Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

FITT SPRAY

TEST FITT SPRAY

Polecane posty

Gość gość
i jak wam przebiegła kuracja? stosowałam fitt spray ale za granicą, czy to ten sam produkt? bardzo bym chciała go odnaleźć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FITT SPRAY
Przepraszam, że dopiero teraz, ale zupełnie zapomniałem o ogłoszeniu wyników. A więc przedstawiam wam wyniki jakie osiągnęły osoby po stosowaniu fitt spray. Brało udział 30 osób, 20 kobiet i 10 mężczyzn. Kobiety: 1.tydz. 2.tydz. 3.tydz. 4.tydz. 1. 1kg 3kg 4kg 6kg 2. 0 2kg 3kg 4kg 3. 2kg 3,5kg 5kg 7kg 4. 1kg 2,5kg 4kg 5,5kg 5. 1,5kg 3kg 4,5kg 6kg 6. 2kg 3kg 5kg 6,5kg 7. 0 1kg 2kg 3kg 8. 1kg 1,5kg 2,5kg 4kg 9. 3kg 5kg 6kg 6,5kg 10. 2,5kg 4kg 5,5kg 7kg 11. 0 2kg 3kg 4,5kg 12. 1,5kg 1,5kg 3kg 4kg 13. 2kg 3kg 4kg 4,5kg 14. 0 0 3kg 5kg 15. 1kg 1,5kg 2,5kg 4kg 16. 1kg 2,5kg 3kg 5kg 17. 1,5kg 3kg 4kg 5,5kg 18. 2kg 3,5kg 4,5kg 5kg 19. 1kg 2kg 3,5kg 5kg 20. 1kg 3,5kg 4kg 5,5kg Średnia: 1,25 kg ; 2,4kg ; 4,05kg ; 5,175kg Mężczyźni: 1.tydz. 2.tydz. 3.tydz. 4.tydz. 1. 2,5kg 4kg 6kg 8kg 2. 1kg 5kg 6,5kg 7kg 3. 3kg 5kg 6kg 7,5kg 4. 2kg 4kg 5,5kg 6kg 5. 2kg 3kg 5kg 6,5kg 6. 3kg 4kg 5,5kg 7kg 7. 1kg 3kg 4kg 5,5kg 8. 0 2kg 4,5kg 5kg 9. 3kg 4,5kg 5kg 7kg 10. 2kg 3kg 4,5kg 5,5kg Średnia: 1,95kg ; 3,75kg ; 5,25kg ; 6,5kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawie to wygląda, gdzie można zapoznać się z produktem i ew. zamówić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wrzucę Ci link http://fittspray.com , są trzy rodzaje ja używam protekt do szybszego spalania tkanki tłuszczowej. Jestem osobą ćwiczącą i widzę że najwięcej ubyło na brzuchu i udach, ważyć się nie ważę ale miarka zawsze prawdę Ci powie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kurcze fajnie to wygląda, chyba i ja spróbuję. Troszkę mi się tych kilogramów nazbierało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba progress co? Ja mam protekt , wcześniej stosowałam przez dwa miesiące pro, schudłam 7 kg i teraz jeszcze na miesiąc wzięłam ten do utrzymania wagi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem podczas kuracji z fitt spray pro, w smaku rzeczywiście znośne. Odczuwam zahamowany apetyt, co za tym idzie nie podjadam, mój wynik obecny to 6 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
potrzebowałam dużego kopa, dlatego zamówiłam fitt spray progress i do tego dołączyłam agrest indyjski, dziewczyny takiej dawki energii na siłowni to dawno nie miałam. u mnie jak na razie - 6 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam pro, stosuje jakiś tydzień jak na razie zauważyłam, że jadam mniejsze porcje a jak najdzie mnie ochota na słodycze psikam i po sprawie kocham go za to bo słodycze to moja zmora ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co mnie skłoniło do zamówienia to łatwość stosowania. mam je cały czas przy sobie i w każdym momencie mogę sobie psiknąć, co do samych efektów to po pierwsze mam mniejsze łaknienie a jak na razie ubyło 3 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiecie co, prawdę mówiąc nie wierzyłam, że w jakikolwiek sposób może to działać. ale kto nie spróbuje ten nie wie zaczęłam stosować fitt spray pro i już po pierwszej dawce nie chciało mi się jeść, nie tak jak zwykle. tak minął miesiąc, w końcu uregulowałam swoje posiłki a waga pokazuje o 4,5 kg mniej z mojej strony szok i nie dowierzanie działa a wygoda w stosowaniu jest nie do opisania polecam jak najbardziej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ma lekko gorzkawy smak, ale jest do zniesienia ;) kiedyś miałam inne krople na odchudzanie, ale jeżeli chodzi o efekt niestety był zerowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie też kuracja przebiega pomyślnie, kocham go za to, że jak psikne nie mam ochoty na słodycze ogromny +

