Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mleko

Polecane posty

Gość gość
Ale wy jesteście wredne baby. Autorka zapytała jakie mm jest waszym zdaniem najlepsze gdyby zdecydowała się nad inne rozwiązanie niż kp. Odpowiedzi na temat praktycznie brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty uważasz, ze wredne a być może uratujemy jej kp. Zapytała co w razie " awarii" to jej napisałam co trzeba robić - odciągać. Napisała, ze chce karmić piersią a nie mieszanie. Stąd moja " interwencja". Jeśli chociaż jedno dziecko na tym skorzysta ( czyli będzie karmione wyłącznie piersią do 6go miesiąca a później jeszcze kilka lat) to mogę być wredna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale po co straszyć autorkę że jak poda mm to albo skończy laktację albo będzie z dzieckiem po lekarzach latać? Jest to możliwe ale nie jest normą więc po co piszecie takie rzeczy jako pewnik? W dodatku tonem pełnym złośliwości. I jeszcze wyzywanie od wygodnickich. Jak jakiś fanatyczki straszące piekłem a nie jak pomocne mamy za jakie chcecie uchodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko, znam Twój problem. Też obawiałam się podawać mm mojemu dziecku, ciągle były komentarze, że powinnam karmić piersią, jednak miałam bardzo mało pokarmu. Jeśli chodzi o mleko to na początku podawałam Bebiko, jednak później zaczęła być alergia i lekarz polecił Enfamil. Jest to trochę droższe mleko, ale na dziecku nie będą oszczędzać, i tak płacę mniej bo zamawiam w aptekach internetowych, np melissa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamazzzdz
Nie karmiłaś bo miałaś bardzo Malo pokarmu - miałaś Malo pokarmu bo nie karmiłaś. To, ze dziecko płacze nie oznacza, ze jest głodne. Karmienie piersią to najlepszy sposób żywienia dzieci dlatego należy o to walczyć jak lew. A Tymi "bebikami" właśnie robicie " Malo pokarmu". Bierzecie sie za rodzenie dzieci nie edukując się z laktacji i napędzacie tylko ten nienaturalny przemysł. Na dziecku oszczędzać nie będziesz, lepij daj cyca to mu tylko na lepsze wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hafija.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tamaraoi
Kurcze, ledwo co zaczęłaś karmić, a już rezygnujesz. Nawet nie udało Ci się porządnie rozpocząć laktacji. Popij sobie lactosanu, może uda Ci się jeszcze przywrócić pokarm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kamazzzdz nikt nie prosił cię o ratowanie czyjegoś kp. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nigdy nie zamrażałam swojego mleka tylko wylewałam. Wydaje mi się, że podczas zamrażania mleko traci wszystkie swoje właściwości a tym bardziej po ugotowaniu , podawałam Bebilon. Karmiłam córkę 9 miesięcy swoim mlekiem-odciągałam mleko i karmiłam z butelki bo nie potrafiłam dobrze przystawić córki do piersi. Bebilon 2 zaczęłam podawać później, gdy pokarm mi się skończył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamazzzdz
Jak Twoje dziecko będzie stalo na jezdni a ja je uratuje od potrącenia to tez mi powiesz, ze nikt mnie nie prosił ? Pewne rzeczy robi się dla dobra człowieka. Ciebie nikt nie prosił o komentowanie moich wypowiedzi a jednak to robisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Porownujesz pewne zagrożenie życia dziecka do karmienia mm? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamazzzdz
Porównanie przesadzone bo karmienie mm nie jest dobrym pomysłem. Chyba kobieta ma piersi nie od parady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale to użyłaś takiego porównania. Nikt nie prosił cię o doradztwo w sprawie laktacji. Temat był o mm. Nie bądź nadgorliwa, bo kobiety mają przede wszystkim mózg żeby samodzielnie się nim posługiwać. Piersi służą do wielu rzeczy. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamazzzfz
Dla Ciebie to temat o mm butelkowa mamo, dla mnie to temat o mm w razie awarii przy kp a ja piszę co robić aby nie dopuścić do niepotrzebnego podania mleka od krowy. Lepiej zapobiegać niż leczyć, prawda? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A piersi są po to aby wymamić potomstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Butelkowa mama...i już wiadomo, że ta pani przychodzi tu po jedno...dopie/rdo/lic z całego serca. Spod cyca. ;) No widzisz, a jednak się mylisz, bo karmiła swoje pierwsze dziecko piersią rok i osiem miesięcy. :D Teraz jestem w drugiej ciąży i też chciałabym poznać opinię na temat najlepszych rodzajów mlek, kosmetyków itd. A ty pomyliłaś tematu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro wykarmilas piersią to dobrze wiesz, ze mm jest zbędne :) nie przyszłam tu nikomu dowalac a uświadamiać, a ze ktoś poczuł się dotknięty to widać nie zrobil wszystkiego aby dać swojemu dziecku tego co najlepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukaj w takim razie opinii na temat mlek gdzieś indziej bo tu nie znajdziesz. Ja mam misje ratować kp a Ty udowadniać, ze ktoś pisze nie na temat, piąteczka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy temat nie brzmi "mleko"? A pytanie: Drogie mamy chciałam zapytać jakie waszym zdaniem jest najlepsze mleko modyfikowane w Pl? Oj trollico... :( Dobrze, że można zrobić pstryk i cię wyłączyć. Pa. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamammmm
Dokladnie brzmi " mleko". Może być zwierzece, modyfikowane, ludzkie, roslinne. Jakbyś doczytała do konca to byś wiedziała, ze autorka potrzebuje awaryjnego mleka, które kp nie sprzyja. Stąd moja wypowiedź. Kto tu jest trollem :) Jak Ci się nie podoba to wystarczyło zrobić " pstryk" już dawno zamiast się pocić nad tym co jest na temat a co nie ::)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja używałam Bebilon. Niektóre mamy uważają, że Bebiko jest tak samo dobre, ale nie byłam przekonana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mojemu dziecku daję Bebilon, zamawiam przez internet od razu kilka sztuk, najczęściej w aptece Melissa bo jak mam zamówienie za większą kwotę to nie muszę płacić za wysyłkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta_l34
Lepiej, żeby ktoś jej powiedział wprost niż żeby miała stracić laktacje. U mnie się udało po częstym przystawianiu do piersi i piciu lactosanu ale walczyłam o to mocno. Robiłam też okłady na piersi ale to najrzadziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×