Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

To macie jakies poglądy, pomysły w ogóle o duszy ludzi i w ogóle?

Polecane posty

Gość gość

np. dlaczego jedni mają empatię a inni nie, albo dlaczego jedni mają tzw dobre serce, a inni zepsutą i mroczną dusze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sa tez ludzie ktozy niszcza innych ludzi wmawiajac im chorobe psychiczna trujac psychotropami aby nimi zawladnac. sa tacy uwieszczie. zabieraja czlowieczenstwo i wole takiemu czlowiekowi robia z niego zabawke psa zwieze. jak tak mozna????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sylwia
10.52 dokładnie!!padalce nie ludzie !!ścierwa chodzące.!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś to prawie jak z tą z Egiptu co wypadła..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja to jestem chyba pomiędzy empatią, skłonnością do robienia dobrych rzeczy a mrocznością. Tzn. staram się wybierać dobro, ale czuję w sobie sporo zła - ignoruję to zło zazwyczaj, ono występuje u mnie bardziej na zasadzie czegoś równoległego, mało aktywnego. Nie wiem czego mam więcej, ale staram się uaktywniać dobro, a zło pozostawiać w stanie biernym. Ciężko to wytłumaczyć, ale chodzi mi o to, że jako człowiek z wolną wolą świadomie staram się wybierać dobro, ale to nie likwiduje zła, które we mnie jest , ale od którego zazwyczaj się odwracam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba jestes mlodziutka skoro masz takie rozkminy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale niektórzy mają tzw. dobre serce ale są skomplikowani..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli istnieje dusza i inne życie dla mnie najbardziej sensowna jest karma, jesteś złym człowiekiem to narodzisz się na nowo i w innym życiu będziesz miał przerypane nawet jak będziesz dobry od takie prywatne piekło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze szczery, a Ty poza zaśmiecaniem wątku potrafisz sklecić jakiś pogląd ? Czy tylko pasożytujesz na wypowiedziach innych i krytykujesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś a moze jest tak że błąd ze wczesniejszego wcielenia np. ktoś np. poświecił sie tylko jednej osobie i to okazalo sie w efekcie koncowym porażką.. To sensownie brzmi że np. w kolejnym wcieleniu ta właśnie funkcja (takie postrzeganie emocji) będzie ostatnią, np. działała w stresie.. to chyba logiczne? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czizas
to chyba logiczne? x od stacji "a moze" do stacji "logiczne" sklad rozjechal ci sie w cztery strony swiata, ale wazne, ze jest usmiech, to pomaga w zyciu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×