Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość może przyszła mamusia

mamusie na luty 2018

Polecane posty

Gość gośćMycha
Ja mam nadzieję że będzie pogoda I że uda nam się pojechać. Ostatni raz byliśmy 5 lat temu jak starsza córka miała 6. 5 miesiąca. Wtedy jakoś w ogóle mnie nie przerażalo że z takim maluszkiem jedziemy. Jechaliśmy tam i z powrotem w nocy więc młoda spała praktycznie cała drogę. Rano się obudziła I trochę marudzila. Wtedy jechaliśmy że szwagrem i jego dziewczyna więc nawet udało nam się wyskoczyć dwa razy bez młodej wieczorem na piwko:) teraz też chcemy jechać z rodziną więc jakoś mam spokojna głowę. Poza tym nie wiem czemu takie przerażone jesteście. Przeciez nie będziecie jechać same z dziećmi tylko z mężem. A od czego on jest? Mój co prawda rzadko jest w domu bo ma firmę i czasem weekend ogranicza się do niedzieli ale jak jest to zawsze się dzieciaczkami zajmuje. Starszej córce bardzo się morze podobało. Miałam wręcz wrażenie że ma jakąś magiczna moc na dzieci. Poza tym u nas też już chyba ząbki się zaczynają. Mała budzi się z płaczem prezez sen. Pół śpi i płaczem wieczorem zanim zaśnie to długo płaczę. Ciągle coś gryzie slini się okrutnie dziś nawet jeść tak nie chce jak zwykle. Przed chwilą tak bylo więc dałam jej paracetamol I przeszło. Więc chyba jednak to zęby. Poza tym ma spuchniete dziąsła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja karmie i nie mam okresu jescze ,ale biore minitabletki anty ovulan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agiii27
Ja tez karmie ale okresu nie dostalam jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny a w jakiej postaci podajecie paracetamol? Bo ja do tej pory musialam zastosowac dwa razy i uzylam czopkow a wy czego uzywacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAlaa
Ja podaję w kropelkach bezpośrednio do buźki ( celuję w polik) :) U nas przy drugim ząbku bardzo się sprawdził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mar Tuśka
Ja pierwszy okres dostałam po 3 miesiącach... Nie spodziewałam się tak szybko. Paracetamol podaję w czopkach. Taki dostałam, więc nie kupowałam innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MarTuśka i masz regularny okres co miesiąc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mar Tuśka
Póki co miałam 3, regularnie co 28 dni. Właśnie czekam na kolejny. Sama jestem zaskoczona, że tak szybko i od razu jak w zegarku. Po porodzie z córką czekałam 6 albo 7 miesięcy na pierwszy okres. Myślałam, że teraz będzie podobnie. Karmię tak samo jak poprzednio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szimena
Okres- karmie piersią i po trzech miesiącach dostałam pierwsza miesiączkę, póki co regularnie. Wakacje- my jestesmy wyjazdowi. Będzie i morze i gory i pewnie coś jeszcze. Aktualnie jestem u rodziców, jakieś 250 km od domu, przyjechałam sama z córkami, a wlasciwie to uciekłam z domu, bo mamy remont łazienki. Mała dobrze znosi podróże samochodem, grzecznie lezy w wózeczku, choć coraz cześciej przenosimy sie do nosidełka, bo wszystko chce widzieć. Marzy się nam zakup kampera i podróżowanie w takim stylu, ale moj maż jest trochę wygodnicki, a ze mnie taka cyganicha, zobaczymy moze się uda. Prywatne forum- ja jestem za, bardzo chętnie poznam was i wasze dzieciaki bardziej personalnie. Z drugiej strony anonimowość czesto pozwala na większa szczerość inotwartość. Póki co piszemy głownie o osiągnięciach lub kłopotach dzieci, ale z czasem moze pojawią się inne, ,, dorosłe ,, tematy, czy problemy i nie ukrywam, ze na to liczę i tutaj zagwozdka, czy bedzie to możliwe kiedy bedzie personalnie - jak myślicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KasiaB25
Dziś Marcelek spróbował pierwszy raz marchwianki. Jutro ziemniaczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KasiaB25
Ja jestem chętna żeby was lepiej poznać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka001iii
