Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

whiskyzjarmuzu

Jaka to melodia?

Polecane posty

Gość Helenka Zy
Whisky, Błędnemu właściwie chodzi tylko o jedno :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Helenka Zy
O pokój na Nowym Świecie. Z wielkim łóżkiem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"O pokój na Nowym Świecie. Z wielkim łóżkiem " x Właśnie, gdyby jednak o taki na Woli, to wiesz, dysponuję... Łóżko trzeba mieć swoje, chociaż i bez łóżka śpi się spoko. Sprawdzone. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Pomóż trochę i powiedz, czy kolejna Biedronka koło akwenu wodnego, czy bliżej Domu Bożego?" x Bliżej Domu Bożego. Większe zyski i nie będzie zaraz syfu koło stawu:) Do tego parking kościoła i biedronki mogą być traktowane łącznie:) xxx "Właśnie, MS! Whisky z colą, czy bez?" x Zdecydowanie bez. Jeśli byłaby z colą, to musiałbym dostać wiadro na wymioty;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Bliżej Domu Bożego. Większe zyski i nie będzie zaraz syfu koło stawu. Do tego parking kościoła i biedronki mogą być traktowane łącznie" x Czyli myślimy podobnie. ;-) Prócz niedziel. Wtedy Biedronka powinna stać bliżej stawu. Istnieje ryzyko, że klienci Domu Bożego zechcą zostawić swoje pieniądze właśnie w nim. Nasuwa się więc pytanie, jak rozegrać to technicznie. P.S. MS, gdzie mam wysłać Twoją część wynagrodzenia? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Czyli myślimy podobnie. oczko.gif Prócz niedziel. Wtedy Biedronka powinna stać bliżej stawu. Istnieje ryzyko, że klienci Domu Bożego zechcą zostawić swoje pieniądze właśnie w nim. Nasuwa się więc pytanie, jak rozegrać to technicznie." x W niedziele msze nie są co 5 minut. Poza tym klienci wychodząc z kościoła pójdą do biedronki, korzystając z okazji, że jest w pobliżu:) Zostaw to bajorko w spokoju, jego obecność zwiększy dochody biedry tylko w weekendy, o ile będzie ładnie. A ładnie będzie wokół jeziorka tylko przez pierwszy weekend...;) xxx "P.S. MS, gdzie mam wysłać Twoją część wynagrodzenia?" x CZĘŚĆ?! Zrozumiałbym, gdybyś spytała, czy możesz mi płacić w ratach, ale miałbym otrzymać tylko część Twojego wynagrodzenia?!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"W niedziele msze nie są co 5 minut. Poza tym klienci wychodząc z kościoła pójdą do biedronki, korzystając z okazji, że jest w pobliżu." x Brzmi logicznie. Nazbyt jak dla kobiety. Mimo tego, że jestem "techniczna", to kusi mnie żeby to skomplikować nieco. Żeby wprowadzić tam jakiś element niepokoju, charakterystyczny dla kobiety. Np, akwen wodny umieścić w kościele, a nad krzyżem walnąć logo biedry. Wszystko to przenieść do Pułtuska. Sama nie wiem... x "miałbym otrzymać tylko część Twojego wynagrodzenia?" x Nie chcę grać na Twoich emocjach, ale muszę coś jeść i niestety malować się też. Tak wyszło. Chyba nie życzymy mi żebym była głodna, albo gorzej, brzydka? :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Brzmi logicznie. Nazbyt jak dla kobiety. Mimo tego, że jestem "techniczna", to kusi mnie żeby to skomplikować nieco. Żeby wprowadzić tam jakiś element niepokoju, charakterystyczny dla kobiety. Np, akwen wodny umieścić w kościele, a nad krzyżem walnąć logo biedry. Wszystko to przenieść do Pułtuska. Sama nie wiem..." x Spoko. Zaprojektuj barierki przed biedrą tak, żeby od parkingu do wejścia było 100 metrów. Wtedy możesz postawić biedrę tuż za kościołem, o ile nadal obowiązuje przepis, że od kościoła do sklepu z alkoholem musi być co najmniej 100 metrów:) Albo rondo pomiędzy parkingami biedronki i kościoła:) xxx "Nie chcę grać na Twoich emocjach, ale muszę coś jeść i niestety malować się też. Tak wyszło. Chyba nie życzymy mi żebym była głodna, albo gorzej, brzydka" x Sezon w pełni - na pewno znajdziesz jakieś korzonki, a na polach za miastem płody rolne w znacznej obfitości. Chociaż tym malowaniem się to mnie zmartwiłaś... I pewnie jeszcze mnóstwo kasy na waciki?