Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ekis

PERFUMY NA ALLEGRO!!!!???

Polecane posty

Na allegro w większości przypadków są podróby. Lepiej kupować w normalnych sklepach. teraz jest promocja na różne perfumy w Drogerii Natura - tu masz aktualną gazetkę - http://drogerie_natura.zakupowicz.pl/gazetki Lepiej zapłacić kilka złotych więcej niż psikać się byle czym!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Generalnie nie zawsze to co tansze to podrobka. Kilkanascie czy naet kiladziesta zl mniej to norma w necie. Trzeba tylko uwazac jesli kupujecie pefum za 30 zl, a w sklepie np.400 zl. Wtedy cos jest nie halo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawsze czytajcie komentarze
te negi i neutrale też,bo tam często piszą czy sprzedawca wciska podróby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HAHA NA ALLEGRO 99% TO
niestety podróby,czasem doskonale zrobione,ale różniące się drobnymi szczegółami od oryginałów ze sklepów stacjonarnych typu sephora,chodzi np o kolory kartoników,inny korek,kolory napisów na kartonikach ,dostałam w prezencie oryginał Angel przywiezione z bezcłówki z zachodu i przeglądając allegro widzę ,że 99 % to podróby moich perfum i są to naprawdę szczegóły wyglądu,nie piszę już o idiotycznych podróbach dla frajerów typu" choco mademoisselle",a wysokie ceny nie gwarantują oryginalności ,bo widzę ceny rzędu 300zł i nie tak wyglądające perfumy-korek bez oznaczeń i z innego typu materiału,kartonik nie z tymi kolorami itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalianka27
Nie kupujcie na allegro perfum które kosztują w perfumeriach 270-500 zł, poniżej 150 zł na allegro bo to na pewno podróba i to nie wiadomo jakiej jakości. Są dobre podróby które długo pachną i zapach bardzo zbliżony oryginału ale takie spokojnie można kupić za około 50 zł. Więc nie przepłacajcie i nie kupujcie ich na allegro za 80-140 zł bo nie potrzebnie przepłacacie, lepiej troszkę dopłacić i kupić oryginał niż podróbę nie wiadomo jakiej jakości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
UWAGA NA PERFUMY PERFUMESA.PL !!!!!!!!!!!!!! NIE ZAMAWIAJCIE TEGO GÓWNA NIGDY !! Ja zamówiłam tam perfum ktorego uzywam od kilku lat i niestety okazal sie zwykla podróbką, na ciele nie utrzymuje się nawet sekundy a do tego atomizer i zatyczka perfum wyglada calkowicie inaczej niz w oryginalnym perfumie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To prawda podróbek jest cała masa na allegro i to w każdej kategorii - buty, ubrania, perfumy itd itd. Jeżeli chodzi o perfumy to sam wkurzyłbym się jakbym zapłacił 300zł za zapach, który okazał się podróbką a sprzedający zapewniał, że to oryginał. Co w wypadku gdy sprzedający wystawia na sprzedaż przedmiot, który jest odpowiednikiem oryginalnego zapachu i nie wciska kitu, że to oryginał a co za tym idzie nie żąda za niego tak wysokiej ceny??!! Można by tu przytoczyć np. zamienniki części samochodowych. Są produkowane nie raz w podrzędnych fabrykach, część nie raz jest niemożliwa do spasowania z resztą elementów a jest sprzedawana pod daną markę z jej logo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krissana
Na allegro bym nie ryzykowała. Nigdy nie wiesz czy nie kupujesz podrób. ca nie musi oznaczać, że perfumy są oryginalne. takie same podróby można na allegro znaleźć za 50 i za 200 zł. Ja zazwyczaj kupuje perfumy na stronie zlotewyprzedaze.pl Perfumy są dużo tańsze niż w tradycyjnym sklepie i zawsze oryginalne. To zaufany sprzedawca i takich szukaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pachnaca
ja kupiłam oryginalne perfumy na allegro davidoff women sun rose, zaryzykowałam i co sie okazało? są identyczne jak w drogerii, zapach utrzymuje się długo na skórze, opakowanie identyczne jak w sklepie a cena o połowę tańsza także ja chętnie dokonam kolejnego zakupu na allegro mimo obaw niektórych osób... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam :) nabyłam właśnie dziś na Allegro BALENCIAGE FLORABOTANICE Nie powiem, że byłam pełna obaw (chociaż zapłaciłam za nie 230 zł) I wiecie co... są orginalne !!!!Wszystkie numery,flakonik,pudełeczko a przede wszystkim zapach, i co tylko jeszcze ,jest ok Więc czasem warto zaryzykować Są ludzie naprawdę uczciwi I ja na tak osobę trafiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elhandro
