Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego tak piekna, madra, mila, stanowcza, dobrze wykszalcona kobieta jak ja

Polecane posty

Gość gość
Myślę że nadal jest bardzo wielu męskich facetów tylko kobiety się zmieniły. Albo same są zbyt męskie i nieatrakcyj e dla takich facetów albo wybierają sobie tylko niektóre męskie cechy. Ktoś kiedyś napisał na kafetwrii że mężczyźni są w pakietach. Jak chcesz mieć męskiego, odpowiedzialnego itp to musisz się też liczyć z tym że raczej nie będzie za partnerskim związkiem, będzie pił morze piwa i pewnie podrywal każda napotkana kobietę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj ja się nie dziwie autorko, Polaczki maja tłuste włosy, podbródki jak morświn, tęgie piwne brzuszyska, spocone śmierdzące giry, plecy porośnięte a'la miś yogi, nie potrafią mówić, seplenią, a wybierz się z takim na zakupy to stoi przy kasie i duma nad reszta jakby odejmować nie umiał Co się do mnie przyczepiłaś?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie dziwię się po co ci związek mój młodszy brat ma 27 lat a mamuśka nadał mu pierze sprząta mu pokuj i gotuje zmywa po nim on jak z kuchni wyjdzie to wygląda jak chlew tak właśnie uczą matki i nie tylko u niego to widzę do tej pory nie ma stałej pracy bo mamusia da kasę ja w wieku 20 lat po maturze poszedłem do pracy w 22 wyprowadziłem się a 29 wykończyłem dom mam 32 i po dwóch długoletnich związkach i trzeci planuję zakończyć wpieprzylem się w związek z 19 latka teraz ma 21 czyli 11 lat mlodsza gdzie z nią nie wyjdę to jak wypiję trochę miżdży się do wszystkich przystojniaków wtedy jak bym nie miał dziewczyny sam przystojny jestem mam duże wzięcie sporo ćwiczę dbam o siebie ale czas zmienić bo widzę że na puszczalską trafiłem pewności nie mam czy już mnie nie zdradziła bo musiało by być to gdzieś w kiblu na szybkiego jak coś bo ją pilnuję ale mam dość potrzebna mi mądra ułożona co się wyszumiała zadba o dom urodzi nam dzieci ale do tego musi być ładna bo brzydkiej nie miałem i mieć nie będę a wszystkie ładne lale mają naj****e do gara i max 3 lata się wytrzyma jest tu jakaś ładna i zainteresowana nie ważne z kąd to zamieszka u mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukaj rówieśniczki lub trochę starszej a nie młodej siksy co jej w głowie tylko imprezy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolego Twój 27 letni brat to dziecko, chłopiec, młodzieniec według niektórych tu kobiet więc nie dziwne jest, że tak się zachowuje.;) Ma jeszcze czas dorosnąć;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ojejku, całe szczęście że wy kobiety jesteście takimi chodzącymi ideałami, normalnie ratujecie świat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie jestes piekna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sądzę ze masz zaburzenia narcystyczne no znam takie kobiety z Twojego opisu i one są rozrywane przez najlepszych facetow. Więc jeśli chciałaś się dowartosciowac sciemniajac na forum to jesteś głupia.:D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawsze szczery
malo kto laczy wszystkie cechy madrosc, urode inteligencje jak ja x hahahahahahahahahha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×