Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

tabletki antykoncepcyjne to najwieksza trucizna XXI wieku

Polecane posty

Gość gość
Ja bym do żadnego raka nie dożyła, bo wcześniej by mi wątroba wysiadła. Jak brałam to dziadostwo to prawie zawsze jakieś dwie godziny po zażyciu czułam kłucie z prawej strony. Nawet po niejednym zatruciu alkoholowym tak nie miałam, a tu proszę, mała niewinna tableteczka z hormonkami i wątrobę rozsadza jakbym zjadła misę tłustej śmietany i popiła ćwiartką spirytusu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ja bym do żadnego raka nie dożyła, bo wcześniej by mi wątroba wysiadła. Jak brałam to dziadostwo to prawie zawsze jakieś dwie godziny po zażyciu czułam kłucie z prawej strony. Nawet po niejednym zatruciu alkoholowym tak nie miałam, a tu proszę, mała niewinna tableteczka z hormonkami i wątrobę rozsadza jakbym zjadła misę tłustej śmietany i popiła ćwiartką spirytusu. xxxxx lekarz nie chcial dobrac innych tabletek? jak sie teraz zabezpieczasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zabezpieczam się bo nie ma takiej potrzeby, facet był taką samą pomyłką jak te żałosne pigułki. Pigułki zamawiałam przez neta, na legalu, najpierw brałam dianette, potem zmieniłam na yasmin, po zmianie było podobnie, niewiele lżej. We wszystkich są hormony więc wszystkie niszczą. Nie wierzę w neutralną dla zdrowia doustną antykoncepcję hormonalną nawet jakbym miała przejść 100 różnych badań lekarskich i rekomendację najlepszych ginekologów świata. Może po prostu mój organizm nie jest przystosowany do tego badziewia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja kolezanka (wiem, jak wiarygodnie to brzmi w internecie) dorobila sie guza na watrobie (niezlosliwy, ale jednak jest) a druga miala ciagle depresje i miala odstawic, teraz nie wiem jak sie zabezpiecza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8 lat biorę i nic mi nie jest - ale miałam dobrze dobrane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahaha rak wątroby od tabletek anty, a nie od chlania :D:D:D Wmawiaj sobie tak dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W sumie ludzie pala i pija latami, jedza slodycze i inne rzeczy z supermarketow i zyja... do tego chemtrails. Wiec nie wiem czy te tabletki to takie zlo. Poza tym jak zacxynasz brac zalozmy w wieku 25 lat i po 25 latach bedziesz miec skutki uboczne to to i tak juz jest koniec zycia praktycznie. Nie ma co zalowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
50 lat to już jest koniec życia? Żarty jakieś.. pogadamy jak będziesz mieć te 50 lat i czy wtedy będziesz chciała być zdrowa i jeszcze żyć. A o tym że rak piersi występuje też u kobiet, które nie brały tabletek - żaden argument. Ja nie pisałam, że nie biorąc tabletek nie będziesz mieć na pewno raka piersi, bo jeśli masz predyspozycje to nic cię nie uchroni. Napisałam, że jeśli bierzesz możesz być pewna, że będziesz miała coś w piersi i to jest udowodnione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to dlaczego słynny ksiądz jan kaczkowski zmarł na glejaka mózgu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczego mężczyźni mają raka skoro nie biorą tabletek anty? a małe dzieci? niemowlaki? młodzież? byliście kiedyś na onkologi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spirala to dopiero syf- bo dochodzi do poronienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo mają pecha i już, argumentów ci brakuje chyba. Rak jest i będzie, tyle że hormonalna antykoncepcja zwiększa ryzyko zachorowań na niektóre nowotwory i to w dużym stopniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po za tym u mężczyzn, dzieci, niemowląt działają inne czynniki predysponujące do zachorowania. Nie będę pisać jakie, poczytaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czynniki u niemowlęcia :O puk puk w czółko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zalety antykoncepcji hormonalnej wysoka skuteczność antykoncepcyjna – PI 0.2 – 1, metoda wygodna w użyciu – nie zaburza aktu seksualnego, tuż po zakończeniu metody możliwe poczęcie, zmniejszenie krwawień miesiączkowych oraz dolegliwości związanych z zespołem napięcia przedmiesiączkowego (PMS), wzrost regularności cykli, zmniejszenie ryzyka wystąpienia ciąży pozamacicznej i torbieli jajnika, zmniejszenie ryzyka wystąpienia raka jajnika, raka endometrium, zmniejszenie częstości występowania zapaleń miednicy mniejszej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak - czynniki na przykład genetyczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Także zwiększenie ryzyka zakrzepicy żył głębokich, udaru niedokrwiennego mózgu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nawet aspiryna szkodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
od jedzenia tłustego mięsa też można mieć zator w żyle - dlatego trzeba kontrolować ciśnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kazdy ma koniec zapisany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wit C tez truje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Antykoncepcja jest zła. Kobiety nie powinny mieć praw. Zadnych. Nie powinny też się odzywać jesli mężczyzna nie pozwoli. Powinnismy chodzic do kosciola i robić to co PIS każe. Przeszczepy też są złe i dlatego leki powinny byc niedostepne dla zwykłych ludzi, tylko bogaci mają do tego prawo. Niech zyje prezes i cała banda idiotow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, wszystko szkodzi, życie też szkodzi bo prowadzi do śmierci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam przynajmniej dwie Kobiety, które po "testach" tabletek hormonalnych wylądowały w szpitalu. Niestety wszystkim na rękę jest reklama i propagowanie metod antykoncepcji, które trzeba stosować ciągle - czyli ciągle za nie płacić. Wazektomia, salpingotomia, etc. są be, ponieważ lekarz i koncerny farmaceutyczne tracą klienta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chrzań o kk, bo anty hormonalna, to jest akurat dla wygody mężczyzn głównie. Z prawami kobiet ma to mało wspólnego. Jestem ateistką i nie biorę tego syfu. Ja rozumiem, że ktoś jednak bierze robiąc bilans zysków i strat i stwierdzając, że mimo wszystko akceptuje wkalkulowane ryzyko. Jednak takie klapki na oczach, co do skutków ubocznych są dla mnie dziwne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla wygody mężczyzn? ja biorę anty i same plusy a podstawowy to taki,ze wreszcie nie mam anemii okres 3 dni a nie 13ście więc biorę również dla zdrowia -- i fizycznego i psychicznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakie koncerny farmaceutyczne??? ja płacę za 3 opakowania 9zł !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tabletki antykoncepcyjne to większa trucizna niż chemioterapia więc co wy porównujecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedna odczuje skutki uboczone po 2 latach druga może po raz pierwszy odczuć po 10 latach brania nie ma reguły ale ma ogromny wpływ na zdrowie i zwiększa drastycznie szanse na zachorowanie na glejaka mózgu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
będziesz brała 10 lat tabletki antykoncepcyjne to może się pożegnać ze swoim życiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×