Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mleko

Polecane posty

Gość gość

Drogie mamy chciałam zapytać jakie waszym zdaniem jest najlepsze mleko modyfikowane w Pl? Ogólnie zamierzam karmić mojego maluszka piersią ale chciałabym mieć w razie "awarii" jakieś zabezpieczenie w postaci mm. Dziękuję za wszystkie opinie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żadne mm.. tylko mleka roslinne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamazzzdzd
Jesli zamierzasz karmić piersią to zapomnij o jakimkolwiek mm w razie awarii. Gdy będziesz miała mleko awaryje to jest duże prawdopodobieństwo, ze po nie sięgniesz niepotrzebnie. Lepiej rozejrzyj się za dobrym laktatorem a nie na starcie chcesz psuć sobie laktację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja podawałam Bebiko. A takich rad jak wyżej nie słuchaj, ja przy problemach z laktacją podawałam i też sluchałam podobnych mądrości a mimo wszystko karmiłam prawie rok jakimś cudem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sama odciagalam mleko do butelek i zamrazalam, potem beze mnie ;) mozna je bylo po rozmrozeniu i ugotowaniu podac corce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mleka kobiecego sie jełopie nie gotuje :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najwięcej dzieci dobrze toleruje enfamil, bebiko i ew bebilon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja podawałam Bebilon, z którego byłam najbardziej zadowolona. Natomiast jest droższe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gloopis, wszystko co bylo zamrozone i rozmrozone sie niemowleciu gotuje a zwlaszcza plynne MLEKO, OBOJETNIE KROWIE CZY LUDZKIE!!!! Mleko to najlepsza pozywka dla bakterii i rozmrozone mleko, ktore mozna przechowywac i 2-3 tygodnie w zamrazarce, trzeba zawsze!!! zagotowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ma ktoś babę pożyczyć na noc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My używamy NAN Optipro uważam że jest dobre syneknie miał kolek ani innych dolegliwości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamazzzdz
"Ja podawałam Bebiko. A takich rad jak wyżej nie słuchaj, ja przy problemach z laktacją podawałam i też sluchałam podobnych mądrości a mimo wszystko karmiłam prawie rok jakimś cudem." No tak, lepiej słuchać rad kogoś kto karmił PRAWIE rok i to CUDEM :D swietna jesteś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja daję swojemu maluszkowi mleczko HiPP polecam,dobrze tolerowanym i dobrym mleczkiem jest też nan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam bebiko. Plozna ppwiedziala ze jak mam.gorszy dzien to mam.podac mm bo od tego swiat sie nie zawali. Tak robilam i karmiłam piersią kilka miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja daje nan i jest ok cenowo tez w porzadku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamazzzdz
Maytreee Chyba Ciebie pogrzało, mleka kobiecego się nie gotuje, ono samo w sobie jest antybakteryjne. Odzywają się specjalistki od laktacji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sciagalam zawsze reszte mleka po karmieniu i zamrazalam w butelkach, pozniej byl zapas na karmienie jej mlekiem po zagotowaniu i nie musialam "zdazac" zawsze na pore karmienia ;) Zapoznajcie sie z poradami Sheili Kitzinger w Sztuce karmienia piersia. Moja corke karmilam piersia prawie rok ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajna Polozna co laktacje rujnuje... Kilka miesięcy, tozto rekord świata :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kamazzdz nie przesadzaj . Od podania mm raz na jakis czas nic sie nie stanie. Tez tak robilam i jakos karmialm piersią. Cora bez problemu pila z piersi albo mm z butli. Mam wiele koleżanek które karmilo mieszanie kilka miesięcy lub ponad rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kakao się wylało , teraz płacze bo nie chciało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Maytreee W domu wszyscy zdrowi? Jestem mamą i doradcą. Mleka kobiecego sie nie gotuje, bo traci własciwosci :o NIGDY o czymś takim nie słyszałam, rownie dobrze wtedy mogłaś podawać zagotowane krowie.. Byłoby tak samo "dobre" :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamazzzdz
Autorka wyraźnie napisała, ze chce karmić piersią a nie mieszanie wiec daje dobre rady jak karmić samą piersią, jasne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobieta jak nie ma d**y i cycków to chuuj nie baba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamazzzzdz
21.47 Doradca na pewno potwierdzi wszystko co piszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko kup enfamil . Lepiej miec mm w zapasie . Jak cos pojdzie nie tak podasz i tez bedzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kup sobie mleko w saszetkach takich na jedno karmienie ( np są w rossmanie ) różnych firm. Ja kupiłam całą puszkę na wszelki wypadek, użyłam raz a potem moja mama zrobiła z niego blok czekoladowy :) jak zamierzasz KP to kupowanie mleka za np 30 PLN jak ja nie ma sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bez gotowania mozna przechowywac sterylne ludzkie jak i krowie sterylnie w lodowce, +4 st. C zaledwie kilka godzin. Owszem, jestem specjalista i nie wdam sie z toba w dyskusje o skazenia mikrobiologiczne zwiazane z czasem przechowywania i temperatura zamrazania, czasem przechowywania i temp. rozmrazania oraz krzywa expotencjalna namnazania bkterii w mleku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kamazzzzdz dziś Dzieci są różne, jak trafi się wygodnicka panna/kawaler to po jednym karmieniu butelką można się pożegnać z piersią. Po prostu bedzie wolało coś z czego leci szybciej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Temat był o mm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Maytreee Naprawde masz coś z głową. Kobieto zniknij lepiej z tego forum, bo tylko krzywdzisz innych i siejesz zamęt. Mówimy tutaj o zamrozonym pokarmie, gdzie w zamrażalce nie mają prawa się namnożyć bakterie.. Sciągniete mleko od razu się pakuje do sterylnego woreczka i mrozi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×