Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

cierpię z własnej głupoty. co robić?

Polecane posty

Gość gość
Gość 21.10 skąd pewność że jego dziewczyna się dowie.? Czy Tobie nigdy nikt nie spodobał się od pierwszego wejrzenia z wzajemnością?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka od początku (albo przed zblizeniem) wiedziała ze on jest zajęty wiec powinna trzymac się z daleka od niego a nie rozkładać nogi z jakimiś glupimi nadziejami. Nie pierwszy i nie ostatni na świecie facet który ma dziewczynę a bajeruje inne na seks. Gdyby autorka miała rozum to od razu zapalilaby jej się w głowie czerwona lampka gdy zajęty facet podrywalby ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka jest złd. A co z tym facetem? Ma dziewczynę a bzyka inną!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:29 Oczywiscie, ze tak np moj obecny maz. Jak go pierwszy raz zobaczylam, oszalalam na jego punkcie tylko roznica byla taka, ze byl wolny. Nie pchalabym sie w seks bez zobowiązań gdyby mial kogos. Mam swoj honor i nie jestem swinia w porownaniu do Ciebie , nie poszlabym na taki uklad jak ostatnia szmata , wiec daruj sobie te marne tlumaczenie sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:00 Oboje sa siebie warci, taka prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co autorce taki facet. Zdradza swoją z nią i ją też będzie zdradzal jesli jakimś cudem razem będą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marimaa
Ten facet jest d*pkiem. Myślisz że już wcześniej nie zdradzał swojej dziewczyny? jedyną ofiarą w tej całej sytuacji jest jego dziewczyna. Ty wiedziałaś co wchodzisz. Był z Tobą "szczery", że ma dziewczynę, nic Ci nie obiecywał, czysty seks, więc pretensji mieć nie powinnaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tej podobno nie. Poprzedni jego związek zakończył się przez zdradę. Ja wiem, że i mi mógłby to zrobić, ale zakochałam się w nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marimaa
To taki typ, zawsze będzie zdradzał :/ im wcześniej zakończysz ten romans tym szybciej się pozbierasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro jesteś na tyle głupia, że nie chcesz tego zakończyć, to dalej bądź jego szmatką :-) Tak, tak właśnie tym dla niego jesteś. Szmatki nie są od tego żeby się z nimi wiązać tylko od rozkładania nóg. Zero szacunku do siebie autorko, fuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chcę się nadal spotykać i on też, pomimo tego że była taka sytuacjaże 2 razy omal się nie wydało. Zależy mi na nim bardzo, choć on tego nie wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to dalej bądź jego dzi**ą na telefon ale na więcej nie licz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16.20 dokładnie. Będziesz cierpieć na własne zyczenie, jesteś dla niego tylko dupodajka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haa no tak, autorka mysli ze jak bedzie z nim uprawiac dziki seks to zostawi w koncu swoja dziewczyne dla niej. Naiwna jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie uprawiamy dzikiego seksu. Jest nam po prostu dobrze ze sobą w łóżku. Proponował jakieś urozmaicenia, ale ja się nie zgodziłam i jest to po prostu normalny seks. Spędzamy ze sobą czasem całe noce. Nie ma tylko seksu, w czasie gdy się nie widzimy rozmawiamy, piszemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś -Autorko jesteś tylko jego "kobietą do seksu". Szkoda Twojego czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka postępuje źle. Ten jej kochaś to d**en. Po co ona chce z nim być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurwa na co Ty liczysz dziewczyno? Powiedzial, ze nie odejdzie od swojej kobiety. W sumie jest mega debilem, bo bzyka tez Ciebie (wlasnie TEZ i ze Ci to pasuje, ze jednej nocy jego wacek jest w tamtej , a drugiej w Tobie...fuj) i nie boi sie, ze powiesz o wszystkim jego d***e tylko po to zeby byl Twoj...juz jestes w akcie desperacji, bo zakochalas sie biedniutka i szukasz pomocy na kafeterii. W koncu i powiesz o Waszym romansie tej dziewczynie by miec go dla siebie. Tylko on predzej kopnie Cie w d**e i bedzie prosic ja o wybaczenie, ze juz wiecej sie z Toba nie spotka,ze to miedzy Wami nic nie znaczylo niz przyleci do Ciebie. Moglaby sie dziewczyna dowiedziec,przynajmniej moze znalazlaby kogos wartosciowego, a nie zyje z takim chujem. Oboje jestescie gowno warci. Generalnie do kochanek nie mozna miec pretensji jesli nie wiedza, ze sa tymi drugimi, zyja w przeswiadczeniu ze facet jest singlem, ale Ty wiesz ze on ma kogos , a mimo wszystko dajesz mu d**y, wiec dla mnie zarowno on jak i Ty jestescie malymi, podlymi .......(reszte sobie dopisz)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś 20.35-"do kochanek nie mozna miec pretensji " XXX Kochanka to kochanka- bez komentarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może ten d**ek liczy że kochanka będzie siedzieć cicho albo jak się sypnie to dziewczyna wybaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:38 Powiedzmy, ze moj maz mnie zdradza, nie informujac tej drugiej, ze jest zonaty, ze ma rodzine, dzieci. Powiedz dlaczego mialabym miec pretensje do tej kobiety skoro nie wiedziala o moim istnieniu? Moj maz bylby k***a , nie ta druga w tej sytuacji. Tu autorka doskonale wie o istnieniu dziewczyny tego gnojka, a mimo wszystko rozklada nogi w najlepsze, wiec niczym sie od niego nie rozni. Poiformowal ja na jesieni kiedy sie do niego odezwala, ze jest w zwiazku od 5 lat. Mogla wtedy odpuscic i szukac wolnego, ale nie misio sie spodobal i chciala sie z nim bzykac, a teraz placze na forum ze sie zakochala. No kretynka taka sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Następny temat autorki będzie mniej więcej taki- jestem w ciąży a on mnie rzucił... Nigdy go nie mialas i nie będziesz miała. On zdradza swoją kobietę, a ty jesteś tylko materacem, nikim więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko a nie pomyślałaś o tym co będzie jak wasz romans wyjdzie na jaw? On z podkulonym ogonem wróci do dziewczyny a najgorszą zostaniesz ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrali się, kur/wa i kur/wiarz, może faktycznie lepiej żeby powiedziała pannie kur/wiarza i pokosztowała z nim takiego ,,szczęścia" jak tamta :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×