowanie wobec mojego dziecka. Szczególnie po tym co się stało. Żona mojego brata okłamała wszystkich, dziecko, które urodziła, które moi rodzice przez tyle lat faworyzowali okazało się nie być ich wnukiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziecko splodzilas z jakim bucem jak kazda kobieta na ojczyma czyli frajera wzielas porzadnego mezczyzne, ktory bylby swietnym tata. Nic dziwnego, ze dzieciak sie burzy. W koncu mial szanse miec normalnego "tate" a ty znowu wszystko spieprzylas. Wspolczuje dzieciakowi, ze ma taka matke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej zwróć się do profesjonalistów, polecam tą kancelarię: www.kancelaria-arm.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rozumiem, dlaczego będąc dorosłą kobietą musisz mieszkać z rodzicami? Wyprowadz się od nich, zamieszkaj z synem, a on niech odwiedza przyszywanego tatę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I nie dziwię się chłopcu, że nie lubi dziadkow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wolałabym??? Czy Ty kochasz swoje dziecko???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×