Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Przeraża mnie. Jak żyć?

Polecane posty

Gość gość

Gospodarz domu w którym mieszkam jest jakiś dziwny. Generalnie to jest facet około 60tki, ale ubiera się, że tak to ujmę... stylowo, młodzieżowo nawet. Podobnie się zachowuje, aż bije od niego hasło, że ja mam luz, nie jestem jakiś stary dziad czy coś. Jak mnie dopadnie to zaczna ze mną rozmawiać o jakiś dziwnych poglądach filozoficznych. Wypytuje się gdzie idę, kiedy wrócę. On regularnie ćwiczy jakąś tam odmianę jogi i proponował mi żebym ćwiczyła z nim. Czasami czeka na mnie z obiadem czy kolacją. To jest jakaś patola. Dobrze, że domek jest chociaż ładny i ogródek jest, spokojna okolica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przyprowadz raz kolege na kolacje i wyprowadz niepostrzezenie. Bedziesz miala spokoj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak bym miała tu jakiegoś kolegę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziadek chce Cię uwieść. Na pewno Cię podgląda wieczorami. Widzi, jak się depilujesz na zero, jak sobie robisz dobrze, jak kremujesz piersi. Będzie się robił coraz bardziej nachalny, aż nie wytrzyma. Oj, będzie się działo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zauważyłam żeby mnie podglądał na szczęście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
współczuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli naprawdę ćwiczy jogę, to nie musisz się niczego obawiać. Ot tacy są ludzie, którzy żyją zgodnie z zasadami jogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No naprawdę. Widziałam. Tylko co to ma do rzeczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze go lumbago ścieło albo poprostu zasnął w tym wieku ludzie sa jak dzieci i sen moze ich dopaść w każdej pozycji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pod 60? Chyba zartujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stary leci na Ciebie to oczywiste tylko patrzec jak bedzie Cię molestować a propo czytałem,że tabletki gwałtu w Polsce są tanie od 10-30 zł czyto prawda,hmmmm bo jesli tak to przerabane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie żartuję. Dokładnie ma 61 lat. Mieszam tutaj od... Właśnie mija rok w maju. Nic złego się nie stało na szczęście tylko on bardzo mocno ingeruje w moje życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze jest po prostu eksentryczny , yoga / filozofia / mlodziezowy styl , widac , ze rozni sie od innych dziadkow . Moxe wcale nic ci nie grozi , nie sadze zeby takibyl niebezpieczny .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli naprawdę ćwiczy jogę, to nie musisz się niczego obawiać. Ot tacy są ludzie, którzy żyją zgodnie z zasadami jogi. X To samo pomyslalam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21.53 ingeruje w Twoje zyciu bo zaczął się już niecierpliwić a to nie dobry znak bo pokazuje,że facio czegoś od Ciebie oczekuje rozumiesz?:) zastanow się czy nie powinnaś się stamtad wyprowadzić póki nic Ci jeszcze nie zrobił:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On pracuje m.in. w branży rekreacyjno-rozrywkowej... No i u niego ciągle coś, ciągle coś się dzieje. I proponuje mi różne formy spędzania czasu. Np. SPA, a to narty, a to coś... Niepokojące to jest dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uważaj! Może Cię podpatruje! :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a dotykał już twojej ci/pki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na szczęście nie. Nie zauważyłam żeby mnie podglądał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pffff, to oczywiste, że chciałby cię bzyknąć. Może cię urobi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko, że ja nie chcę tracić z nim dziewictwa. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka to cała branża rozrywkowa to niebezpieczna jest tam najwięcej świrow i zboczencow,weż ty się bez słowa wyprowadż ,zostaw list a wczesnie ureguluj czynsz dla swojego dobra, stary pryk ma na Ciebie już oko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ja wiem? On jest dyrektorem pewnego obiektu sportowo-rekreacyjnego. W sumie to nasunęła mi się pewna myśl... Czy ktoś na takim stanowisku, ktoś kto dobrze stoi finansowo bo to widać, czy oby na pewno potrzebuje wynajmować pokój studentce? Tym bardziej, że płacę mu malutko, a mieszkam w ładnym domku, zadbanym, wyremontowanym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Leci na Ciebie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×