Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ajsza 2424

24 lata i sama

Polecane posty

Gość Ajsza 2424

Witam, Mam 24 lata i NIGDY nie miałam chłopaka. Zawsze uważałam, że nic na siłę. Jednak tak ostatnio zaczyna mi brakować bliskości drugiej osoby. Koleżanki zajęte, zaręczone.. A ja wieczna singielka. Myślicie, że ktoś się jeszcze pojawi na ścieżce mego życia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też sam
a skąd jesteś? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez sama.jeszcze kogos spotkasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ajsza2424
Wielkopolska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spotkasz spotkasz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też sam
A ja ze śląskiego :/ chyba za duża odległość żeby w ogóle próbować nawiązać znajomość, kiedyś pisałem długo z dziewczyną z W-wy no i właśnie tylko na pisaniu się skończyło :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ajsza2424
Trochę daleko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś młoda, co za problem iść do pubu, klubu, dyskoteki i poderwać sobie przystojniaka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko, mam 22 lata i jestem w takiej samej sytuacji jak Ty. Też nigdy nikogo nie miałam, myślę, że takich osób wcale zresztą nie jest mało tylko ukrywają się, bo boją się wyśmiania, poniżenia itp. Rozumiem, że jest Ci przykro z tego powodu. Gdybyś chciała czasem pogadać, to możesz zostawić do siebie jakiś namiar, odezwę się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ajsza2424
Może to z powodu mojego wzrostu... mam 1,80

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja rozumiem, zeby nie miec nikogo NA POWAZNIE, ale zeby w ogóle? Zaczelas sie zastanawiac co jest z toba nie tak czy uznalas, ze masz pecha?:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też tak myślałam. Teraz mam 30. Dalej jestem sama i raczej już nikogo nie spotkam. Zacznij szukać, bo skończysz jak ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ajsza2424
Ja chyba po prostu nie umiem rozmawiać z facetami - peszę się itd..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam tak samo. Też 24 lata za kilka miesięcy, też sama, spragniona miłości.. tyle, że ja miałam styczność z facetami na tej zasadzie, że spotykałam się z 3 (to nie były nazwane związki), a za każdym razem okazywało się, że oni mają dziewczyny, o których zapomnieli mi wspomnieć.. Ostatni to nawet na długi czas uśpił moją czujność... boję się, że nie spotkam nikogo uczciwego i dobrego :( ale postanowiłam, że nie mogę czekać na szczęście, skoro pech mnie prześladuje. Trzeba wyjść do ludzi, uśmiechać się do facetów. Myślę też o założeniu konta na portalu randkowym (mój starszy brat ma i może nie znalazł miłości życia jeszcze, ale kilka krótszych związków stworzył i próbuje dalej- a bez tego to by nie miał za bardzo możliwości poznać kogoś)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
każdym razem okazywało się, że oni mają dziewczyny, o których zapomnieli mi wspomnieć.. Ostatni to nawet na długi czas uśpił moją czujność x a po co bylo od razu dawac im d//y dostalas czego chcialas....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale z ciebie prymityw ten powyżej. Żal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a po co bylo od razu dawac im d//y dostalas czego chcialas.... x nie powinno Cię to obchodzić, ale żadnemu nie dałam "d**y", bo się szanuję. Ale mimo to ostatni był "wytrwały", bo dwa lata próbował mnie urabiać.. i za każdym razem zupełnie przypadkowo odkrywałam prawdę o tym, że kogoś mają, bo świetnie się maskowali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wolem byc prymitywem niz nowoczesna puszczalska nic dziwnego ze faceci nie chca sie zenic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ajsza2424
I ja właśnie tego się boję - że ktoś mnie będzie oszukiwał. Niby widzę świetnych facetów wśród 'znajomych znajomych' ale każdy okazuje się kogoś mieć. A ja sama, wychodzę do ludzi ale z facetów to mam tylko co najwyżej kumpli jeszcze z piaskownicy. A tak chciałabym kogoś poznać.. PS. To, że dziewczyna spotykała się z kilkoma nie znaczy, że doszło między nimi do czegoś więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może poznasz rozwodnika albo jakiegoś innego po przejściach... bo na fajnego faceta raczej nie masz co liczyć. Tacy są zajęci albo mają wymagania. Nie ma się co oszukiwać Zadbaj o wygląd i sama nie podrywaj bo stracisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W takim wieku to można poznać wielu fajnych chłopaków. Wystarczy chcieć i wykazać trochę inicjatywy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
być ładną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wzrostem się nie przejmuj bywa atutem tera wszyscy chcą być top model albo z top model :) Facetów jest całe mnóstwo ;)...i zwykle jak się trafia jeden to już potem z górki leci :) Głowa do góry Dziewczyno uśmiech na buźkę i do przodu...będzie ok :) ale musisz być otwarta na nowe znajomosci a peszenie ...no cóż musi zostać w domku:) jak ty wychodzisz do ludzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
07:25 Na seriooooo ? :) dobry żarcik ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facetów jest całe mnóstwo oczko.gif ...i zwykle jak się trafia jeden to już potem z górki leci x owszem całe mnóstwo tylko jakich facetów? Nooo potem leci tylko najcześciej zagrzebując się z gorszego wyboru w gorszy. Lepiej na spokojnie przeczekać okres samotności i uważnie filtrować facetów z którymi się chcemy zaangażować. Jeśli tego się nie zrobi potem płacz rozwód inne problemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8:22 Wróżka nie jestem, ale powaznie podejrzewam, ze różnych ;) Słowo filtrować lepiej zastąpić flirtować ;) moze być spokojnie czy jak tam kto lubi i nikt nikogo na sile nie ciągnie do ołtarza ;) żeby już na tym etapie martwić się o rozwody czy inne życiowe nieszczęścia :) Pozytywne myślenie przyciąga pozytywnych ludzi i to działa w dwie strony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś mi wyjaśni jak w samotności można przeczekać samotność ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Można przeczekać z 10-20lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×