Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Moja żona nie akceptuje 13 letniej córki bo jest lesbijką

Polecane posty

Gość gość

Jestem Artur mam 30 lat moja żona Martyna ma 29lqt. Mamy 13 letnią córkę Natalię która miesiąc temu powiedziała nam że jest lesbijką. Moja żona nie potrafi zaakceptować jej dziewczyny i orientacji seksualnej. Dla mnie najważniejsze jest jej szczęście. Już nie raz gdy wróciłem po pracy do domu musiałem obronić córkę przed matką która ją biła. Co ja mam zrobić żeby moja córka nie cierpiała i żeby moja żona przestała jej dokuczać. Pracy rzucić nie mogę bo muszę utrzymać rodzinę. Proszę o rady. (nie chcę słyszeć o rozwodzie, separacji, i oddaniu córki do domu dziecka) chcę normalne rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wysil sie nad lepszym prowo.Bo juz uwierze,ze normalny facet pisze na babskim forum,ze jego corka jest lesbijka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też mi to wygląda na fake posta. Która 13-latka jest w stanie określić swoją orientację seksulaną? Ja mam 22 lata i nadal nie jestem pewna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Młodym tatusiem zostałeś:-D a twoja żona miała 16 lat jak ją przeleciałeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gumka pękła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze w tym wieku ciężko powiedzieć, czy fascynacja tą samą płcią nie jest chwilowa. Mentalnie jest jeszcze dzieckiem. Porozmawiaj na spokojnie z żoną, a potem z córką. Możliwe, że przydałoby się kilka spotkań u psychologa i seksuologa abyście zrozumieli wszyscy zaistniałą sytuację. Mój brat miał 23 lata jak się rodzicom przyznał, że jest gejem. Tato przez kilka lat nie mógł się z tym pogodzić, a mama była wstrząśnięta lecz go nie potępiła. Teraz nie jest to żadnym problemem dla rodziców, bo czego nie widzą to ich nie boli (brat mieszka w Wa-wie). Zawsze z rodzeństwem się śmialiśmy, że jeden się wyłamał i rodzicom przestało to przeszkadzać, a relacje z jego partnerem mają bardzo dobre, czasem nawet lepsze niż z naszymi drugimi połówkami. Wszystko jest do wypracowania ;) A za bicie żona może mieć już sprawę w prokuraturze jeśli wasza córka zgłosi przemoc domową i dopiero wtedy będziecie mieć problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
brat 23 lata a ta mloda tylko 13,różnica? A poza tym to provo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×