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blednygosc
oooo jak mnie wszyscy tu kochają :D dzien dobry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Albo rondo pomiędzy parkingami biedronki i kościoła." x Podoba mi się. Uważam, że w takiej sytuacji rondo powinno nosić Twoje imię. Tylko jak to cholera szło... Przypomnisz? ;-) x "Sezon w pełni - na pewno znajdziesz jakieś korzonki, a na polach za miastem płody rolne w znacznej obfitości. Chociaż tym malowaniem się to mnie zmartwiłaś... I pewnie jeszcze mnóstwo kasy na waciki?" x Skąd... Nie jadam wacików jak te modelki. Mogę nawet nic nie jeść, ale odmawianie kobiecie szminki, jest niehumanitarne. :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Podoba mi się. Uważam, że w takiej sytuacji rondo powinno nosić Twoje imię. Tylko jak to cholera szło... Przypomnisz? oczko.gif" x Jedyny W Swoim Rodzaju;) xxx "Skąd... Nie jadam wacików jak te modelki. Mogę nawet nic nie jeść, ale odmawianie kobiecie szminki, jest niehumanitarne. jezyk.gif" x Sprawdzone metody zamiast szminki: https://www.youtube.com/watch?v=1g4M2xnStSw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Helenka Zy
Ależ spokojnie, Whisky. Mogę być zazdrosna ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Jedyny W Swoim Rodzaju" x Musimy oszczędzać na materiale zważywszy na rozmiar dziury budżetowej. Małe tabliczki = krótka nazwa. x "Sprawdzone metody zamiast szminki:" x Dobra, wygrałeś. Teraz jeszcze tylko proszę o sprawdzone metody zamiast tuszu, pudru, perfum, kremu na niedoskonałości (na dzień i noc), na zmarszczki... i już. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Helenka Zy
Co za czasy... raz człowiekowi odpowiesz, że piwa z sokiem nie lubisz a Ten od razu "moja" :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ms b helenko tylko w godzinach kiedy bede mial czas. Także spokojnie przez reszte dnia mozesz tesknic ile chcesz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Musimy oszczędzać na materiale zważywszy na rozmiar dziury budżetowej. Małe tabliczki = krótka nazwa" x Jedyny?;) xxx "Dobra, wygrałeś. Teraz jeszcze tylko proszę o sprawdzone metody zamiast tuszu, pudru, perfum, kremu na niedoskonałości (na dzień i noc), na zmarszczki... i już" x Gładź szpachlowa i silikon sanitarny. Wystarczy uśmiechnąć się do kogokolwiek na budowie (zwłaszcza uśmiechem otrzymanym w linku, który wrzuciłem) i już masz w gratisie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Co za czasy... raz człowiekowi odpowiesz, że piwa z sokiem nie lubisz a Ten od razu "moja" x To zdrowa, męska rywalizacja. Ja nie zdążyłem tego napisać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" Mogę być zazdrosna" x Pamiętaj tylko o "granicach przyzwoitości". Ja pamiętałam. x "Wzrok też mam słaby" x MS, nawet wolę. Oto spotkał mnie nadmiar szczęścia. Nie wiem czy udźwignę. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×