Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mąż mnie zdradzil poraz czwarty, może piąty.A ja nie umiem odejść

Polecane posty

Gość gość
Ale autorka jest jednak o klase wyżej niz tamta. Masz racje,ze nie odejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mąż ze mną sypia. Podejrzewam ,ze sie w tamtej zakochał...ale wtedy byłby jej wierny a on ze mną sypia w najlepsze kiedy chce. Moze mu sie spodobala,zauroczenie. Ale ona nie odpuszcza,pisze do niego.Na bank jej nieobiecywał pierdoł.Pewno takie same kity jak mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sypia z tobą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moj odszedł:(i tak jesteś w lepszej sytuacji bo mozesz go pocałować w pupę jak śpi pijany;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nigdy nie całuje du...y facetowi a jeszcze zdrajcy brrree fuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktos juz napisal,ze to prowo.Zgadzam sie.Ok,sa faceci,ktorzy zdradzaja,ale zeby kobieta byla taka kompletna idiotka i byla w zwiazku z kims takim???W dodatku przyznaje sie,ze wie o wszystkim.Naprawde autorko,wysil sie nastepnym razem bardziej i wymysl cos lepszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może mąż czeka na to ,aż sama wysle pozew...:(sprawdza ile wytrzymam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a moze pogroże mu pozwem to sie opamieta, co moze stracić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To lubisz być zdradzana. Twój wybór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka to debilka!!! Najgorszy rodzaj żony czyli nie ważne że ma męża gnoja, ważne że w ogóle ma!!! Zero honoru...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozumiem autorkę.maz robi co chce ale potem przeprasza i nie chce odejść.ona wierzy że uda się aby między nimi było ok a on przestał zdradzać.ale on ma ja w d***e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
większość żon to desperatki bez honory. Uczepia się gaci męża a on na nie pluje z gorym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nie możesz se znalezc jakiegoś fajnego kochanka? Odżyjesz kobieto ! Zobaczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zawsze szczery wczoraj skoncz to prowo kretynko xxxx Bo co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Serio nie masz godności i poczucia własnej wartości? kiedy otworzysz oczy za 10 - 15 lat jak dzieci dorosną? teraz wiadomo, że Cię nie zostawi, bo dzieci, kupa kasy na alimenty, ma w domu czego chce, więc mu wygodnie. myślisz że z tamtymi kobietami seksu nie uprawiał? jeśli chcesz żyj tak dalej, ale po co zakładasz temat na kafe? skoro Ci tak dobrze to tkwij w tym toksycznym związku. żebyś za te 10 lat nie miała poczucia, że zmarnowałaś sobie przez tego człowieka życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może wynajmij detektywa, jak zobaczysz zdjęcia i filmy co on wyrabia, to może zmienisz zdanie, a on nie będzie się mógł niczego wyprzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka to debilka!!! Najgorszy rodzaj żony czyli nie ważne że ma męża gnoja, ważne że w ogóle ma!!! Zero honoru... xx Najgorszy rodzaj żony ale tylko dla ciebie ku/rwo bo nie leci do sądu z pozwem rozwodowym. Gdzie twój honor debilna prostytutko co się wp/ie/rd/ala do cudzej rodziny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Akurat nie jestem niczyją kochanką.Ale zgadzam sie,ze ona nie ma honoru.I co z tego ,ze nie leci z pozewem? Rodzina to grubsza sprawa.Ok Ale jest taka rzecz, ktorą trzeba miec mimo wszystko:Godnosc. Autorka jej nie ma. Nie ma nawet jaj by go wyrzucic z domu, sama postraszyc alimentami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Postrasz kochankę (maz powie, ze odchodzi , ale nie odejdzie bo jak by chciał odejść juz dawno by to zrobił ) , ona odczepi sie od niego jak dobrze ja postraszysz i np. ośmieszysz w jej pracy albo miej honor i wyrzuć męża z domu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak tak zrobi w miejscu pracy to zniszczy jej życie. Nie wiesz kim jest ta dziewczyna. Moze wcale mąż sie nie zakochał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skad wiesz ,ze nie odejdzie?Moze odklada na boku na nowe zycie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale kochanka na pewno wie że ten ma żonę:/ takze też bym się dała jej nauczke:/ faceta bym też od razu wywaliła ale autorka widać zaslepiona i zaslepiona pozostanie aż do 45-50 rz jak mąż sam odejdzie gdy dzieci dorosną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz co żonaci mowią kochankom? Ze żony nie kochają, nie sypia z nią a rozwod to kwestia czasu. Tu nie chodzi o sypianie z żonatym dla zabawy, rozrywki. Jak taka sie zakocha to wierzy,ze to prawda. Nie wiń tej drugiej.... Po prostu mąż cie nie kocha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:52 Ja tak dałam nauczkę jednej szmacie.k****iszcze nasłało na mnie policję , ale g****o mi zrobili:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widac co z ciebie za kobieta ,jesli uzywasz słow k***a i szmata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hehehe na starosc odejdzie od zony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka pisała,ze ma 36 lat.albo 37, czesnie sie hajtali pewnie. Moim zdaniem to jest facet, ktory za kilka lat odejdzie. Ty go wcale nie pociagasz,szuka ciagle innych kobiet. Moze i uczucia,ale nie znalazł. Moze teraz znalazł? Moze juz kiedys probował odejsc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko jakbys miała honor to sama byś wzięła z nim rozwód a nie tylko gadała ,,jak chcesz to idź do niej, droga wolna" a w duchu modlilabys się żeby jednak nie odszedł bo Ty go kochasz. TY byś podjęła decyzje o rozwodzie, tym bardziej ze to nie pierwszy raz jak maz Cie zdradza, wiec skoro wiesz ze Cie nie kocha a jeszcze go nie wywalilas z domu za to wszystko to nie masz godności! A maz siedzi z Toba z wygody, może nie mieć kasy na nowe życie, a teraz ma posprzatane, ugotowane, seks na zawołanie noi pewnie nie miałby kasy na alimenty. Siedzi z Toba a posuwa obie zapewne. Ale ważne, ze nie odeszdl do niej, prawda? Zalosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:10 Ona o mnie gorsze rzeczy mówiła i jeszcze czuła sie pokrzywdzona :D bezczelność !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×