Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy warto dac sznase facetowi który mnie tak potraktował?

Polecane posty

Gość gość

Rok temu zostawił mnie facet w dość przykry sposób. Odszedł z dnia na dzień bez słowa wyjaśnień , zostałam sama w mieszkaniu . Potem przez 2 miesiące wciąż się wahał aż w końcu powiedział że jednak nie bo nie jest gotów na tak poważny związek , stwierdził to po 5 latach związku . Teraz chce to naprawić prawie po roku czasu , powiedział że bardzo żałuje tego co zrobił i że mnie kocha i tęskni . Pytał czy byłabym mu w stnie znów zaufać . Ja go nadal kocham ale bardzo się boję znów dac mu sznase bo boję się że się znów zawiode . Tak strasznie cierpialam przez ten rok . Proszę o rady i opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dlaczego Twoim zdaniem nie ? Pytam bo lubię słyszeć argumenty aby zdecydować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uważam, że trzeba dać szansę. Może facet dojrzał w międzyczasie do tzw. "wspólnej przyszłości"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niedojrzaly i tchórz skoro bez słowa zostawił a potem się wahał. Po ile lat macie ? Skoro 5 lat związku to chyba nie jest szczyl niestety nie dojrzały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisalabym co bardziej prawdopodobne że w międzyczasie robił ale to oczywiste :D dwa razy do tej samej rzeki wchodzić nie należy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mamy po 27 lat i to właśnie mnie wstrzymuje od powrotu . Gdyby zrobił to wtedy w delikatny sposób to pewnie byłoby mi łatwiej ale sposób w jaki to zrobił bym najbardziej bolesny . W taki sposób przekreślić 5 wspólnych lat . Szkoda że musiał dojrzewać beze mnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym tego dojrzewaniem nie nazwała, raczej brakiem innej opcji. Tchórz i gnojek pozostawi Cię bez słowa zostawiając sobie otwartą furtkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak sobie myślę o tym każdego dnia i zastanawiam się czy nie dostrzegł że nie jest tak łatwo znaleźć kogoś z kim stworzy się fajny związek . Nie chwaląc się ja należę do ładnych dziewczyn , w związku byłam dobra dziewczyna , nie zdradzalam , wszystko grało dlatego tym bardziej zaskoczyła mnie jego decyzja o rozstaniu. Może czuł się mną znudzony i zachciało mu się innej a tu się okzuje że jednak nie jest tak pięknie . Teraz mówi że sam nie wie co mu odbiło i że już nigdy nie znajdzie takiej jak ja. Problem tkwi w tym że go nadal kocham a z drugiej strony mam ogromny żal że tak bez problemu zniszczył wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z jakaś doopą mu nie wyszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I po ROKU czasu usmiadomil sobie nagle ze Cie kocha? Nie wierz mu. Zachował się jak tchórz bo może chciał por..c inne panienki, spotykać z innymi a teraz gdy nie ma innych opcji to nagle znowu ,,kocha i tęskni". Chce pewnie wrócić do Ciebie z braku laku, żeby mieć regularny seks, posprzatane, wyprane w domu itp. Jak na horyzoncie pojawi się inna panienka to znowu Cie zostawi. Nie bądź naiwna i nie dawaj szansy tchorzowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daj mu szansę a jak jej nie wykorzysta to odpuść sobie tego gościa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masa polek mówi o sobie ze jest ładna wiec nie schlebiaj sobie polski pasztecie hahha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj nie schlebiam sobie , niczego mi nie brakuje :) Najzabawniejsze jest to że twierdzi że nie spotykał się z żadna i nie spał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spróbuj, nigdy nie wiadomo. Moze faktycznie sie zmienił. Nie od razu musicie ze soba zamieszkać wprawdzie ale spróbować mozna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To pewnie sperma mu już zasłania oczy. Jasne że z nikim nie spał..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w związku byłam dobra dziewczyna & Czyli memła bez charakteru, niemająca własnego zdania, łasząca się do pana, bez godności i honoru?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fakt może byłam zbyt mało charakterna ale po jakie g****o mam pokazywać jaka ze mnie to ostra sztuka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21:09 Hahaha autorko tu nie ma się nad czym zastanawiać. Niedojrzaly tchórz i tyle. Zastanów się czy to miłość czy bardziej poczucie zmarnowanych 5 lat które może zniknąć wracając do dupka który za jakiś czas znowu znudzi się poważnym związkiem albo w obawie przed tym że kolejny raz go nie przyjmiesz będzie szukał urozmaicenia na boku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wiem jak jest , jak mnie potraktował a nadal ciągle o nim myślę ?! Jak psychicznie chora bo normalny człowiek po czymś takim dałby kopa w tyłek a ja wciąż go chce usprawiedliwić .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Doznalas odrzucenia, zawodu a to boli i to dlugo, rysa na honorze i takie tam. A dlaczego niby uciekl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak pytam dlaczego to odpowiada że sam nie wie co mu odbiło . Mówi że ja nic nie zrobiłam złego że to w nim był problem . Że nie był gotów na tak dojrzały związek. Ale żeby po 3 latach wspólnego mieszkania to stwierdzić? Trochę późno .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja droga... Kochasz go wiec daj mu szanse, ale zanim sie na nowo pojawi w Twoim zyciu, porozmawiaj z nim,wypytaj po co mu byla ta przerwa i co robil przez ten rok. Opowiedz mu czego oczekujesz, postaw warunki. To bez znaczenia czasami, czy jestes ladna, madra, czy bogata. Czasem jest tak, ze facet chce byc z kims, z kim swobodnie sie czuje.. Jesli mu nie odpowiada, to won! A uczucia sa uczuciami wiec probuj. Ja w to wierze, ze mogl zatesknic i dojrzec do Ciebie. Sama kiedys popelnialam bledy przez niedojrzalosc. I rowniezotwieralam po czasie oczy i cierpialam wiec probuj. Kazdy zasluguje na jeszcze jedna szanse, Tylko pamietaj, rozegraj to po swojemu, a nie na jego warunkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty Go znasz..wiesz lepiej niż my czy warto dać mu szanse...ludzie czasem sie zmieniają pod wpływem czasu,doswiadczen..byc może przemyslał wszystko i faktycznie żałuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie i koniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×