Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Była żona powiedziała że wykończy mnie finansowo

Polecane posty

Gość gość
22'12,plotki ,plotki. NIkt nikomu nic nie zabierze jesli nie ma do tego prawa wlasnosci! Skąd tak wiesz o mieszkaniu i aucie? moze jej przepisał,albo na dziecko,bo mieli tez inne dobra? Alimenty należą się dziecku z urzedu,czemu ty sie babo dziwisz? A jesli dziecko chore przewlekle i wymaga stalej opieki to i na siebie sprytnie zalatwi. Wielkie halo,bo facet placi na wlasne dziecko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przywracasz sąsiadowo ta z 22:12 chęci do zycia? zajełaś sie misiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Skąd tak wiesz o mieszkaniu i aucie?" A ja wiem!!! Znam to z autopsji - przyszła z goło dupo, a dostała 80%. Pewnie że można puścić z goło dupo - ale mężczyzna zazwyczaj tego nie zrobi. Szczególnie jak jest dziecko/dzieci. Poza tym nie każdy ma ochotę szarpać sie kolejne 5 lat o 100 czy 200 tys. I tak przy pomocy gołej dopy zdobywa się majątki. A tak szczerze - która z was dorobiła się pracą rąk własnych? Na palcach jednej ręki drwala można policzyć - taka wasza sucza natura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli się okaże że DNA dziecka nie pasuje do niego ona powinna płacić karę, że ukrywa tego kto jej zrobił dziecko i powinno być oskarżenie o współudział za wyłudzanie elementów. Niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a kto pisał o przewlekle chorym dziecku? już nie płyń w fantazji a najlepiej się odwołaj do głównego wątku,tam płaci nie na swoje bo dał się nabrać że sielanka potrwa,i nie broń ,jesteście wyrachowane zresztą jedna sucza się tu jawnie do tego przyznała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a dokładnie wygląda to tak: najpierw się przymila gotuje bawi w łózku celem jest ślub,jak to dostanie to zaczyna cisnąć na dzieciaka ,bo macica jej szaleje,facet woli święty spokój i dlatego ulega ,potem jest zaskoczony że zamiast świętego spokoju jest szlaban na wyro i jedyne jego zadanie to zapierdalać na dobra materialne,potem ona stwierdza że on ją męczy i nudzi,a właściwie to nie może na niego patrzeć,cd opisany przez alimenciarzy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Święte słowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Normalizacja już się zbliża. I znów mężczyzna będzie mężem, a kobieta żoną jego. I z jednej miski jeść będą (kobieta jako druga) i pod jednym kocem spać będą (kobieta od ściany). I znów całować będzie po rękach męża swego i za nogi obłapiać go będzie. A on ją łaskawie weźmie (albo i nie). Jak przyjdzie ciapaty, to zaprowadzi porządek na ziemi. Na TEJ ziemi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Polsce nie ma takiej opcji zeby zona po rozwodzie mogla "zabrac" mieszkania czy majatek ktory nalezal do meza przed slubem!!! Chocby i miala z nim dziesiecioro dzieci!!! Skoro weszla w malzenstwo jak piszesz z jedna kurtka to moze sie domagac tylko CZESCI(!!!) majatku ktory pojawil sie W TRAKCIE TRWANIA MALZENSTWA. Skonczcie juz pieprzyc jak to biedne z domu zony okradaja z calego majatku bogatych mezow - TU NIE AMERYKA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6'12,nie na swoje -swoje,bo przysposobione. Czytaj poranny gościu uwazniej a potem pisz,nie odwrotnie. Dorwie się do kompa i wali post za postem he he.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosc 16.18 Wyjales mi to z ust, jestem w dokladnie takiej sytuacji, najpierw wzór kobiety obiadki posprzatane, praca nie tak zebym ja nie sprzatal albo gotowal bo sie plaga wiedzm rzuci... . A przyjalem ja dokladnie z majtkami i jej dzieckiem, odpowiedzialana kobieta no to slub, kupno mieszkania, dziecko,a po slubie: ja praca na dwa etaty bo kredyty, rodzina, a ona? Rezygnacja z pracy na obiad zupka chińska, burdel w domu, lezala na lozku i wyjazdy od kolezanki do kolezanki, od mamusi do mamusi, jeszcze tekst typu" ty gnoju masz nas utrzymywac nie ide do pracy", gdy sie skrocilo tipsy, fryzjera , wypady na imprezki no to zaczelo dochodzic do niej ze mnie nienawidzi, zle jej w malzenstwie i wypad poznany inny facet i odejscie z domu. Zlotowki nie dolozyla w trakcie malzenstwa do domu , a teraz wszystko na pół dzieli i nie mam zamiaru sie tluc po sadach tak jak ktos napisal i klocic sie o kazda zlotowke dostanie to co chce i niech znika tym bardziej ze sa dzieci... Dlatego takie ciapate niech zalewaja europe zobaczymy jak to bedzie Wam kobietki kolorowo moze zamkniecie wkoncu mordy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Godziles sie na taki styl zycia z nią i masz efekty. A prawo mowi,ze trzeba sie podzielic tym co powstalo w trakcie malzenstwa... Praca w domu,jego prowadzenie to TEZ praca. Nie siej trwogi z tymi imigrantami,ktorych nazywasz obcesowo,bo wtedy zostanie ci taka 16-latka z Pakistanu ,np.