Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

FITT SPRAY

TEST FITT SPRAY

Polecane posty

Gość Iza Kuklin
świetny ten zapach :) w smaku też nieźle. Już psiknęłam drugą dawkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Urszula Bielan
za mną dzień psikania ;) jak na razie nie zauważyłam większej zmiany, ale to dopiero pierwszy dzień. Niestety nie mam czasu, aby pisać po każdym psiknięciu. Będę wieczorem pasać jak przebiega kuracja. Pozdrawiam Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila Nowacka
zapewne wiekszosc z nas nie ma czasu na pisanie i tak przecież zapisujemy wszystkie informacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FITT SPRAY
Pewnie, niech każdy pisze w miarę możliwości. To nie jest konieczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolanta Mazurek
hej. u mnie jak na razie bez zmian

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemanko. Jak tam wasza kuracja ?? U mnie w sumie całkiem ciekawie trochę mi może nie podchodzi ten gorzki smak ale czego się nie robi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia Janka
Hej wam. Oj ciężki weekend, urwanie głowy. Kuracja u mnie przebiega dobrze, prawdę mówiąc nie czuję większej różnicy po za tym, że nie czuję głodu jak psiknę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć,u mnie po weekendzie jest ok tylko muszę się przyznać, że popuściłem sobie trochę, ale od wczoraj wieczorem wróciłem do zadania, więc jestem dobrej myśli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po kilku już w sumie 4 dniach stosowania ( a starałem się to robić regularnie ) stwierdzam co następuje :D Miałem zawsze takie "podjadaczki" w pracy przy kompie no i w domu, ale jak na razie nie do nich nie ciągnie, to chyba dobrze co nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ada Jung
pewnie, że dobrze. Też nie podjadam, koleżaka z zaciekawieniem patrzyła co ja tam sobie psikam do buzi :) czeka, żeby zobaczyć jakie będą u mnie efekty i sama chce spróbować . Jak na razie spisuje się bardzo dobrze. Hamuje głód więc nie mielę przez cały dzień buzią ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania Tejol
u mnie też kuracja przebiega bez większej zmiany, czuję się mniej głodna ale dopiero pare dni minęło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim :) moje osobiste doznania po stosowaniu psikadła już od jakiegoś czasu są pozytywne, zobaczymy jak będzie dalej, jak na razie to działa na mnie doraźnie w takim sensie, że jak zaczynam być głodny a jeszcze nie czas na jedzenie to po zastosowaniu spokojnie mogę dociągnąć do właściwego posiłku a to jest już coś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i jeszcze mam pytanie. czy zjedzenie jakiegoś jabłka czy tam marchewki też jest uznawane za podjadanie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta Wojczak
jak zjesz jedno jabłko a nie 10 to chyba nie będzie problemu. U mnie też przebiega bez zarzutu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemanko, jak do tej pory działanie jest zaskakująco dobre :D cieszy mnie to bardzo i lecimy dalej ;) no a co do jabłek i innych takich owocowarzyw to byle nie przegiąć z ilością :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie. Testy przebiegają pomyślnie i mam wielką nadzieje, że będzie tylko lepiej. Powodzenia wszystkim osobom, które zdecydowały się wziąć udział w tym teście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wszystkim :) chyba dzisiaj będę pierwszy :D w końcu :P więc tak fittspray jest ok, że tak zrymuję, jak do tej pory nie mam żadnych skutków można by powiedzieć ubocznych i dodatkowo zmniejszyła się ilość podjadania do powiedzmy 15% wcześniejszego stanu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda Wilgatek
Cześć wszystkim. ale tu cicho... kurcze nie mam czasu wpisywać codziennie przebiegu kuracji. Minął tydzień stosowania, jak na razie na wadze mam 2 kg mniej. Nie podjadam i pewnie dlatego spadek wagi :) powiem wam że jestem zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kacper Balicki
Ale to był szalony weekend :D jak wam minął? :P a co do fitt spraya to jestem pozytywnie zaskoczony bo po tym tygodniu kompletnie przestałem podjadać i uważam to już za sukces bo zawsze były z tym problemy w moim przypadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siema Kacper, a no ciężko było i jak zwykle za szybko minął, ale dałem radę :) a co do kuracji to tak można uznać za połowiczny sukces jak na razie, bo zmniejszyła mi się chęć na podjadanie, nawet mniej razy muszę stosować zadaniowe psikanie bo pomiędzy posiłkami nie odczuwam już tak mocnego głodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bogdan Harys
Witam serdecznie. Moje doznania po tygodniowej kuracji są następujące. Udało mi się ograniczyć podjadanie pomiędzy posiłkami, ale niestety jak głód dopadnie tak na poważnie to jest ciężko. Nie poddaję się i walczę dalej, mam nadzieje że będzie tylko lepiej. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariusz Paciorkowski
Siemanko, ależ tu wieje chłodem i pustką :D w sumie wyniki będą publikowane po zakończeniu testu, no ale ja już teraz jestem w stanie powiedzieć że jak najbardziej to działa, jestem zadowolony w 99% po zakończeniu pełnej kuracji pewnie będzie to 100% :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim, testowy miesiąc chyli się ku końcowi napiszcie jakie są wasze odczucia/efekty, z mojej strony mogę powiedzieć, że byłem do tego nastawiony bardzo sceptycznie aczkolwiek już dwa tygodnie temu zauważyłem znacznie mniejszą potrzebę jedzenia między posiłkami. Nie ma żadnych problemów żołądkowych i powiem wam jeszcze do tego że kilka kilo udało mi się zrzucić z czego jestem niezmiernie zadowolony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dołączam się do pytania Maćka. i jakby ktoś pytał to 5 kg udało się zwalczyć, przy niewielkim wysiłku fizycznym bo jakiś basen czasem tylko :) chyba będę musiał zamówić jeszcze jedną buteleczkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FITT SPRAY
Witam wszystkich. Dobiegamy do końca mety :) jestem w stałym kontakcie z uczestnikami testu i oczywiście wszyscy wypowiedzą się jak przebiegła miesięczna kuracja z fitt spray. Rozumiem, że każdy z was ma zajęcia, prace, dzieci i nie macie możliwości wypowiadać się kilka razy dziennie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×