Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość żomak

3 lata małżeństwa i nieobecny duchowo mąż

Polecane posty

Gość gość
Rozumiesz, że wyrwanie siebie i męża z tego drętwego ale ciepłego k***idołka będzie wymagało nakładów wysiłku, poświecenia i być może trochę pieniędzy ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale dlaczego rzekomo jestem ustosunkowana NA NIE, skoro większość jest NA TAK. Podsumujmy: bieganie - TAK rower - TAK filmy online - TAK darmowe wystawy, wernisaże - TAK i wiele innych atrakcyjnych wariantów spędzenia wolnego czasu. Pytanie moje brzmiało - jak nakłonić męża do tego rodzaju aktywności życiowych bądź aby sam wyszedł z inicjatywą - a nie: to zarzynajcie się więcej, lećcie na kursy albo dajcie wydoić przez agencje pośrednictwa pracy wyjeżdżając na Zachód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteście młodzi macie po 20 parę albo może 30 parę lat, a czyta się to jak o starych wymęczonych życiem dziadkach, co 50 lat zasuwali na najwyższych obrotach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozumiesz, że wyrwanie siebie i męża z tego drętwego ale ciepłego k***idołka będzie wymagało nakładów wysiłku, poświecenia i być może trochę pieniędzy ??? xxx niekoniecznie, takie problemy - typu brak dostępności infrastruktury bez nakładów finansowych - to może problem mieszkańców małych miasteczek i wsi, a nie miasta wojewódzkiego, gdzie darmowe rozrywki dostępne są na każdym rogu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skoro chodziło ci jak wyciągnąć męża z łóżka to po co to trucie od samego początku jak mało zarabiacie i na nic was nie stać. a jemu juz się nie dziwię że woli milczeć albo udawać że śpi. pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przecież ja będąc niepytana nic nie wspominałam o zarobkach, a co najwyżej o jego wymówkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic nie dociera do autorki :-) Nie mam dłużej ochoty kopać się koniem. Spadam. Pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niech mi ktoś powie, że to prowo, bo w przeciwnym wypadku autorka ma problem ale ze sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Dofinansowanie jest możliwe w ramach funduszy europejskich, gdy jest się osobą bezrobotną zarejestrowaną w UP, jak widzisz pod to nie podlegamy. x :) nie! Poszukaj to znajdziesz, ja pracując, zrobiłam kurs właśnie ze środków uni europejskiej nie płacąc ani złotówki i jeszcze za dojazdy mi oddawali. A co do wyjazdów za granicę, no nie pikol że każdego okradają, zdarzaja się i takie rzeczy, ale większość wraca z kasą i są ustawieni tu na lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś przecież ja będąc niepytana nic nie wspominałam o zarobkach, a co najwyżej o jego wymówkach. x Twój pierwszy post pod tematem "Dziecka nie chce - bo nas nie stać, rozrywek - nie stać nas, wyjazd - brak kasy." tu już zaczęłaś że was na nic nie stać - wniosek - dziadujecie. Dobra ja też stad idę, bo tao albo faktycznie prowokacja i ciągnięcie tematu, albo jesteś wyjątkowo niereformowalna, no i mąż też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś przecież ja będąc niepytana nic nie wspominałam o zarobkach, a co najwyżej o jego wymówkach. x Twój pierwszy post pod tematem "Dziecka nie chce - bo nas nie stać, rozrywek - nie stać nas, wyjazd - brak kasy." tu już zaczęłaś że was na nic nie stać - wniosek - dziadujecie. Dobra ja też stad idę, bo tao albo faktycznie prowokacja i ciągnięcie tematu, albo jesteś wyjątkowo niereformowalna, no i mąż też. xxx no i nadal gdzie tu podana konkretna kwota zarobków? to są wymówki męża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masa moich znajomych wróciła niby z tak atrakcyjnych prac z Zachodu, zatyrani jak konie pociągowe i nawet na mieszkanie ich nie stać samodzielnie, musieli dobierać kredyt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie że prowokacja, my na trzy osoby nie mamy tyle na życie, a już mówić że nie stać na jedno prywatne badanie, to już totalna bzdura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie na JEDNO BADANIE - a na cykl badań. Ponadto mąż miał wykonywane odpowiednie badania na początku roku w związku z nową pracą. Ekg, ciśnienie, pobierano mu krew, cholersterol w normie - także nie tkwi w tym problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żaden cykl.... Jedno badanie w kierunku poziomu Wit. D,bo to jej niedobór powoduje otepienie, brak sił witalnych itp.itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawdź mu tę witaminę D. Fundusz tego badania nie refunduje, więc jak Ci lekarz da skierowanie, to i tak będziesz płacić, więc równie dobrze możesz iść do laboratorium bez skierowania i też zrobią. Koszt ok. 50 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wg mnie juz mu sie znudzilas i nie ma ochoty spedzac z Toba wolnego czasu. Nie pisze tego zlosliwie. Radze zajac sie soba, a maz niech gnije w domu. Biegac mozesz sama. Czytac ksiazki z biblioteki tez. Ogladac filmy tez. Jechac na rower rowniez. W czym masz