Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

POLICJA ZABIŁA IGORA

Polecane posty

Gość gość
nawet jak zabili to co zrobicie-nic wy cienkie bolki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawo jest takie, że mordercy zbiorowi dzielą się karą. A odpowiedzialność tych co nie udzielili pomocy nie istnieje bo ponieważ... Tego nie podano w tv a dlaczego? Przecież zarzuty powinny być kilka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tutaj widze niektorzy nie potrafia czytac ze zrozumieniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyobraźcie sobie, że ktoś kto ma plecy tam będzie chciał was się pozbyć. Włos się jezy jakie są możliwości w biały dzień gdzie są kamery i kupa świadków. A łapią złodzieja balonów bez problemu a tu zabijają i będzie problem kto do tego się przyczynił bo będzie sto kombinacji, że na denata wina pójdzie. Wiecie ile emerytów jeździ na taksi? A co wozi i skąd? Patologii się dopatruje my a ona jest tylko trzeba się zatrzymać i popatrzeć to wam szczęka opadnie z kim macie do czynienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Komu zależy by rozwijała się patologia? Odpowiedz sama się nasuwa. Interes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prokurator się tym zajmie. Heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sylwia
00.25 ja mam 4 telefony dwa do umowy abonamentowej i dea kupione normalnie oprocz tego tez miałam kolezji na rowerze a zatem idąc twoim tokiem rozumowania tez mnie trzeba zabić czy tak!!??Myslec o polickantach?tfu!!nie tak sie ludzi presłuxhuje jak oni prezentują!!są gorsi niż hitler.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sylwia
00.25 ja mam 4 telefony dwa do umowy abonamentowej i dwa kupione normalnie oprocz tego tez miałam kolezję na rowerze a zatem idąc twoim tokiem rozumowania tez mnie trzeba zabić czy tak!!??Myslec o policjantach?tfu!!nie tak sie ludzi presłuchuje jak oni prezentują!!są gorsi niż hitler.Co do sprawy Magdaleny to policja jest niudolna i tyle w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Noszę kopyto przy sobie,mnie nie dotkną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sylwia
Szacun za postawę pana Rybaka oraz wszystkich osób ktore wzięły udział.To ma być słuzba narodowi??koszmar z taką policją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Policja dobrze zrobiła bo usunęli pieniacza. Więcej takich akcji! Popper Am!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HUSARZ
Ludzie wiekszosc z tych ludzi to ne polacy a kto byl na komisariacie trzymany ten wie ze leja non stop za nic tak jak to pokazywal serial pitbull

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HUSARZ
Zrozumcie wreszcie ze ta ziemia nie jest dla POLAKOW zobaczcie jak postepowala policja we FRANCJI czy UK tam pijesz piwo na lawce i jak jest spokoj to ok a tu mandat trzepanie prowokacje i tak jest non stop zabili bo znecali sie i to samo w przypadku Magdy Zuk tez padla ofiara jestesmy dla nich bydlem do ubicia a kto nie zna historii po co byla 2 wojna no coz wierzy dalej w wygrana z wlasnym rzadem ( to dlaczego taki nierzad ) i jak to mozliwe no jak we wlasnym panstwie moga tak postepowac sluzby z obywatelami skoro za granica ma sie lepiej ta kwestia ( o policje chodzi ) bardzo dziwne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pod dywan pod dywan go

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HUSARZ
A morze to juz powoli judeopolonia i coraz wiecej bezprawia wzgledem POLAKOW chandel dziecmi , organami ,korupcja sadowa na kazdym kroku ,niszczenie najmlodszych bezbronnych POLAKOW ( szczepionki HPV dla dzieci zabojcze ) mordowanie ludzi na policji bicie ( tak jest z kazdym zatrzymanym POLAKIEM mlodym a jak jeszcze po alkocholu to juz wp****** murowany ) katowanie uzywanie sprzetow do tortur tak jak robilo SS I NKWD nie wygralismy wojny zamontowala sie obca delegatura ktora rozbija nas na czesci 20 mln polakow opuscilo juz ten kraj i petla sie zaciska im nas mniej ( oby sie to nie zamienilo w palestyne ) a w filmie dla dzieci X-man apocalypse 50 ktoras minuta policja polska z lukami zabija dzieci jest taka scena nikt sie za nami nie ujmie zrobia co chca i niestety na to sie zapowiada. Przykre ze mlody czlowiek nie zyje zakatowany na smierc dramat ale to nie pierwszy taki przypadek i nic narod nie robi a sytuacja sie poglebia i nie ma co liczyc na te partie wszystkie to antypolskie nowotwory im wiecej obietnic ( zeby uspic nasza czujnosc w mediach ) tym wiecej bezprawia i krwi krwi POLAKOW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tereny dawne poniemieckie zamieszkują Niemcy, którzy są Polakami i dyskryminuja Polaków z północy wysiedlencow lub z wygnania. Czyli masz sąsiadów dawnych ss rodziny, którzy mają pracę jako strażacy o w edukacji. Widoczne są zjawiska streczenia w celu eliminacji z życia społecznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HUSARZ
tak tak i dlatego nie boja sie rzadu? baju baju baj w talmudycznym prawie trwaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
09:05 film jest o torturach które doprowadziły do zabójstwa, a to już bardzo ciężki kaliber czynu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może miał dopalacze, a może policjanci mieli i mu podłożyli. Nikt nie ma prawa nikogo torturować a tym bardziej zabić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HUSARZ
Ale POLAKOW na to wychodzi ze można ja tam nie wierze w dopalacze znecali sie nad nim tak jak kiedys SS i NKWD teraz to robi policja metody sie nie zmienily tylko klamstwa ze to dla naszego dobra jak w tym filmie V for vendetta do tego to zmierza jest to panstwo totalitarne i juz jest to widac demokracja ale talmudyczna dla elit nie dzialajaca a szarak ile by za to dostal 25lat czy wiecej a tu tylko dymisje o czym mowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HUSARZ
Morze czas sie obudzic ze snu i tej antypolskiej propagandy gadzinowej ktora nas karmia od 89 tyle lat i co roku bylo tylko gorzej teraz zrobiono z nas EUROKOLCHOZNIKOW okradani ponizani ale co gorsza ze ludzie mowia czy pisza ze tam i tak jest lepiej w obcym panstwie z obcymi sluzbami dramat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAGILLA
I ludzie uciekaja bo powiedzial prezydent RP POLIN przyjazne miejsce narodowi zydowskiemu i wszystko jasne mowil tylko o zaklamanym antysemityzmie ale o antypolonizmie ani slowa o czym to siwiadczy a zeby nas bardziej upodlic pokazuja ucho prezesa smiejac sie nam w twarz to jest dopiero dramat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×