ja bym nie kupowala bo 90% to podrobka a reszta to oszusci :p po co na allegro jak w rossmanie masz tanio? a jak juz koniecznie musisz tak to chociaz bym poprosila sprzedawce czy moge zaplacic przez http://bezpiecznyprzelew.pl/ albo payu a nie tak prywatnie bo kase wezmie i tyle go widział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Perfumy zakupione w Sephorze lub Douglasie można sprawdzić - mają kod paskowy i numer seryjny pod spodem. Myślę, że nawet przez telefon można to załatwić, jeżeli produkt jest w miarę aktualny . Osobiście mogę polecić tego sprzedawcę. Posiada solidne produkty ! http://allegro.pl/guerlain-terracotta-perfum-limitowana-edycja-i4587623929.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na allegro sporo podróbek jest. Głównym wyznacznikiem jest niska cena, ale nie zawsze. Są różne fora o perfumach gdzie ludzie pomagają ocenić czy dane perfumy z allegro to podróbka. Ja tutaj sprawdzałam http://www.faniperfum.pl/oryginal-czy-podrobka-153/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beata44
Warto sobie zamówić na początek jakąś małą dawkę nalewanych perfum, żeby samemu sprawdzić. Perfumy to kwestia indywidualna, jeden się będzie psikał tylko oryginałem, a drugi nie będzie takim radykałem ;-) Jak mam do wyboru kupić Armaniego za 30 złotych ze strony www.laneperfumy.pl , a zapłacić 10 razy tyle za oryginał, to dla mnie jest sprawa oczywista. Ale ludzie są różni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najrozsądniej kupować tylko w autoryzowanych perfumeriach - ja ostatnio kupiłam wodę toaletową na perfumeriawiki - mają tam przyjazne ceny i dobry wybór :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam www.kaminskadorota.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja osobiście swoje perfumy kupuje tutaj: http://naina.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi się udało parę dni temu kupić super lakier do paznokci Essie za małe pieniądze w sklepie Nocanka. Na stronie nocanka.pl jest ich cała oferta, bardzo przejrzysta, łatwo znaleźć konkretnego producenta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam perfumy z www.naina.eu zamówiłam i jestem zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafff876
Moja sprawdzona perfumeria jest galeriazapachow.pl Cenowo naprawdę atrakcyjnie, zapachy są trwałe. Często zamawiam i jestem zadowolony.Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość88
ja na allegro nie polecam, wolę zamówić z rozlewni takiej jak zapachowiec.pl :) sprawdzona, mają też sklepy stacjonarne :) już od dawna zamawiam u nich i damskie i męskie, płaci się za jakość a nie za opakowanie :) aktualnie mam mój ukochany Indian Summer, którego już nigdzie nie ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja akurat nie kupuję na allegro, a zamawiam z galeriazapachow.pl perfumy są o wiele tańsze :) teraz mam obecnie Hubo Boss Orange oraz Cacharel Amor Amor <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Absolutnie nie zamawiaj na allegro. Musisz z jakiegoś sprawdzonego źródła bo przyjdzie podróba. Ładne zapachy damskie mają na https://kontigo.com.pl/zapachy.html i to oryginalne :) trwałość niesamowita

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki koleżance trafiłam na goia.pl i jestem jej za to bardzo wdzięczna. Mam gdzie zaopatrywać się w trwałe perfumy w bardzo atrakcyjnych cenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zamawiałabym perfum z nieznanego źródła, bo nigdy nie wiadomo co dostaniemy i czy dostaniemy. Zamawiam zawsze na goia.pl bo poleciła mi przyjaciółka i perfumy są świetne. Maja duży wybór dobrej jakośc***erfum w atrakcyjnych cenach. Polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie kupowałabym z niewiadomego źródła bo nigdy nie wiadomo co dostaniesz i czy w ogóle. Kupuję na zapachowiec.pl i mogę śmiało polecić bo mają super perfumy i duży wybór zapachów damskich i męskich, a ceny bardzo atrakcyjne. Na pewno każdy znajdzie coś dla siebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ryzykowałabym kupowania na allegro... Ostatnio sporo tam podróbek- we wszystkich kategoriach. Jest za to sporo drogerii internetowych, myślę, że to pewniejsza opcja, szczególnie jeśli daną stronę poleca wiele osób. Ostatnio czytałam o Pachnidełku http://oplacalnie.pl/pachnidelko Perfumy można dostać bardzo tanio, sami poczytajcie opinie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×