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam tak samo ;) w sumie jestem zadowolona z kuracji, planowałam schudnąć 10 kg, ale już kończę kurację z wynikiem 7 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myslałam, że to kolejny cud specyfik który nijak się ma do odchudzania, ale na prawdę on działa! Mam fitt spray pro, świetnie hamuje apetyt, zauważalnie przyspiesza metabolizm no i wchodząc na wagę widzę, że odchudza. Miesiąc stosowania i 5 kg mniej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćOla
kurcze dziewczyny zamówiłabym, ale czy to na pewno działa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie sprawdza się bardzo dobrze, bez problemu zmniejszyłam porcje jedzenia. Ja mam formułę progress do szybszego spalania tkanki tłuszczowej, na treningu jest pełna moc! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uwielbiam! fitt spray jest świetny! zupełnie co innego w porównaniu do innych podobnych produktów. To na prawdę działa! jeszcze w to nie wierzę, ale patrząc w lustro widzę jak staje się nową osobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie jest tak samo, działa z czego bardzo się cieszę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem ciekawa czy i na mnie zadziała, tyle jest nie skutecznych preparatów, że już sama nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
będziesz zadowolona, u mnie również efekty są bardzo dobre. nie stosowałam wcześniej produktów w płynnej formie i żałuję bo na prawde jest godny polecenia. ja stosuję fitt spray progress mistrz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za mną tydzień stosowania, jeszcze się nie ważyłam bo mało czasu upłynęło, ale jedno co mogę stwierdzić to to że na prawdę powstrzymuje łaknienie, jak ktoś ma problem z objadaniem się fitt spray pro pomoże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nigdzie wcześniej nie widziałam tego, to chyba jakaś nowość. Koleżanka ostatnio mi mówiła, że stosuje i efekty są bardzo dobre, sama się skusiłam i już cztery kilo mniej. jestem pod wrażeniem, bo stosowałam już różne suplementy, ale efektów nie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stosowałam fitt spray, miałam nie wiele do zrzucenia bo 5 kg i tyle udało mi się osiągnąć przy miesięcznej kuracji polecam jest świetny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja próbowałam schudnąć już wiele razy, od paru miesięcy korzystam z tej diety: http://dieta-luks.pl/44865 Jest ona świetnia i bardzo mi pomogła w 3 miesiące już mam prawie -15 kg wreszcie postępy i do tego bardzo mi smakuje, warto sprawdzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja próbowałam schudnąć już wiele razy, od paru miesięcy korzystam z tej diety: http://dieta-luks.pl/44865 Jest ona świetnia i bardzo mi pomogła w 3 miesiące już mam prawie -15 kg wreszcie postępy i do tego bardzo mi smakuje, warto sprawdzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak miałabym decydować się na dietę, to osobiście wybrałabym się do dietetyka, nie wierzę w takie internetowe diety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jezu weszłam tam, jak można ułożyć dietę na ogólnych informacjach? wiek 18-25 waga 50-65 i płeć. Na tej podstawie nic nie można zdziałać, na pewno nie da się ułożyć bezpiecznej diety, spersonalizowanej dramat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich, chciałam by się z wami podzielić moim przeżyciem. Przez wiele lat próbowałam schudnąć (jak większość z nas tutaj) lecz coś mi nie szło, próbowałem różnych diet, ćwiczeń i tabletek koniec końców zaczełam tracić na wadze dzięki tej diecie: http://dieta-luks.pl/44865

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×