problem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie, tak chyba będziesz musiała zrobić. Z informacji przez Ciebie przedstawionych wynika, że stary nie wykazuje inicjatywy i jeszcze nie wyszedł z przedszkolnego etapu leżakowania i kompletnie nie dba o Ciebie. Układaj sobie czas wolny samodzielnie inaczej się zanudzisz na śmierć. A te co każą zrobić badanie witaminy D, a co jak okaże się, że nie w tym tkwi problem? I trzeba będzie bulić ze skromnego budżetu domowego poszukując innego źródła złego samopoczucia jednocześnie hodując myślącego tylko o sobie hipochondryka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak to jest, jak ludzie sie pobierają bez miłości albo po krótkiej znajomości, nie znając swoich charakterów, potem ciężko sie dotrzeć. Ty masz wysokie libido, jesteś niewyżyta i rozrywkowa ponad miarę, a mąż jest typowym domatorem. Nie dotrzecie sie, nia ma na to szansy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisałas na poczatku, że na rozrywki was nie stać, a na drugiej stronie wypisałaś całą listę darmowych atrakcji. ZAPRZECZASZ SAMA SOBIE Kolejna sprawa, jeśli on i tak niczego nie chce robić, to nawet jakbyście po 5 tys zarabiali i mogli wyjechac na Hawaje, to przeciez tez by mu się nie chciało. WIĘC CO MA DO TEGO TWÓJ WPIS ŻE WAS NA NIC NIE STAC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też tak pomyslałam że jemu już się chyba znudziła żona i małżeństwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Provo trollolovo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autork a kto wam każe te badania robić prywatnie? Pracujecie, on ma ubezpieczenie, to idzei do lekarza mówi co mu jest i lekarz daje skierowanie. Ciekawe co na to wymyślisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Zgadzam się, moi rodzice z młodszym bratem w sumie żyją za 2.200zł skromnie, ale nawet sobie grosza na czarną godzinę potrafią odłozyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale z Was są głupie czuby :) Aż odpiszę Wam zbiorowo. Otóż, gdy stać nas było na przysłowiowe "Hawaje" a w rzeczywistości Dominikane, Kanary to tam lataliśmy. Mąż teraz przed wszystkim wzbrania się, że brak siły i kasy - więc alternatywnie wskazuje mu jako rozwiązanie rozrywki, które są darmowe, tak aby zbić jego wymówki. Nie wiem dlaczego skoncentrowaliśćie się na zarobkach. W ogóle jeden klepie, że badania tylko i wyłącznie prywatnie (bo długie terminy), to odpisałam, że miał u lekarza medycyny pracy i wyszło wszystko OK to nie - kolejna wyskakuje, żeby jeszcze raz wysłać go na badania państwowo. Miał je na początku roku, co miesiąc ma się badać? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10:52 gościówo Ile odkładają 50 zł? w co to zainwestują w kartę orange?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wypad czubie, idź pisać te żałosne skomlące povo na wykop, to ci dają takiego kopa, że zalecisz na te Hawaje jednym lotem, no chyba że zechcesz zaliczyć Egipt :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie karmić trolla. To prowo. Nie karmić trolla. Nie karmić trolla. To prowo. Nie karmić trolla. Nie karmić trolla. To prowo. Nie karmić trolla. Nie karmić trolla. To prowo. Nie karmić trolla. Nie karmić trolla. To prowo. Nie karmić trolla. Nie karmić trolla. To prowo. Nie karmić trolla. Nie karmić trolla. To prowo. Nie karmić trolla. Nie karmić trolla. To prowo. Nie karmić trolla. Nie karmić trolla. To prowo. Nie karmić trolla. Nie karmić trolla. To prowo. Nie karmić trolla. Nie karmić trolla. To prowo. Nie karmić trolla. Nie karmić trolla. To prowo. Nie karmić trolla. Nie karmić trolla. To prowo. Nie karmić trolla. Nie karmić trolla. To prowo. Nie karmić trolla. Nie karmić trolla. To prowo. Nie karmić trolla. Nie karmić trolla. To prowo. Nie karmić trolla. Nie karmić trolla. To prowo. Nie karmić trolla. Nie karmić trolla. To prowo. Nie karmić trolla. Nie karmić trolla. To prowo. Nie karmić trolla. Nie karmić trolla. To prowo. Nie karmić trolla. Nie karmić trolla. To prowo. Nie karmić trolla. Nie karmić trolla. To prowo. Nie karmić trolla. Nie karmić trolla. To prowo. Nie karmić trolla. Nie karmić trolla. To prowo. Nie karmić trolla. Nie karmić trolla. To prowo. Nie karmić trolla. Nie karmić trolla. To prowo. Nie karmić trolla. Nie karmić trolla. To prowo. Nie karmić trolla. Nie karmić trolla. To prowo. Nie karmić trolla. Nie karmić trolla. To prowo. Nie karmić trolla. Nie karmić trolla. To prowo. Nie karmić trolla. Nie karmić trolla. To prowo. Nie karmić trolla. Nie karmić trolla. To prowo. Nie karmić trolla. Nie karmić trolla. To prowo. Nie karmić trolla. Nie karmić trolla. To prowo. Nie karmić trolla. Nie karmić trolla. To prowo. Nie karmić trolla. Nie karmić trolla. To prowo. Nie karmić trolla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty powinnas iść się przebadać ,a le psychiatrycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahaha autorka przesiaduje w necie, a mężuś zalicza nową panienkę, to potem nie dziwne że w domu nie ma ochoty na seks i jest padnięty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×