Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

cierpię z własnej głupoty. co robić?

Polecane posty

Gość gość

W zeszłe wakacje poznałam faceta. Od razu wpadliśmy sobie w oko, rozmowa flirt, ale każdy poszedł w swoją stronę. Tak mnie pociągał, że jesienią zdobyłam jego nr i napisałam. Powiedział że mu się podobam, cieszył się. Ale powiedział że ma od 5 lat dziewczynę. Zaproponował spotkanie, flirt jeszcze większy. Tak go pragnęłam, że poszłam w to. Piesze spotkanie, cudowny seks, kolejne raz na dwa tygodnie, różnie. To trwa do dziś. Hmm a ja mam mieszane uczucia. Zaczynam się angażować, chcę go mieć dla siebie tylko ale to niemożliwe. Zakochałam się, a On ma przecież związek, ze mną tylko sypia a ja czuję się okropnie. Czy pogadać z nim co czuję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zerwij z nim wszelkie kontakty. Nigdy nie byłaś i nie jesteś dla niego nikim ważnym. Zapomnij o nim. Wiem jak to boli, bo sama jestem w identycznej sytuacji. Też trwało to do teraz, ale dwa tygodnie temu zerwałam wszelkie kontakty. Boli to strasznie, ale wiem, że jak przetrwam ten ból to z czasem się on zmniejszy i kiedyś spotkam kogoś dla kogo będę kimś ważnym.Bo dla facetów typu ten "Twoj" znaczymy tylko tyle co darmowy seks. Żadnych uczuć tutaj z jego strony oprócz pożądania nie ma i nie będzie. Zerwij im szybciej to zrobisz tym krócej potem cierpieć będziesz. Powodzenia Ci życzę. Trzymaj się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak chcesz wiedziec co on myśli, co czuje, napisz do mojej wróżki Sofii, jest świetna. Jej adres to tarocistkasofii@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest już teraz ciężko. On coraz rzadziej się odzywa a ja tęsknię. Myślę co by było jakbyśmy tak szybko do łóżka nie poszli. Najgorsze, że każdego faceta do niego porównuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 13.27 jak zerwałaś? Osobiście cy ucięłaś kontakt? Co on na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiadom o tym jakoś jego dziewczynę -ona go rzuci i bedzie cały twój!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co se poruuchasz to twoje xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ona nie chce ruu/chania tylko związku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu dziewczyna z 13:27 zamilkłam. Zniknelam bez pożegnania. Faceci często tak robią. Tym razem ja kobieta tak zrobiłam. Jest mi ciężko, ale wiem, że kiedyś z czasem będzie lepiej i poznam kogoś kto mnie policja :) Ty także spotkasz kogoś takiego potrzeba tylko czasu i cierpliwości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14.37 A czy szukał z Tobą kontaktu od tego czasu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak wielokrotnie, ale nie dostał ode mnie żadnej odpowiedzi. Mocno bolało, gdy go ignorowalam, ale dobrze wiem, że kiedyś on mi że to podziekuje :) Trzymaj się autorko i powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A długo się spotykaliście? On długo w związku? Jak to w ogóle u was wyglądało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znamy się 7 lat, zawsze mieliśmy stały kontakt. Pierwszy raz mamy tak długą (2 tygodniową) przerwę w pisaniu. Od początku to pokochałam. Spotykamy się od 3 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On ma od 6 lat dziewczynę, którą od 3 lat zdradza ze mną i z pięcioma innymi. O czym dowiedziałam się całkowicie przypadkiem 2 tygodnie temu, że jest jeszcze 5 innych. Dlatego w sumie zerwałam kompletnie z nim kontakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stracona już byłaś od momentu pierwszego seksu z nim. To był twój największy błąd, za który przyjdzie ci zapłacić cierpieniem, bo to cię czeka - on nie zrezygnuje ze związku dla ciebie, więc daruj sobie rozmowy. Gdybyś wycofała się na czas, bez seksu, który jest ukoronowaniem emocji i pożądania, teraz byś tu nie pisała. Pomijam wątek moralny takiego zachowania, bo komentować chyba tego nie trzeba. Zakończ to, bo tylko się pogrążasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałaś fajny seks z facetem który cię bardzo pociąga. Zachowaj fajne wspomnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wiem że nie powinnam iść z nim tak szybko do łóżka, no ale stało się. Ja wiem, że on związku nie zakończy. Chce dalej się spotykać, ale ja zaczynam się w tym męczyć. On nie wie co ja do niego czuję. Ja bym tak bardzo chciała z nim być, bo u mnie pojawiło się uczucie. Czy dla faceta pół roku rozmów, spotkań, seks nic nie znaczy? Czy kocha swoją dziewczynę zdradzając ją tyle razy ze mną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak to lubisz tzn bycie siódma ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaką siódmą? Czy dla faceta seks to tylko seks?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zobaczysz jak sie to na to je zemści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już mi z tym źle. Myślę o nim cały czas a on jest z nią. Czy komtwś udało się zostać tą pierwszą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jakie to ma znaczenie czy kocha swoja dziewczynę? Jak Ci napiszemy, ze nie kocha to będziesz się cieszyć i ludzic ze z czasem Cie pokocha? To zdradziecki gnojek i planuje nadal zdradzać swoja dziewczynę zachęcając Cie do spotkań. Nawet jeśli jakns cudem kiedyś bylibyscie razem, to nie zaufalabys mu bo takim facetom ufać nie mozna- zdradzał dziwczyne to i zdradzalby Ciebie. Proste. Urwij kontakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślisz że jdk facet raz zdradzi będzie to robił cały czas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem czy dam radę zerwać kontakt. To trudne dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś kretynka autorko i nawet mi ciebie nie żal :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kretynką bo kocham faceta który kogoś ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:45 Tak , bo wiedzialas ze jest z kims, a mimo wszystko rozstawialas nogi. Malo jest wolnych facetow? Tez mi Ciebie nie szkoda. Jestes tak samo glupia jak ten gnojek co zdradza te biedna dziewczyne. Zebys Ty kiedys nie byla w takiej sytuacji jak jego kobieta. Chociaz....moze i badz, poczujesz jak to smakuje, bo ona tez sie biedna kiedys dowie. Ty przestaniesz sie z nim.spotykac to znajdzie inna ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×