Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

FITT SPRAY

TEST FITT SPRAY

Polecane posty

Gość gość
Gratkalowo ile Ci płacą za reklamę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na tej diecie można nabawić się tylko i wyłącznie problemów zdrowotnych, ja podziękuję. Dobrze wiem co powinnam jeść a czego unikać, nie potrzebuję diety sms za 6 zł.... co do fitt spray, mam formułę progres jestem bardzo zadowolona z efektów, daje kopa na siłce dla mnie wszystko na plus polecam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja na rzeźbienie ciała muszę poczekać jeszcze trochę, ale jestem na dobrej drodze stosuję formułę pro, to jest produkt o którym marzyłam. Najtrudniej jest mi w pracy, co chwilę mogłabym coś chrupać, teraz psikam i przechodzi staram się wyregulować posiłki i udaje mi się ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
potwierdzam jest na prawdę skuteczny, na początku nie spodziewałam się jakichkolwiek efektów a tu miłe zaskoczenie trzy tygodnie -4 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stosuję od dwóch tygodni formułę pro, co zauważyłam zmniejszony apetyt, częściej się wypróżniam a waga - 2 kg zobaczymy co będzie dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja dziś otrzymałam paczuszkę, trzymajcie za mnie kciuki. Zamówiłam formułę pro liczę na dobre wyniki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wejdź teraz na: www.igortreneronline.pl i wygraj 10.000 złotych! Chcesz wyglądać seksownie i atrakcyjnie? Chcesz cieszyć się wspaniała sylwetką? Chcesz pokazać wszystkim, że możesz się zmienić? Wejdź teraz na stronę najlepszego trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl Innowacyjne metody treningowe, nowoczesne plany żywieniowe, fachowa suplementacja. Dzięki nim zmiany zachodzą ekstremalnie szybko! Wejdź teraz na stronę najlepszego trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl I zmień się nie do poznania nawet w ciągu jednego miesiąca! Pozbądź się tłuszczu na zawsze, zbuduj piękna smukłą sylwetkę lub wspaniałe muskularne ciało! Wejdź teraz na: www.igortreneronline.pl i wygraj 10.000 złotych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie zawiedziesz się, ja po miesiącu pozbyłam się 4 kg tera zaczynam drugi miesiąc planuję jeszcze tak z 6 zgubić może się uda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie dwa tygodnie stosowania, fitt spray jest genialny. Utrzymanie z nim diety to nie problem, jak ktoś ma problemy ze słodkościami bądź podjadaniem spisze się znakomicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
potwierdzam jest super, teraz mam protect do ustabilizowania wagi. jestem już po bardzo szczęśliwa, schudłam 11 kg czego chcieć więcej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zaczynam, pierwszy tydzień za mną z fitt spray pro. Podchodzę do tego racjonalnie więc nie dziwie się, ze jeszcze nie schudłam, ale o jednym fakcie chcę wspomnieć, świetnie hamuje apetyt. Staram się jadać co trzy godziny ale czasem nachodzi mnie mały głód, wtedy psikam i po sprawie o efektach napiszę później Ola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po pierwszym miesiącu stosowania muszę stwierdzić, że działa. Potwierdzam wcześniejsze komentarze, świetnie hamuje apetyt utrzymanie w miarę racjonalnego żywienia nie jest problemem schudłam ponad 4 kg mam jeszcze trochę do zrzucenia i rozpoczynam następny miesiąc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem mile zaskoczona działaniem fitt spray, dietę wspomaga znakomicie, nie podjadam czuje się bardzo dobrze i schudłam ponad 4 kg w pierwszym miesiącu stosowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo dobry produkt, działa od razu, chudnę, czuje się dobrze czego chcieć więcej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo wygodny i dyskretny, wygląda jak odświeżacz do ust. No i efekty są jak dla mnie dobre, po miesiącu ubyło prawie 4 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie lubię łykać tabletek, dlatego zdecydowałam się na fitt spray pro, jest po prostu genialny. W pierwszym miesiącu schudłam aż 6 kg, co prawda mam sporą nadwagę ale i tak jestem bardzo bardzo bardzo zadowolona ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tym samym kierowałam się, podoba mi się, że jest dyskretny. i działa a to najważniejsze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za mna pierwszy miesiąc z fitt spray pro, on na prawdę działa, moje zdziwenie nie powinno nikogo zaskakiwac bardzo cieżko znaleźć działajacy produkt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja dopiero zaczęłam, ale faktycznie hamuje apetyt myślę że tym razem mi się uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stosowałam przez miesiąc fitt spray pro. Przez ten czas wyregulowałam posiłki i odstawiłam cukier, mam nadzieję, że dam radę bez niego jak na razie idzie mi dobrze. A schudłam 5 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cieszy mnie fakt że ma w pełni naturalny skład, po za tym super hamuje łaknienie moje wybawienie wieczorem ;) i efekty są po jednej buteleczce schudłam 5 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale tu pusto :) dziewczyny ja wraz z koleżanką zaczynamy, może któraś z was miałaby ochotę dzielić się swoimi postępami? dajcie znać, razem będzie weselej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej tu Ania , w sumie można czemu nie :) za mną drugi tydzień, waga pokazuje 2 kg mniej, nie jest dużo ale to dopiero początek. Udało mi się odstawić słodycze i już prawie ustabilizowałam posiłki a jak u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja to nie mam czasu, żeby codziennie siedzieć i opisywać moje postępy :>) generalnie jestem już po czterech tygodniach kuracji, wszystko przebiega bardzo dobrze, nie jem słodyczy i chrupaków a to na prawdę ogromny sukces :) puki co schudłam 6 kg ale wprowadzam teraz fitt spray progress i zobaczymy co będzie dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fitt spray pro to mój faworyt, długo zastanawiałam się nad tym, żeby go spróbować nie zawiodłam się działa od razu i byłam bardzo zaskoczona dziś po miesiacu - 5 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stosuje fitt spray pro już jakiś czas, jestem zaskoczona bo nigdy nie spotkałam się z takim działaniem. Ogarnęłam swoje posiłki, zmniejszyłam porcję i w końcu jadam 5 razy dziennie a nie 3. Nie chodzę głodna, nie ruszam słodyczy i chudnę. Dla mnie super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam pytanie, na jak długo starcza 1 opakowanie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słuchajcie A ile posiłków dziennie necie?5 czy 3?ja stosuje fitt spray pro dopiero 2 dzień i bez rewelacji na razie.Ale staram się jeść tylko 3 posiłki A może powinnam dodać 2 przekąski?np jakiś owoc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi wystarczył dokładnie na 31 dni, ale to zależy od tego ile psikasz ja 3 razy dziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×