Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ekis

PERFUMY NA ALLEGRO!!!!???

Polecane posty

Gość gość
Boję się kupować z niesprawdzonych źródeł bo nigdy nie wiadomo czy otrzymamy przesyłkę i z jaką zawartością. zamawiam na zapachowiec.pl bo mają świetne zapachy i super ceny, no a jakość jest bardzo dobra ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oferty perfum na allegro kuszą nie raz swoją ceną, ale pytanie czy aby na pewni są to perfumy i czy aby na pewno taki produkt dostaniemy. Zaopatruję się w perfumy na goia.pl i mogę z pewnością polecić tę rozlewnię ;) Mają świetne perfumy, a ceny zachęcają do testowania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupuję ze sprawdzonego źródła na zapachowiec.pl i mogę polecić, bo perfumy są na prawdę dobre. Długo się utrzymują a cena zachęca do zakupu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś zamówiłam z allegro i szkoda tylko pieniędzy. Teraz zamawiam z rozlewni na goia.pl. Mają dobre perfumy, wiem co dostanę, a ceny mają bardzo atrakcyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupuję perfumy na mililitry na zapachowiec.pl i mogę polecić, natomiast z allegro bym się obawiała tego co dostanę. Polecam te perfumy, bo przetestowałam i są dobrej jakości produkty a atrakcyjnych cenach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jestem przekonana do zakupu perfum na allegro bo obawiam się, że nie dostanę tego co chcę. Perfumy kupuję za sprawdzonego źródła na zapachowiec.pl i mogę z pewnością polecić. Perfumy są trwałe i w dobrej cenie a do tego żadnych niespodzianek przy dostawie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Często ceny są bardzo kuszące, ale zawsze stawiam na jakość. Na allegro nigdy nie wiem czy to co zamówiłam to jest to co dostanę. A po perfumy warto zajrzeć na zapachowiec.pl bo jest duży wybór zapachów w świetnej cenie, a do tego są trwałe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie testowałam perfum z allegro z jednego głównego powodu, nie znam jakości. Polecam rozlewnię Goia bo znam perfumy i mogę stwierdzić, że jakość jest dobra. Na goia.pl maja duży wybór zapachów zarówno damskich jak i męskich, a wszystkie w dobrej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na allegro nigdy nie zamawiałam, ale zamawiam w rozlewni perfum na galeriazapachow.pl i jestem zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boję się zakupów przez allegro ponieważ każdy może wystawić w zasadzie wszystko, a jaką mamy gwarancję że to co zamawiamy to rzeczywiście perfumy a nie zwykła woda? No właśnie... Dlatego długo szukałam dobrych odpowiedników perfum, ponieważ nie lubię przepłacać za te w drogeriach. I znalazłam, takie właśnie czyli trwałe i w dobrej cenie, są na goia.pl. Zamówiłam już wiele perfum i nigdy się nie zawiodłam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej kupić perfumy z rozlewni, nie dość że są tańsze to mozna sobie pozwolic na wieksza roznorodnosc zapachow. Ja zamawiam z zapachowiec.pl i nigdy sie nie zawiodlam na jakosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej kupić na goia.pl strona polecana przez wiele osób, ja mam od nich kilka zapachów i jeszcze sie nie zawiodłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nigdy nie kupuje perfum na allegro jedynie gdzie zamawiam i mam sprawdzone to na zapachowiec.pl perfumy są świetne jakościowo jak i cenowo na prawdę polecam sobie zajrzeć i zamówić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na allegro nigdy nie kupowałam, ale mogę polecić stronę https://perfumio.pl/ , zamawiałam kilka razy i byłam zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwaga na spamerów reklamujących perfumerie: goia.pl zapachowiec.pl galeriazapachow.pl To jedna i ta sama fima pod różnymi nazwami hanlująca podóbami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokardka

My zamawiamy z perfumik.pl Perfumeria godna polecenia 🙂 mają tanie zamienniki perfum, które są jednocześnie trwałe. Na plus jest także szybka realizacja zamówienia 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako przykład ścigania oszustów w tym kraju podaję przykład tego jełopa z komentarza 🙂

Po 12 latach jutro jadę na rozprawę jako świadek w sprawie oszustwa za 120 zł 🙂 LOL 🙂 Może jutro poznam Siniarskiego 🙂

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×