Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

whiskyzjarmuzu

Jaka to melodia?

Polecane posty

Mój ulubiony gość od "na prawdę". Wszędzie mnie znajdzie. Imponujące. :-) x Cześć Iftar, faktycznie, pięknie dziś. Pozdrawiam przelotnie i lecę dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Malo_s. a jakie to ma znaczenie ? Jest forum, sa tematy. Ostatnio wiele sie mówi o programie"Jaka to melodia", wiec zaglądam a tu nic w temacie rzeczonym. Zwierzenia i dylematy w stylu "ojciec prac". Stąd moja grzeczna uwaga, ze forum to nie prywatny folwark, tylko ogólnie dostępny panel dyskusyjny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka nawet nie raczyła odpowiedzieć. Brak kultury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Stąd moja grzeczna uwaga, ze forum to nie prywatny folwark, tylko ogólnie dostępny panel dyskusyjny" x Po pierwsze - chyba mamy zupełnie inną definicję grzeczności:) Po drugie - jeśli wchodzisz do restauracji, w której Ci się nie podoba, to wychodzisz z niej, czy też czujesz nieodpartą potrzebę poinformowania wszystkich obecnych o swoim rozczarowaniu?:) Po trzecie i ostatnie - dlaczego na topiku "jaka to melodia" nie napisałaś nic na ten temat? To nie jest Twój "prywatny folwark, tylko ogólnie dostępny panel dyskusyjny";)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przekroczyłes waść granicę smieszności tym swoim dennym tłumaczeniem. b/k proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blednygosc
ja ciez perdolę przebrnąłem przez tę strone i liznąłem troszkę wcześniejszej b wzj wiem ze masz fajny dystans do takich zjepów i ze w sumie pewnie powiesz mi ze cie to nie rusza ale odpowiem gosciowi skoro pyta:D tak, jua mam wielką ochotę czytać co robiła wzj . A pranie uwazam za swietny temat. Matko zawsze znajdzie sie jakis p***b :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Matko zawsze znajdzie sie jakis p***b" x Błędny, pozostaje mieć nadzieję, że to jeden i ten sam niedorobiony, jak słusznie zauważyłeś, p***b:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem ms ale fqrwia mnie fakt ze czepia sie naprawde fajnej dziewczyny. to chyba jedyna metoda dla takiego gamonia by zaisytniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Błędny, jestem pewien że to z zazdrości. Nie dorównuje Whisky inteligencją i poczuciem humoru, więc jedyne co może zrobić, to spróbować ją zdeprecjonować. Przy czym jest tak ograniczony, że nie dociera do niego, iż wystawia świadectwo samemu sobie - żałośnie ograniczonemu elementowi krajobrazu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) jestem tego samego zdania:) bede spadał bo odpadam a mam tak zawalony czas ze masakra. pozdo ms

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja ostatnio pisałem w sobotę przed południem więc jest nas co najmniej dwóch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcialbym z tego miejsca pozdrowic... (wyciąga listę) ... ifcie co to jest tam gdzie chciałbym być. wzj co to ma to co chcialbym miec ms co to na piwo sie ze mna jeszcze nie poszedl był ale sam nie wiem dlaczego i helenke co to jest tam gdzie chcialbym byc, ma to co chcialbym miec i z ktora na piwo bym se poszedl gdyby nie bylo z soczkiem chcialbym tez pozdrowic pania z polskiego co to sie starala jak malo kto bym wyszedl na ludzi panią w sklepie obok za grosika co mi jest winna rząd za pokazanie ze gdy trace nadzieje ze moze byc gorzej ... za fundusz zdrowia matke terese multikino oktany za bycie skladowa benzyny sasiadke co tak piekjnie jeczy doprowadajac mnie do szalu i cos by sie jeszcze znalazlo jakbym pomyslal :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Szanowni goście, publiczne rozpatrywanie dylematów, to ukłon w stronę współrozmówców. Wyłącznie. :-) Współrozmówcy są na tyle inteligentni, że wiedzą po co to i o co chodzi. Bynajmniej nie o pranie :-P x Co do bloga, to przerabiałam już. ;-) Żeby było ciekawiej, powiem nawet, że był to blog prowadzony wspólnie z mężczyzną poznanym na kafeterii. Damsko-męskie spojrzenie na rzeczy różne. Fajna sprawa. Bawiliśmy się świetnie. x MS, dziękuję za wszystkie miłe słowa i vice versa. ;-) Jak Ci z Ubikiem? x Opalona jestem na szóstkę z plusem. Co z tego jak praca rzuciła się na mnie już w progu i bezczelnie przyparła do ściany... :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ubik zaliczony:) Umknęło mi z pamięci kilka wątków, ale wrażenie się nie zmieniło:) x Praca... praca... Coś miałem dziś zrobić.... Ale chyba odłożę na jutro :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Helenka Zy
Dzień dobry. Błędny, nie piję piwa z sokiem :O Toż to profanacja piwa :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Helenka Zy
Cześć, MS :) Nie pijam whisky. Zdecydowanie najbardziej przemawia do mnie piwo. Czasem wino. A jeśli już mocniejszy alkohol , to czysta. Ale to bardzo rzadko. Słaby zawodnik ze mnie. Jak to się ładnie mówi - ekonomiczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie da się MS. To są bardzo ważne sprawy, które mają ogromne znaczenie strategiczne i trzeba je monitować na bieżąco. ;-) Pomóż trochę i powiedz, czy kolejna Biedronka koło akwenu wodnego, czy bliżej Domu Bożego? ;-) x Helenko, co masz takiego, co Błędny chciałby mieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×