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 09:59 - slabiutka prowokacja 1/10!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11.22 Prowokacja hmmm ja wiem, ze to nie jest do ogarnieca dla niektorych, ale na taka s+u+k×e trafilem.... W chwili obecnej poznalem kogos, ale w malzenstwo juz sie nie bawie wolny zwiazek i chyba tak najlepiej nie warto sie pakowac w to jeszcze raz, a po drugie jak macie okazje i jestescie kawalerami bez dziecka nigdy nie myslcie nawet o kobiecie z dzieckiem zapewni byt sobie i dziecku, a ty obudzisz sie z reka w nocniku, ja spieprzylem sobie zycie z taka dlatego przestrzegam innych przed francami powodzenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10.31 Masz racje godzilem sie na taki styl zycia, ale wpewnym momencie nie wytrzymalem no to odeszla szukac kolejnego jelenia szkoda dzieci, bo patrza sie na taka id+io+tke jak fruwa z fi+ut+a na fi+ut+a co roz to inny wujek wielka rodzina...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9:59 co do tego przysposobionego ,to powiem tak ,taka kobita powinna być wdzięczna że dostałaby na przysposobione bo skoro nie dbała o rodzinę (facet nie traktujący poważnie rodziny by nie przysposabiał obcego) , to czy nikt nie zwrócił uwagi na wściekłość i wredność? ja cie wykończę finansowo " to jest wredna intencja i występuje ten element walki i chęć dokopania i wykończenia ,tu nie ma pozytywnych uczuć jest czysta wredota i ja o tej wredocie będę mówić,pomijam utrudnianie kontaktów i nastawianie dzieci negatywnie co też często występuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie. Nikt nie zwrócił uwagi. A kto miał zwracać uwagę?I komu? I po co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie pomylily ci sie tematy ? -19'46.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"czy nikt nie zwrócił uwagi na wściekłość i wredność? ja cie wykończę finansowo " ..." Nie. Nie pomyliły mi się tematy. A kto niby miałby zwracać uwagę na wściekłość i wredność żony jakiegoś biedaka? Sąd? Rząd? Sejm? Ksiądz? Wikary? Baba na targu? Wy NAPRAWDĘ nie rozumiecie praw rządzących tym krajem? Zadawaj pytania - to ci opowiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyluzuj gościu - filozofie. Po co cię o cokolwiek pytać? autorytet jakiś czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po to żebyś nie umarła będąc głupia tak jak teraz. No, w porównaniu z tobą to hooooooo. A nawet hooo, hoooo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama dostawalam alimenty większe niż formalny dochód byłego. Na rozprawie prawie płakał że nie da rady tyle płacić to sedzina mu powiedziała że ma za granicę do pracy wyjechać. KOBIETY GÓRĄ!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I co sie szmato cieszysz na czyims nieszczesciu sie nie dorobisz zebys zgnila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety zazwyczaj zdradzają, jak coś złego się dzieje w ich związku. Faceci odwrotnie - zdradzają jak mają za dobrą żonę, bo złej to się boją. Nie znay wersji drugiej strony. A odnośnie przysposobienia dziecka, to dziecko powinno się przysposobić, kiedy czuje się, że jest jak własne, a nie dlatego aby przypodobać się partnerce. Dziecko nie jest niczemu winne, że Wam nie wyszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2017.05.26 Praca w domu,jego prowadzenie to TEZ praca. Nie każda co siedzi w domu ciężko pracuje. To tylko stereotyp jak bezrobotny mężczyzna siedzi w domu jest pasożytem a jak kobieta to ciężko pracująca cierpiętnica Przecież może być leniem a w domu sprzatać mąż po pracy. A poza tym nie mogę słuchać kobiet jak mówią że sie strasznie napracowaly bo pranie w pralce zrobiły i naczynia w zmywarce zmyły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba krotko za morde trzymac baby wszystkie.u mnie wystarczylo kilka akcji przy rozwodzie to sam tesciu przyszedl przeprosic i dal mi sume pieniedzy zebym corke jego zostawil w spokoju.byla zona nawet z alimentow zrezygnowala i podzialu majatku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10'59 baju baju ..... A tak poza tym to TEŚĆ,nie teściu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zadne baju baju.podobno tesciowa przez rok brała jakies silne tabletku uspokojające po mojej terapi szokowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie każdy jest bandytą. Twoich kumpli już pozamykali - jakim cudem ty sie (na razie) uchowałes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"sie strasznie napracowaly bo pranie w pralce zrobiły i naczynia w zmywarce zmyły " A są i takie "żony", które chcą rozliczać swoje "usługi" praczki, sprzątaczki, kucharki - a nawet sex po cenach wolnorynkowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×