Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

No i kolejny wybuch zamach bombowy w anglii polaczki, fajnie tam macie hehe

Polecane posty

Gość gość

w PL to nie do pomyslenia bo mamy madrzejszy rzad niz wy i nie przyjmujemy obcych gnijcie w uk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirek 1975
^^ no dokladnie poeeebany kraj, niech przyjma wiece imigrantow haha:Ddzis lepiej sie zyje w PL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
smieszne? wy je/bane polaczkowe cwele!! w polsce za to można dostać siekiera przez leb.. http://www.gazetawroclawska.pl/artykul/6242550,zabil-dziewczynke-siekiera-bo-stracil-zasilek-w-sobote-mial-miejsce-pogrzeb-10latki,id,t.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjollla
Autorze co sie takiego strasznego wydarzylo w twoim zyciu, ze masz tyle zawisci w sobie? No i niestety faktem jest, ze w Polsce jak trafisz na totalnego prymitywa bez refleksji to mozesz skonczyc z konsekwencjami jak wsrod ludow pierwotnych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjollla
Nie załozyli mi dzis kaftana i zapomnieli dac leków. Dlatego pisze takie bzdury sorry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko hołota chodzi na koncerty, dobrze im tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niech wiecej ciapatych zaprosza he he. Dobrze ze rzadzi PIS bo gdyby PO rzadzilo to bysmy juz mieli 40tys uchodzców i co tydzien gwałty i wybuchy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś siekiera mozesz dostac wszedzie emigracyjna mendo wiec nie porównuj cwelu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cholota właśnie nie chodzi na koncerty. Polaczków nie stać więc nie chodzą. A tak w ogóle jak małe dziewczynki można nazwać cholota? Pewnie jesteś jedynym z tych co zapija się w domu sam albo z kolegą i to jest twoja forma rozrywki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ooo dosyć późno ten temat, debil musiał poczekać aż wp pl czy inne g****o przetłumaczy na polski. Wg mnie gorsze jest to że w PL patologia praktycznie codziennie zabija swoje dzieci i żony. Jeśli policzy się ofiary przemocy domowej w PL i ofiary zamachów w całej EU to i tak pl przoduje. Niestety nie jest to powód do dumy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W plu nie ma zamachow bo nikt by o tym nie gadal. Np pytalem kiedys obcokrajowcow i smolensk i nikt nie wiedzial o co chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W PL nie ma zamachów bo u nas jest kultura cwelu. Zero bomb tak było jest i bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjollla
tak, tak widac ta kulture w tym topiku szczegolnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Polsce nie ma zamachów, bo tam nawet terroryści nie chcą przyjechać. Nie mówiąc o reszcie świata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W PL nie ma zamachów bo nikogo PL nie obchodzi. To śmieszny kraj, biedny, nawet zamachowcom nie opłaca się nic tam robić bo nie dotarłoby to do żadnych mediów. Polskie media wciąż z podnieceniem czekają na jakąś bombkę i panikują jak coś się stanie gdziekolwiek, wyciągają jakiś pseudo ekspertów żeby uspokoić Polaków haha a prawda taka że Polske mają w d***e nawet takie muslimskie szuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to twoje hehe, kiedy piszesz o zamordowanych dzieciach mówi o tobie wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pl ma niesprzyjajacy klimat dla zamachowców. Polacy robia tylko zamachy na kasę i płaca najemnym jałmużnę zamiast pensji. Białe nadwiślańskie murzyny oszukuja się nawzajem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My Polacy przewodzimy UE. Wszystko co my robimy jest zawsze najlepsze. Np Solaris Pesa KGHM Orlen setki pałacy i ogrodow. Minie 1000 lat a wy londynskie cepy nie potraficie porzadnego flatu wybudowac - wstyd mi za was. Miałem pecha odwiedzic ten śmieszny kraik jakim jest UK, ale błąd już naprawiony. Kaska zarobiona. Jestem teraz dumnym Polakiem. Poddanym Jego Królewskiej Mości Prezydenta Andrzeja Dudy. I możecie mi skoczyć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej to obrabiacie sobie nawzajem za plecami osrane doopy cwele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie widzicie że on troluje? Niestety zginęły dzieci więc bardzo nie na miejscu takie zacieszanie się z tego. Niestety do internetu ma dostęp najgorsza szumowina (autor i inni psychopaci) także najlepiej nic do niego nie pisac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To lokalny obszczymur. Wkleja cały czas to samo. Wuj z nim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariola sącz
A kto im kazał tam isc tym dzieciom? Powinny sie uczyc w domu a nie szlajac sie po koncertach. Wiec nie zal mi ich bo głupiutkie hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uk to drozyzna i domy bez tynków. Tfu !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W ataku terrorystycznym zginelo 12 dzieci ponizej 16 roku zycia. Jak czytam te komentarze, to stwierdzam ze Polacy (jako narod) jest gorszy od terrorystow. Kurwa ;ta polska j****a mentalnosc jest masakryczna. Jak mozna smiac sie opluwac smierc niewinych istot????? Gdzie jest administracja kafeterii.?????tez z tym nic nie robi, bo dla Polakow to jest bardzo smieszne i na miejscu obrobic komus d**e. I d***bac , ze ma za swoje. Oby wam los za to sie odwdzieczyl, wam i waszym dzieciom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To bingol pisze przeciez, prawik zaje!bany, ktory nigdy kobiety nie mial i nie skonczyl podstawowki. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja pisałam 12.02. Jeżeli to pisze jakiś bingo to bingo ty chyba natychmiast musisz się udać do najbliższego szpitala psychiatrycznego i błagać lekarzy aby tobie pomogli, chociaż wątpię czy maja lekarstwo na to. Manchester w ciągu doby zebrał 1 mln funtów dla rodzin ofiar ataku.W tym polskim siostrom których rodzice zginęli w ataku.R.I.P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kto sie szlaja po koncertach o tej porze. Raczej tylko chołota. O tej porze to juz sie spi. A nie szlaja po koncertach i wraca o 3 w nocy robiac hałas innym spiacym lokatorom. Nie zal mi ich:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przyglup totalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś na bliskim wschodzie i w afryce w konfliktach zabijane są setki tysięcy dzieci, tylko że kolorowych i nikt w europie nie płacze za nimi, je/bani hipokryci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żydzi mówią o Polakach "podludzie" po tych komentarzach stwierdzam że mają rację. Tak w Polsce się nie chodzi na koncerty bo żadnych nie grają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×