Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zdanie w żaku

Polecane posty

Gość gość

Siema. Jestem uczniem LO 1 semestur (19lat) trochę w życiu głupot narobiłem. I mam problem. Przez sprawy rodzinne tzn operacj***abci po której może ona w oóle nie przezyć nie chodziłem do żaka tylko zapisywalem sie w sekretariacie na takiej liście. Nie mam zaliczen z niczego (brak ocen) i jak wygladać będzie moje zdanie? Wywalą mnie z niego czy coś? Jakoś semestr zaliczać będę musiał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
walisz konia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idz do zaka i sie zapytaj weż ich na litość powiedz o Babci która jest ciężko chora samotna i musiałes przy niej byc i takie tam .. opwoeidz o wsyztkim... Mam nadzieję ze Twoja Babcia wyjdzie z tego. Osobiście wiem co to znaczy gdy Babcia choruje moja miesiąc ciężko chorowała robiłam co mogłam też zaniedbałam wszystko tylko babcia się dla mnie liczyła. ale niestety moja babcia odeszła . ciężko mi bez niej. dopiero gdy zmarła zobaczyłam co to znaczy ból i smutek pustka. Idź do babci i powiedz jej że bardzo ja kochasz i dziękujesz za wszystko jak również przeproś za to co było złego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
olej to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mogę tego olać ponieważ to jedyna szkoła aktualnie.. Nie wiem czy zrozumieją..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×