Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

whiskyzjarmuzu

Jaka to melodia?

Polecane posty

8:53 "Poczekaj aż robota weźmie się za Ciebie" x K/U/R/W/A MAĆ. Wykrakałaś. Zapowiadał się spokojny dzień. A teraz mam zaje/bany cały tydzień. Nie wierzę, ale właśnie tak się stało. Daj mi niamiar na swoją wróżkę. Będę zaglądał sporadycznie... I to nie jest nagła śmierć chomika, niestety. Mam jedynie nadzieję na wynegocjowanie bardzo korzystnych warunków finansowych, a chwilę potem zgłoszę się na doszycie jeszcze dwóch rąk, bo w przeciwnym wypadku się zesram:) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cały dzień, Helenko? W tym momencie zawsze następuje u mnie bunt. Oddałabym tym samym. Jestem tak pożądliwa, że zabawy ze zbyt długim przeciąganiem struny, mogłyby się skończyć dla poety na pogotowiu. Zawsze chcę już, potem znów już i już. Trzy dni spania na legowisku, po to żeby dotknąć stóp Pana, to nie dla mnie. :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Daj mi niamiar na swoją wróżkę." x Wróżka Aleksandra, może być? ;-) x Kup pampersy dla dorosłych. Dasz radę. No i cieszę się, że trafiły Ci się "korzystne warunki finansowe". Chyba. ;-) Trzymaj się ciepło i nie zapomnij o nas, jak już będziesz bogaty. :-) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Helenka Zy
Chociaż istotą takiej relacji jest tak naprawdę dzierżenie władzy przez uległą, nie interesuje mnie ona w swej czystej postaci. Bardziej zabawy na jej kształt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" No i cieszę się, że trafiły Ci się "korzystne warunki finansowe". Chyba" x Ja też chyba, na razie leżę kołami do góry i czekam na decyzję:) Widocznie to tak naprawdę nic pilnego, skoro mogę czekać;) Albo klient zemdlał na wieść, że za więcej pracy chcę więcej pieniędzy. Może powinienem pracować na godziny?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość błękitnaa
Pyk? :D to mój pyk, ale spoko, pożyczę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Nie wiem. Słuch wszelki po min zaginął" x Iftar, czy teraz zastanawiasz się, dlaczego nie związałaś swojej przyszłości z hydraulikiem?;) Nie musiałabyś wzywać obcego:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość błękitnaa
Bo wiesz, czasem wystarczy jeden pyk, a czasem potrzebna jest większa ilość pyków :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość błękitnaa
Iftar, czy teraz zastanawiasz się, dlaczego nie związałaś swojej przyszłości z hydraulikiem?oczko.gif Nie musiałabyś wzywać obcego x Porządny pan domu potrafi wiele rzeczy wykonać sam, bez pomocy specjalistów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"A na nazwisko Wielka?" x Wróżka czuje się urażona. :-P x "Ale ja jeszcze kontroluję zwieracz." x Na ile "jeszcze" jest tu istotne? Miałeś się obsrywać, więc chciałam dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Porządny pan domu potrafi wiele rzeczy wykonać sam, bez pomocy specjalistów" x Kiedyś też tak sądziłem. Potem nieskromnie uznałem, że tylko wyjątkowy pan domu potrafi wykonać wiele rzeczy bez pomocy specjalistów :classic_cool: Zresztą moja opinia powstała w wyniku obserwacji "panów domu", którzy nawet koła w samochodzie nie potrafią zmienić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Na ile "jeszcze" jest tu istotne? Miałeś się obsrywać, więc chciałam dobrze" x Zesrywać, a nie obsrywać!;) Niemniej jednak chyba wezmę się za robotę zanim nadejdzie decyzja, bo jak jeszcze trochę poczekam to wtedy ani ze-, ani obsranie nie pomoże...:) Miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Zesrywać, a nie obsrywać!" x Muszę zastanowić się nad różnicą. To pewnie potrwa równie długo jak z tym "x"em. xxx Na mnie chwilowo też pora. Trzym się, Mały. Miłego dnia. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość błękitnaa
Ktoś wcześniej wspominał, że listonosz pyka dwa razy x Ci urodziwi pykają więcej niż dwa razy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość błękitnaa
Zresztą moja opinia powstała w wyniku obserwacji "panów domu", którzy nawet koła w samochodzie nie potrafią zmienić... x Nie umieć naprawić cieknącego kranu to jeszcze pół biedy, ale nie umieć zmienić koła? Wstyd po pachy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość błękitnaa
Whisky 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dziękuję, Błękitna. Dawno nie dostałam kwiatów od kobiety. :-) x MS, zapomniałam... Trzymam kciuki oczywiście i daj znać czy się udało. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Porządny pan domu potrafi wiele rzeczy wykonać sam, bez pomocy specjalistów. x fakt, ale po co jesli go stac na to by naprawil specjalista a on tymczasem zrobi to co lubi? np polata na motocyklu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"po co jesli go stac na to by naprawil specjalista" x Słuszna uwaga, natomiast mi chodziło o potrzebę samej umiejętności. Chęć jest sprawą drugirzędną:) xxx Dzięki Whisky, negocjacje trwają:) Właśnie sobie uświadomiłem, że w każdej sytuacji jestem wygrany:) Lecę dalej 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość błękitnaa
fakt, ale po co jesli go stac na to by naprawil specjalista a on tymczasem zrobi to co lubi? np polata na motocyklu x No oczywiście, że można zapłacić żeby zrobił to ktoś inny. Ale mi też chodziło raczej o umiejętności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Umiejętność radzenia sobie w życiu w mojej ocenie jest najważniejsza. Czyli być w czymś specjalista, i zarabiać tyle by nie musieć robic tego w czym się specjalista nie jest. A nie można we wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość błękitnaa
Umiejętność radzenia sobie w życiu jest faktycznie najważniejsza. I naturalnie nie da się być specjalistą w wielu dziedzinach, ale w wielu można być dobrym. Dla swojej satysfakcji i wygody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×