Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

tabletki antykoncepcyjne to najwieksza trucizna XXI wieku

Polecane posty

Gość gość
ja biorę już 15 lat i żyję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to dlaczego słynny ksiądz jan kaczkowski zmarł na glejaka mózgu?? dobre pytanie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kobieta to nie ma prawa lubić seksu? Wy w sredniowieczu żyjecie? Dla jakiego faceta? Jeszcze zaden facet nie zmusil mnie do seksu jesli nie chcialam. A chcę korzystać z niego poki mam na to ochotę bez grzebania się w pieluchach. To jest mój swiadomy wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćlaura
To mozesz zrobic zabieg,po ktorym bedziesz bezplodna,ale za to zdrowa,kilka tysi i po klopocie,ostrzegam osobiscie przed pigulkai anty,oczywiscie braniem bez szczegolnej kontroli,badan itd,dlugotrwalym uzywaniem itd,te kobiety,ktore jednak we swiadomym czasie chca dziecka i macierzynstwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podobno po tabletkach antykoncepczjnych jedna kobieta w Grecji urodziła psa ☺ Ciekawe kundel to był czy rasowy? ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziwne- kobiety przed ciążą nie mogą brać tabletek anty a po ciąży? kolezanka dzieki kalendarzykowi ma 7 dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj Chcesz sie puszczac to w czym problem szmato

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najwieksza trucizna to cukier!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najwiekszym zagrożeniem jest tępota i chamsrwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla wygody kobiety, to są gumki, tylko większość facetów woli żebyś się truła.. Poza tym ciąża, to nie jest jedyny problem, którego możesz się nabawić, przed tym pigułka nie chroni. W dodatku branie pigułek zwiększa podatność na infekcje, grzybice itd. Później wątki o leczeniu grzyba na 300 stron. Nie każda też ma okres 13 dni, czy inne zaburzenia, żeby brać ze wskazan medycznych. Mnie tam okres nigdy w niczym nie przeszkadzał. Każdy robi na co ma ochotę, nie moje zdrowie i nie mój interes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolejny glupi i prowokacyjny temat. Każdy niech pilnuje swojej d**y.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy piszą to cnotki nie wydymki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bez przesady, że tabletki to trucizna, ale uważam, że obecnie jest tyle skuteczniejszych i zdrowszych dla kobiecego organizmu metod antykoncepcji, że naprawdę nie trzeba decydować się na tabletki :) np. wazektomia- zabieg dla panów, bezbolesny, skuteczny i bardzo prosty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×