Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Spotkanie z dziewczyną

Polecane posty

Gość gość

Cześć! Za trzy tygodnie zamierzam spotkać się z pewną dziewczyną. Piszemy od ponad miesiąca i trochę się poznaliśmy. Podoba mi się i chciałbym ją do siebie przekonać. Jak powinienem się zachowywać, o czym rozmawiać itp? Dodam, że planujemy pójść do kina. Są jakieś dobre premiery na początek czerwca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam taką samą sytuację! Szczerze skoro piszecie razem od jakiegoś czasu to raczej umiesz ocenić czy macie tematy, czy nie ;) Może nie wyrywaj się od razu, możesz ją przytulić na powitanie albo coś w tym stylu, na wszystko przyjdzie czas. Jeśli będzie się podobać i jej i Tobie to sądzę że nie zakończycie znajomości na jednym spotkaniu ;d Zapowiedzi sb luknij ;) - http://www.filmweb.pl/base/top/wantToSee/next12monthsWorld

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiraa12 Dzięki za odpowiedź :D Dodam tylko, że jeśli coś z tego wyjdzie, ona będzie moją pierwszą dziewczyną a ja jej pierwszym chłopakiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marimaa
Na spotkanie wez kwiatka. Np tulipan. Będzie jej miło. Po udanej randce daj jej buziaka w policzek. I przede wszystkim bądź sobą: )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kino jest beznadziejne na pierwszą randkę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie, kino jest kiepskim pomysłem. Na początek lepsze są spokojne miejsca gdzie można porozmawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×