Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

whiskyzjarmuzu

Jaka to melodia?

Polecane posty

"A ja taka bez stopki i avatara. Co by tu? Zdjęcie chomika, mądrość ludową..." x Chciałaś sobie zrobić tatuaż:P xxx Definicja zołzy, podana przez błękitną jest bliższa także mojej wizji:) I fonii, a niech tam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Prawdopodobnie jesteś też świrem, Prowokatorze. :-P To taka refleksja na dziś, a propos fizyki kwantowej. Do reszty odniosę się później. Dziś muszę oddać się pracy. ;-) Niechętnie. Zostawiam Cię w towarzystwie innych pań, które też pozdrawiam. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Prawdopodobnie jesteś też świrem, Prowokatorze. To taka refleksja na dziś, a propos fizyki kwantowej." x Czyli masz na myśli jedynie spin, a nie inne przymioty? To w sumie tłumaczy słowo "prawdopodobnie";) xxx Do reszty odniosę się później. Dziś muszę oddać się pracy. Niechętnie" x Nie lubisz się oddawać czy odnosić do reszty? Bo nie wierzę, że mowa o pracy!;) xxx "Zostawiam Cię w towarzystwie innych pań, które też pozdrawiam" x Nazywajmy rzeczy po imieniu - w ten niekonwencjonalny sposób (podobny do nagłej śmierci chomika) postanowiłaś mnie porzucić?;) Niestety niebawem też będe się ewakuować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość błękitnaa
Dzień dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MS "Chciałaś sobie zrobić tatuaż" x Wielki facet z maszynką czeka w pogotowiu, tylko ja wciąż nie wiem jaki, wyobraź sobie. :-P Mógłbyś to jakoś inteligentnie rozegrać, bo na "niewojtek" szkoda pośladka. x "Czyli masz na myśli jedynie spin, a nie inne przymioty?" x Jedynie. Wszystko co o Tobie wiem, zapisuję po stronie bozonów, albo fermionów. Sprawdzam oddziaływanie. Gluon. :-P x "Nie lubisz się oddawać czy odnosić do reszty? Bo nie wierzę, że mowa o pracy!" x Nie komplikuj. Po prostu lubię się opierać i już. :classic_cool: x "postanowiłaś mnie porzucić?" x Sprawdziłam w notatkach postanowienia na dziś i wyszło na to, że dziś porzucam Adama, Bartłomieja i Dariusza. Więcej porzucić nie dam rady. Muszę zostawić sobie trochę czasu na oddychanie. :-P xxx Cześć dziewczyny i gościu wcześniej niezauważony, acz miły. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość błękitnaa
Whisky 🖐️ Rzucić trzech jednego dnia? Szalejesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość błękitnaa
Piwnica :D No to faktycznie, wymiana konieczna. Ale może wreszcie któryś okaże się warty czegoś więcej niż piwnica i może powędruje do salonu ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" Ale może wreszcie któryś okaże się warty czegoś więcej niż piwnica i może powędruje do salonu" x No i znów podstępnie wkrada się kwestia męskich rozmiarów. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość błękitnaa
No niestety, rozmiary są ważne, w mniejszym lub większym stopniu. I chcąc nie chcąc zawsze będziemy o nich rozmawiać, albo przynajmniej myśleć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To był tylko żart, ale to co napisałam zabrzmiało jak "segregacja rasowa". :-O Może jakoś wybrnę. Rozmiar ma znaczenie, ale przecież facet to nie wibrator. Kochanek powinien w pierwszej kolejności być inteligentny, otwarty i namiętny. I to jest dla mnie podstawa, reszta stanowi miły dodatek. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość błękitnaa
O otóż to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość błękitnaa
Wiem, że to był żart, potrafię jeszcze go wyłapać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość błękitnaa
Zdecydowanie zaczyna się między uszami. A przynajmniej powinno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość błękitnaa
Pyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość błękitnaa
Nie ma się co tłumaczyć, ci co mają zrozumieć, z pewnością zrozumieją ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość błękitnaa
Czy liczy się rozmiar? :D Oczywiście, mężczyźni są większymi wzrokowcami niż my, kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Baby, jak mozna od rana siedzieć na forum? Nie szkoda zycia na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli o mnie chodzi, to mam podzielną uwagę (albo brazylijskie pośladki) i potrafię siedzieć w dwóch miejscach jednocześnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Wielki facet z maszynką czeka w pogotowiu, tylko ja wciąż nie wiem jaki, wyobraź sobie. Mógłbyś to jakoś inteligentnie rozegrać, bo na "niewojtek" szkoda pośladka" xxx Bedziesz miała ten pośladek w awatarze czy w stopce?;) Niewojtek brzmi nieżle. W każdym razie lepiej niż Notadalbert:) xxx "Jedynie. Wszystko co o Tobie wiem, zapisuję po stronie bozonów, albo fermionów. Sprawdzam oddziaływanie. Gluon" x Rozumiem. Dzisiaj oprpwadzasz wycieczkę po zderzaczu hadronôw?;) xxx Nie komplikuj. Po prostu lubię się opierać i już. x Sama prowokujesz do kolejnych pytań - o ścianę, stół, pralkę czy maskę samochodu?:classic_cool: xxx "Sprawdziłam w notatkach postanowienia na dziś i wyszło na to, że dziś porzucam Adama, Bartłomieja i Dariusza. Więcej porzucić nie dam rady. Muszę zostawić sobie trochę czasu na oddychanie" x A mój instynkt samozachowawczy znowu klepie mnie po ramieniu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość błękitnaa
wiesz, dlugie nogi az po sama du/pe potrafia to i owo osiagnac x Oczywiście, nie mam co do tego wątpliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"wiesz, dlugie nogi az po sama du/pe potrafia to i owo osiagnac" x Rozumiem, że było to uproszczenie, bo oprócz tego że długie to muszą być Jescze zgrabne i niezarośnięte - no aż tak prości to nie jesteśmy, że lecimy tylko na długie!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×