Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Nie mogę schudnąć...

Polecane posty

Gość gość
Twoja waga jest odpowiednia i dlatego nie możesz schudnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Są różne metody aby pobudzić metabolizm. tez miałam z tym problem,a le pomogła mi Pani Sylwia Sobczak-Piżuch. Szczerze polecam:) Nigdy nie jadłam tak smacznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zmiana diety mniejsze a częstsze posiłki trzy razy w tygodniu basen i dwa razy dziennie przez trzy miesiące Slimunox.Sposób sprawdzony i pewny aby zrzucić ponad 15 kilową nadwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziennie powinno się wypić minimum 2 l przegotowanej wody unikać soków ze sklepów itp..... jeść wszystko w MAŁYCH ilościach i dużo ruchu tak by nie przesilić stawów. Odstawić słodkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej to zakupić wagę kuchenną i wszystko ważyć.Bo co to znaczy '' małe porcje '' ? To złudne określenie tak na oko, dla jednego mało dla kogoś innego dużo.Po za tym trzeba też wziąć pod uwagę kaloryczność potraw , bo tu jest pies pogrzebany.Czy 100 gram sałaty czy 100 gram parówek lub boczku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Doskonałą i sprawdzoną alternatywą w wyborze tabletek na odchudzanie jest suplement Foreverslim. Produkt który zamawiałam jak po ciąży chciałam schudnąć. Bez problemów osiągnełam zamierzony cel. Waga spadła mi o 13 kilogramów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz dwie wagi? Lo kuzwa!! To zrob tak: Połóż jedna koło drugiej Stan jedna noga na jednej Stan druga na drugiej I ile ważysz ;)? Cos koło 30 kg ? Idź na kebsa I nie dziękuj mi- jestem geniuszem melepeto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak ma dwie wagi , co w tym dziwnego ? A ty nie jesteś geniuszem ... ta przypadłość inaczej się nazywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie jesteś gruba :) no ale może trochę ci przeszkadza.. zastanów się co jesz.. ogólnie powinnaś jeść wszystko i ten ryż i te ziemniaki, i może nawet trzeba dodać olej ;) bo niektore witaminy sie w nim rozkladają. jestes też młoda dojrzewasz ciągle, musisz jeśc wszystko, ale mniej :) proponuje 5 posiłków w ciągu dnia, rano po wstaniu, potem 2 śniadanie w szkole, jakieś konkretne na dużej przerwie, a na małej owoc, w domu obiadek, a na kolację jakaś lekka przekąska. do tego idz na spacer, albo pieszo wracaj ze szkoły, pijesz duzo wody? pij więcej :) i usmiechaj sie.. myslenie pozytywne pomaga odblokować proces chudnięcia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi na samej diecie było bardzo ciężko zrzucić zbędne kilogramy.W końcu po długich poszukiwaniach zdecydowałam się na tabletki SlimunoxTo w dużej mierze dzięki tym tabletką pozbyłam się niechcianych kilogramów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Schudłam z www.igortreneronline.pl :) Dietetyk i trener w jednym :) Teraz można też wygrać 10 tysięcy złotych za własną przemianę, także bardzo polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basia791
Może spróbuj najprzyjemniejszą dietę świata zwaną Warzyw Kubek. Jest to dieta bez liczenia kalorii, bez wyrzeczeń. Można w prosty sposób ograniczyć ilość spożywanych kalorii o 1000 dziennie. Polega na spożywaniu specjalnie przygotowanych koktajli, które są zróżnicowane i zapewniają potrzebną energię na cały dzień. Myślę, że warto zajrzeć na stronę promującą produkt http://warzywkubek.pl/najprzyjemniejszadietaswiata/ by dowiedzieć się czegoś więcej. Jak dla mnie wygląda obiecująco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wysportowanakarla
Bardzo polecam Wam http://www.igortreneronline.pl/ dzięki niemu udało mi sie stworzyć idealna siebie. Ty też mozesz sie tego podjąć, pamietaj, że podstawa to dobry trener :)  dodatkowo organizuje On konkurs, w którym za najlepsza przemianę możesz wygrać aż 10 000 zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przy moim siedzącym trybie życia myślałam, że nie uda mi się schudnąć. Wzięłam się w końcu za siebie, zaczęłam jeść częściej i mniej, bez cukru i tłuszczu. Kupiłam też tabletki Slimunox i starałam się ćwiczyć . Po trzech miesiącach ważę o 12 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje zdanie jest takie że nie ma jednego specyfiku który by działał na wszystkich.Owszem ja również stosowałam Foreverslim i udało mi się trwale schudnąć,Ale znam osoby które schudły bez wspomagania i takie które brały tabletki które pomogły im na krótko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fit4life
Dziewczyny! Zapraszam do siebie, jestem licencjonowanym dietetykiem i postaram się każdej z was pomoc. Też zaczynałam od samodzielnie układanych diet aż w końcu wciągnęło mnie to na tyle, że wykształciłam się w tym kierunku i nie ma nic lepszego niż zdrowy styl życia! Podaje swój e-mail. Chętnie odpowiem na wszystkie pytania i podejmę współpracę. E-mail: maja.dabek@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyrzuć z diety CAŁKOWICIE pszenną mąkę - chleby, makarony, ciasta wszystko. Schudniesz, gwarantuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
https://fittspray.com - jak masz problemy z podjadaniem spisze się znakomicie. Po miesiącu udało mi się zrzucić prawie 5 kg, ale chcę jeszcze pociągnąć drugi miesiąc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem Foreverslim to jedne z najlepszych tabletek wspomagających odchudzanie jakie są dostęþne na rynku. Stosowałąm je przez 3 miesiące i waga spadłą o 15 kilo. W końcu mogę ze spokojem wejść do mamy na 3 piętro kamienicy bez sapania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
również stosuję fitt spray, jest na prawdę godny polecenia . Miesiąc za mną i jak na razie - 5 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja próbowałam schudnąć już wiele razy, od paru miesięcy korzystam z tej diety: http://dieta-luks.pl/44865 Jest ona świetnia i bardzo mi pomogła w 3 miesiące już mam prawie -15 kg wreszcie postępy i do tego bardzo mi smakuje, warto sprawdzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Unstoppable generation - ktoś kojarzy tą "firmę" ? Moja koleżanka z którą studiowałem, zaczęła od jakiegoś czasu wstawiać inspirujące cytaty, mówić o tym jak nic jej nie zatrzyma i inne bzdury, jestem prawie pewien że ten unstoppable generation to jakiś MLM czyli piramida albo sekta jednak wszystkie negatywne opinie blokuja w intrnecie . konsultantki z tej MLM owej piramidy sekty czyli nagabywaczki po szkole podstawowej oszukują ludzi że są dietetyczkami i naciągają ludzi na programy i produkty Juice plus . Uważajcie nie dajcie się naciągnąć. Na tym portalu był temat opinie o juice plus było tyle negatywnych opinii że usunęli cały temat i wiadomości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
African mango jest super mogę go polecić próbowałam różnych suplementów ale tylko african mango mi pomógł zrzucić 16 kg w nie całe 3 miesiące. Polecam i podrzucam link producenta gdzie sama zamawialam więc stronka sprawdzona http://nplink.net/MMmevsTU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×