Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćAnia

Faceci chcą ode mnie tylko seksu:(

Polecane posty

Gość gośćAnia
Wyglądam pospolicie , jestem brunetką o ciemnych brązowych Oczach , mam długie włosy 168cm wzrostu. Jestem dość ładna bo wiele Osób tak mówi ale to powinnam być odwrotnie traktowana A nie to co mnie spotyka ze strony facetów. Nawet wczoraj w pociągu jak już stałam do wyjścia na stacji kilka osób też czekało a kiedy pociąg stawał to mężczyzna złapał mnie za biodra i niby wpadł na mnie ale zrobił to celowo bo wpadł na mnie tylko jedną częścią ciała :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAnia
Najgorsze jest to , czuję się że czegoś dobrego mi brakuje , że coś jest ze mną nie tak. Dlaczego jestem traktowana jak pospolita d***** którą można obmacać a nie kobieta która można zaprosić na randkę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poprostu trafiasz na samych dupkow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po 1 nie faceci tylko mezczyzni Po 2 sama sobie takich wybierasz Po 3 do porzadnej kobiety roochacze nie podchodza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czego mają jeszcze chcieć? :) dziecka, jednej dziury? :D kot by zdechł !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAnia
Nikogo sobie nie wybieram i uznałeś , że jestem nieporządna wiec Pewnie dlatego tak mam. Dobrze skoro tak uważasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesteś pechowa ja zawsze trafiam na super gosci :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesteś pechowa zacznij się nie malować, ubierać tylko spodnie i nigdy nie chodź w szpilkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAnia
Ja mam 25 lat i nie mykam na co dzień w szpilkach a cały mój makijaż to wytuszowane rzęsy , błyszczyk i róż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAnia
Pożaliłam się troszkę ale już nie będę więcej przynudzać . Dziękuję za rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam koleżankę, która ma podobny problem. Owszem jest całkiem ładna (choć piękną bym jej osobiście nie określiła, ale w końcu jestem kobietą, faceci widzą ją inaczej), nie ma wyuzdanego typu urody, nie ubiera się jak zdzira a jednak niejeden facet tak ją potraktował jak to opisujesz. No i niejeden jej mówił że jest piękna. Z tym, że ona chyba ma coś wyzywającego w spojrzeniu, mimice, mowie ciała (czego ja osobiście nie dostrzegam). Po latach przyglądając się jej mam delikatne wrażenie, że chyba wiem o co może chodzić, ale ni chu chu nie rozumiem, jak faceci mogą tak wyraźnie to widzieć na pierwszy rzut oka, to serio jakiś zwierzęcy magnetyzm z niej emanuje, którego ta koleżanka po prostu sobie nie uświadamia. Poza tym ona ma taki kobiecy elegancki styl ubioru, jest generalnie taka kobieca (ale nie babska, nie wulgarna), nie ma w sobie nic z babochłopa, których to faceci nie trawią - a przynajmniej nie widzą w nich potencjalnych partnerek do seksu. No i muszę przyznać, że ta koleżanka choć nie ubiera się w szpilki i cekinowo-neonowe obcisłe miniówy, to za to dość często ją widzę w dopasowanych spodniach, butach na obcasach, podkreślających figurę płaszczach, swojego czasu prawie zawsze na imprezę czy latem zakładała bluzkę ze sporym dekoltem odsłaniającym niemały kawałek jej sporego biustu i nieraz byłam świadkiem jak faceci ten jej biust wychwalali - co jak dla mnie jest żałosnym i nietaktownym zachowaniem. Nierzadko ta koleżanka nosi spódnice przed kolano, paznokcie zawsze zrobione, fryzura nienaganna - nie jest odpicowana, ale widać że dość mocno przykłada się do wyglądu a faceci chyba doceniają takie zadbanie w każdym calu, choć na pewno uroda i to niewysłowione "coś" ważniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ode mnie też faceci chcą tylko seksu i co mam zrobić. wiem, załóżmy stowarzyszenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgadza sie sa kobiety ktore maja w sobie to cos ten magnetyzm co pisal gosc wyzej. spotkałem kiedys taka kobiete i ona budzila we mnie taki instynkt jej zdobycia . od razu chciałem ja posiasc nie interesowalo mnie nic... jak tylko była w moim zasiegu oczu od razu miałem ochote na sex z nia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może masz tak zwane k***iki w oczach i jak spojrzysz na jakiegoś gościa to mu od razu staje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co za dogłębna analiza, k***iki w oczach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jesteś czasem lepka emocjonalnie? Też tak miałam, dopoki sobie nie zdałam sprawy, że moja potrzeba kochania i bycia kochaną to niezrealizowane potrzeby z dzieciństwa. Faceci to czują i wykorzystują takie kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przyznaj się jestes pewnie boginią seksu i faceci to czuja dlatego sa tak zuchwali i wala prosto z mostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo to się zainteresuj prawiczkiem czystym niepokalanym taki nie bedzie chciał seksu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyno z ciebie pewnie emanuje seksapil z oczu ,z tego jak się poruszasz lub twoje feromony to sprawiają a ponieważ zapewne nie jesteś tego swiadoma odbierasz to za złą kartę . Nie umiesz tego wykorzystać ani obronić się przed tym dlatego to cie dołuje i zciaga w dół i zle się czujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś czy ona napisala gdzies ze nie chce seksu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×