Tez szybko dostalam okres , juz po 3 mc. Tylko ja karmie mieszanie od samego poczatku.Dzis test pokazal dwie kreski, nie wiem, czy przypadkiem zaraz nie ukatrupie starego. Chcialam, ale jeszcze zawczesnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka podobno kilka tygodni się utrzymuje hcg. A to już jest kilkanaście. Idź do lekarza. Co do prywatnego forum jestem za. Albo grupę zamknięta na fb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka001ii
Leki zawsze doustnie.chyba ze inaczej sie nie da, ale keszcze mi sie niezdarzylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem za prywatnym forum. Mnie też okres się spóźnia.Miałam w kwietniu,maju i czerwcu co 24 dni.Dziś 34 dzień cyklu.Mam nadzieję że dostanę okres.Piersi mnie bolą i podbrzusze więc bardzo prawdopodobne że na dniach pojawi się miesiączka. Nie chciałabym być w ciąży bo miałam cesarkę niecałe 5 miesięcy temu. Jeśli test pokazał ci dwie kreski to na bank ciąża :)Poziom hcg nie utrzymuje się tak długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poziom HCG w organizmie utrzymuje się do dwóch miesięcy po porodzie. Majka jak długo spóźnia ci się okres? Stosowałaś jakieś zabezpieczenie przed ciążą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agiii27
Majka na Twoim miejscu leciala bym do lekarza :) ja okresu jeszcze nie mam. Mysli o drugim dziecku czasem mnie nachodza ale przede wszystkim ze wzgledu na porod przez cc jeszcze bede czekac, moj gin mowil ze dobrze poczekac 2 lata ale przyznaje, ze chciala bym zaczac starania szybciej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow majka koniecznie lekarz :) słuchajcie tylko jak założymy grupę i się dodamy ? Nie chciałabym Tutaj podawać imienia i nazwiska :P może e-mail? Któraś jest taka sprytna i to zrobi (założy zamknięta grupę na fb)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze za wczesnie, to bedzie jakos 5 tydz,albo i wczesniej bo tydzien temu test ( czulszy) nie wyszedl, a teraz kreska byla dosc blada, a przynajmniej bledsza niz w 5 tyg przy Berciku. Jutro rano zrobie i za jakies 2 tyg bede panikowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o mnie - prywatne szyfrowane forum tak, facebook nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka,to będziesz znowu lutowa mama czy już marcowa, według Twoich obliczeń?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka, a to dopiero. Czekamy na wieści i trzymamy kciuki za pomyślne. Dlaczego ja nie mogę sobie pozwolić już na ewentualną wpadkę 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam w tej ciąży tak że robiłam 3 testy jeden wyszedł ledwo było widać. Drugi negatywny trzeci dopiero było jako tako widać i lekarz stwierdził że nawet jak kreskę ledwo widać to ciąża na 99 procent. Czasem to oznaką jakiejś choroby ale rzadko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAlaa
Ale jaja! Majka pięknie :) :) Jeśli chodzi o fejsa to ja też odpadam niestety. Poza tym tu jest fajnie. Nie mamy żadnych trolli ;) Są też pewnie tu mamy z lutego, które czytają ale nie piszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamea81
Majka no to gratulacje :D ja też już niestety nie mogę sobie pozwolić na wpadkę... :( teraz tak trochę żałuję, że chociaż jedno nie było niespodzianką :D ale po przejściach w tej ostatniej ciąży to już nawet nie próbuję myśleć o jeszcze jednym dziecku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka001ii
Czy beda jaja to sie dopiero okaze :-D. W sumie ubranka na chlopca mam, byloby prosciej. :P Okres poprzedni mialam 8.06, karmie mieszanie, nie wiem czy juz sie unormowlo, ale testy tydz temu i dwa tyg temu byly czyste. Nie wytrzymalam, zrobilam drugi test. Na pierwszym kreska byla dosc blada,przu drugim juz nie mam watpliwosci. Bercik jest ze stycznia, teraz wedle okresu marzec. Chociaz test wykrywa najwczesniej po 10 dniach od zaplodnienia, a 6 dni temu bylo czysto, wiec moze kwiecien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka,wypada Ci na połowę marca termin z OM. Ja miałam okres 11 czerwca.Jak do poniedziałku nie dostanę @ to zrobię test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×