Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość zagubionymarsjanin

Jak odzyskać przyjaciółkę?

Polecane posty

Gość zagubionymarsjanin

Mam 14 lat. Rok temu, na wyjeździe wakacyjnym poznałam koleżankę, miała na imię Maja (imię zmienione). Zaprzyjaźniłyśmy się ze sobą szybko, bardzo ją lubiłam, była dla mnie ważna. Może nawet najważniejsza ze wszystkich moich przyjaciółek. Raz na tym wyjeździe oddaliłyśmy się od siebie, ona zaczęła spędzać cały czas z grupką ludzi, z którą też się tam poznała. Nie odzywała się do mnie, odrzucała propozyjce wspólnych spacerów, kupna lodów, rozmowy. Wtedy ja znalazłam sobie koleżankę, która była w tej samej grupie co ona (jest tam taki podział, grupy mieszkają we wspólnych pokojach). Zaczęłam się z nią kolegować, rozmawiać, wychodzić. Kiedy umówiłyśmy się z tą koleżanką na wspólny spacer, przyszłam po nią do jej i Mai pokoju. Maja też w nim siedziała. Wtedy zobaczyłam, jak Maja na mnie patrzy, jaka jest smutna, zauważyłam też, że spędza dużo czasu sama, że jej "paczka" się od niej odwróciła. Momentalnie zebrało mi się na płacz, nie mogłam patrzeć jak jest smutna, bardzo chciałam ją przytulić, ale pokonałam tą chęć i wyszłam z koleżanką z pokoju. Jakieś dwa dni później na drodze krzyżowej stała sama, widziałam jak rzuca mi spojrzenia. Była nadal tak samo smutna, jak wtedy, gdy weszłam do jej pokoju. Pod koniec nabożeństwa podeszłam do niej i zaczęłam z nią rozmawiać, wyjaśniłyśmy sobie wszystko. Pamiętam, jak bardzo płakała. Szłyśmy przytulone do ośrodka, uspokajałam ją, w końcu sama się popłakałam. Gdy nadszedł koniec wyjazdu, przytulałam ją mocno, chciałam zostawić sobie trochę jej ciepła. Na tym wyjeździe ją pokochałam. Jak siostrę. Naprawdę. Potem utrzymywałyśmy ze sobą kontakt, nazywałyśmy się słodko, na przykład: "kochanie", "skarbie" i tak dalej. Ona udzielała mi rad w sprawie chłopaka, ja jej też jakichś. Ale od grudnia przestała się odzywać. Nie odpisywała, zablokowała mi ze sobą kontakt. Ja okropnie za nią tęskniłam, nadal tęsknię. W kwietniu napisałam do niej na jedynym z portali społecznościowych, na którym mnie nie zablokowała. Pokłóciłyśmy się bardzo. Poleciały wyzwiska, bolało mnie to przez kilka tygodni. Potem było organizowane spotkanie z ludźmi z tego wyjazdu w moim mieście, ale tam nie poszłam, bo myślałam że nikt nie przyjdzie. Jednak przyszło dużo osób, w tym ona. Nie mogłam sobie darować, że przepuściłam okazję, aby się z nią pogodzić. Teraz już nie wiem co robić, tęsknię za nią bardzo, ale nie mam jak się z nią skontaktować, pogadać. Nie mam nawet numeru jej telefonu. Nie wiem gdzie dokładnie mieszka, wiem tylko że na wsi- Tarnówku (nazwa zmieniona). Nie wiem co robić, bardzo chciałabym złapać z nią kontakt, pogodzić się, ale widzę, że już przestałam mieć dla niej jakiekolwiek znaczenie. CO ROBIĆ?! Ps. W tej kłótni na portalu społecznościowym ona na mnie naskoczyła, nie ja na nią, ja chciałam wszystko wyjaśnić i się pogodzić, powiedziała że "nie widzę jak się błaźnię" szukając z nią zgody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×