Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czemu piękne kobiety mogą być wredne i obgadywać i nadal sa postrzegane jako

Polecane posty

Gość gość
dziewczynki idzcie paznokcie malowac, a wroccie tu, jak dorosniecie do dyskusji.. bo nawet wypowiedzi mylicie, a kilka innych osob w dyskusji uczestniczy.. wy za to poslugujecie sie perfekcyjna polszczyzna, i pewnie tylko polszczyzna.. idzcie sie pouczyc innych jezykow, chociazby.. co do kolezanki hmmm brzmicie dokladnie jak ta opisana.. ale dziewczyna trafila.. pozdrowienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś dziewczynki idzcie paznokcie malowac, a wroccie tu, jak dorosniecie do dyskusji.. bo nawet wypowiedzi mylicie, a kilka innych osob w dyskusji uczestniczy.. wy za to poslugujecie sie perfekcyjna polszczyzna, i pewnie tylko polszczyzna.. idzcie sie pouczyc innych jezykow, chociazby.. co do kolezanki hmmm brzmicie dokladnie jak ta opisana.. ale dziewczyna trafila.. pozdrowienia usmiech.gif x :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie jakiś facet nie chciał zapalić "pięknotki", kobiety uważające sie za bardzo atrakcyjne strasznie to przezywają :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
*zapylić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:26 Dziewczynka to mozesz nazywać swoja stara Wszyscy wiemy, ze gubisz sie w wypowiedziach :D Moze wroc sie do szkoły specjalnej i tam cie naucza czytać i pisać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A takiej brzyduli to nawet normalny facet kijem tknac nie chce,dlatego maja zal do calego swiata a przede wszystkim do tych pieknych,jakby to byla ich wina :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pięknych żaden normalny też nie chce , są nudne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faceci nie sa zbyt inteligentni , daja sie latwo omotac , wystarczy sie ladnie usmiechnac i juz ci przypisuje super cechy , ktorych nie masz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Faceci nie sa zbyt inteligentni , daja sie latwo omotac , wystarczy sie ladnie usmiechnac i juz ci przypisuje super cechy , ktorych nie masz x No i widze,ze to ci doskwiera,bo sama bys tak chciala :) Na twoj widok to taki facet najwyzej by sie skrzywil :D A o moich cechach to nie gadajmy,bo za malo mnie znasz zazdrosny paszczurze 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te , ktore maja sie za sliczne nie inwestuja w intelekt bo po co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj widze,ze brzydule sie zlecialy i jest nagonka na te piekne :D Piszcie wiecej,bo mam niezly ubaw :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piszcie piszcie jakimi to my jestesmy tepymi wredotami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piekne prztynajmniej maja milosc maja latweij w zyciu a my brzydkie nie wazne jaki mamy charakter jestesmy BE mało kto chce nas poznac nawet jako przyjaciolki,faceci przypisuja dobre cechy ładnym kobietom pieknym a brzydkim zawsze złe wiec piekne zajmijcie sie soba ja brzydka bardzo otyla i nikogo nie obgaduje szczegolnie ladne kobiety ktorych nie mam w kregu znajomych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślicie, ze brzydkie sa wredne ? Nie maja powodu ? No to zamień sie z brzydka na jeden dzień i zobacz jak to jest super być brzydka :D I sie tu pojawia egocentryczna postawa jakiejś pięknej, która myśli , ze to wszystko o niej :D Nie, jak jestes brzydka to całe społeczeństwo traktuje cie jak śmiecia. Nie tylko jedna osoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bylam dla tych brzydkich mila,ale to one potraktowaly mnie jak goowno.Wiec przestalam sie starac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nieprawda.Ja kiedys bardzo przytylam i sie zapuscilam i nagle te baby,ktore kiedys mi schodzily z drogi i byly wredne byly mna zainteresowane.Zaczely byc dla mnie mile a kiedys mnie obgadywaly.Brzydkie kobiety nie maja problemu ze znalezieniem kolezanek,bo nie traktuja ciebie jak konkurencje tylko jak normalnego czlowieka.Wiec to nieprawda,ze wszyscy traktuja ciebie jak goowno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2017.05.25 gość dziś Faceci nie sa zbyt inteligentni , daja sie latwo omotac , wystarczy sie ladnie usmiechnac i juz ci przypisuje super cechy , ktorych nie masz x A co ty wiesz o moich cechach zazdrosny paszczurze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×