Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

whiskyzjarmuzu

Jaka to melodia?

Polecane posty

Gość błękitnaa
Oczywiście, że nie! Nasza przewaga polega na tym, że działamy bez bateri x Ale w momencie gdy Wy stracicie siły, to w wibratorze wystarczy tylko wymienić owe baterie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Ale w momencie gdy Wy stracicie siły, to w wibratorze wystarczy tylko wymienić owe baterie..." x To prawda, miałem nadzieję, że nie użyjesz tego argumentu...;) W zwiazku z powyższym muszę zmienić swoją opinię - facet nie ma żadnej przewagi nad wibratorem!:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość błękitnaa
Nie no, macie tę zaletę, że z Wami można porozmawiać o tym czy o tamtym, a wibrator to tylko brzęczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Helenka Zy
Tylko czy kobieta potrzebuje aż takiego dystansu, podczas którego wyczerpują się baterie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość błękitnaa
Jestem pewna, że niektóre tak ;) No i nie wiem ile mocy pobiera taki wibrator, a jeśli dużo? :D Jeden komplet baterii na jeden raz to chyba nie tak wiele? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Nie no, macie tę zaletę, że z Wami można porozmawiać o tym czy o tamtym, a wibrator to tylko brzęczy..." x Porozmawiać można z koleżanką, więc nie jesteśmy niezastąpieni w tym względzie. Do tego latwiej przekonać do zmiany zdania wibrator niż nas;) xxx "Tylko czy kobieta potrzebuje aż takiego dystansu, podczas którego wyczerpują się baterie?" x Helenka, NIE POMAGASZ! Już i tak moje wyobrażenie świata legło w gruzach, ale proszę, kop leżącego, nie żałuj sobie...;) Qwa, LEŻĄCEGO... Kolejny argument za wibratorem, ech...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Helenka Zy
Ojej, ojej... to napisz gdzie najbardziej lubisz, żebym zrobiła to porządnie. I może ja podeślę tego maila o pompce do penisa, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość błękitnaa
No dobra, niepodważalna wada: wibrator swojej kobiecie nie da kwiatów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Bedziesz miała ten pośladek w awatarze czy w stopce?" x Tam gdzie każesz. Yyyy. Nie. To nie ta kwestia. Pomyliło mi się. Miałam powiedzieć, że nigdzie, bo obiecałam być grzeczna. x "Rozumiem. Dzisiaj oprpwadzasz wycieczkę po zderzaczu hadronôw?" x Jutro po czarnej dziurze. x "o ścianę, stół, pralkę czy maskę samochodu?" x Przecież napisałam "lubię i już". :classic_cool: x "A mój instynkt samozachowawczy znowu klepie mnie po ramieniu" x Oddaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprawdzałam ostatnio czy są wibratory 7 cm np. Dla tych Pań, które właśnie propagują hasła: "mały ale wariat". Wyobraźcie sobie, że są. :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wibrator nie przytuli, nie chrapie do ucha, nie zwali sie calym ciezarem i najwazniejsze nie klepnie w tylek :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość błękitnaa
No widzisz, wystarczy, że jest popyt na coś, a zaraz się pojawi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość błękitnaa
Może :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to powiedzieć... MS, na mojej poczcie trochę wrze. Nie mogę pytać każdego, czy jest Tobą, więc pytam Ciebie czy tam byłeś. No i pojawiam się i znikam, taki dziś dzień. 🖐️ P.S. Nikt się nie przedstawia, więc nie mam pojęcia skąd Ci ludzie się tam biorą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość błękitnaa
Same przyszły ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Whisky - nie wchodzę na niczyją pocztę:) Nawet ze swojego opisu usunąłem stara, bo nie pamietam hasła:) Zatem to na pewno nie ja:) xxx Cieszy mnie, że znalazłyście kilka zastowań dla faceta, których faktycznie dzisiejsze wibratory nie realizują:) Ale 7cm? Może to dla masochistek?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość błękitnaa
Pyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość błękitnaa
Pyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość błękitnaa
:D Taaak, ten rozmiar jest zdecydowanie dla masochistek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podobno truskawki są w tym roku kwaśne, to znaczy, że mogę zjeść aż 2 sztuki. Jeśli dodatkowo są odpowiednio nawożone, to po wszystkim mogę też wypić wapno. Życie jest jednak piękne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość błękitnaa
Aż 2 sztuki? Czemu tylko dwie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dwie, bo są kwaśne. ;-) Mam alergię na pestycydy "truskawkowe" i "pomidorowe". Mam po nich większego kaca niż po bimbrze robionym w piwnicy. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość błękitnaa
To pewnie nic nie zmieni, ale współczuję Ci ogromnie. No ale owoce i warzywa z domowego ogródka chyba tak na Ciebie nie działają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość błękitnaa
Pewnie komplikuje Ci to trochę życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brak ogródka? ;-) Skąd. Tak serio to zacieram tylko złe wrażenie zrobione na MSie i "zagaduję" sprawę. Napisał do mnie fajny facet i chciałam mieć pewność, że nikt nie gra ze mną w podwójną grę, bez mojej zgody. :-) Przecież fajni mężczyźni nie biorą się z księżyca, a ja w tej części forum znałam tylko jednego fajnego. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Whisky, ale Ty pieprzysz:-D Poczytaj siebie. Czy ktos uwierzy w ta pelna pocztę? Naiwni moze tak. Troche więcej klasy kobieto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×