Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość JoannaSz

imperium sprzedaży tabele przedmiotów na aukcjach

Polecane posty

Gość JoannaSz

Ehh Kobity, pomóżcie bo idzie zwariować. Ja się na obsłudze komputera znam w takim zakresie tylko jaki jest konieczny ale mężulek postanowił rozbudować sobie imperium sprzedażowe i ma problem z allegro. Ma takie tabelki w których na aukcji w opisie znajdują się inne pozycje z jego listy rzeczy z ceną i np liczbą zamówień. Ale strasznie to się psuje i nie odświerza wcale. Jakie firmy mają coś takiego co chodzi w porządku i jest w miarę niedrogie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
panel miniatur to się nazywa. sporo tego w różnym przekroju cen. pierwsze do swoich aukcji brałam z aukcjonera ale szczerze mówiąc ich jakość pozostawia wiele do życzenia i nie zapłaciłabym za to już żadnych pieniędzy. mam doświadczenia z lepszymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość córkabajarza
No ale nie on jeden jest do wyboru przecież. U nas w firmie korzysta się z sellbooster i bardzo jest łatwe w obsłudze i działa poprawnie. Mam nadzór nad aukcjami i te panele nie sprawiają kłopotów, ładnie się aktualizują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Królowa Macedonii
ja mam w swoim sklepie na allegro ich panele i nie tylko, bo galerie ładne też mają. eleganckie takie i pasują do tego, żeby pokazać ekskluzywny towar :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×