Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Adwokat Prawo Pracy Warszawa

Polecane posty

Gość Tylko nie T. TOMASZCZYK

Tomasz Tomaszczyk. Hmmm przestrzegam aby lepiej conajmniej 3 razy zastanowić się czy nie lepiej omijać jego kancelarii. Bo z moich przykrych doświadczeń wynika że nie jest ani rzetelny ani zaangażowany ani pomocny 😭.  Nie można liczyć na wsparcie i poradnictwo na temat możliwości dalszego postępowania. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marion

bzdura! prowadził moją sprawę przeciwko pracodawcy i jestem w pełni zadowolona z efektu jak i samego prowadzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandra32

Nie jeden adwokat w Warszawie. Ja mam kobietę Paulina Kornacka i chyba dobrze rozumie moją sytuację. Pomaga i szczerze mówi co i jak i nie traktuje mnie jak urzędnik. Myślę że dobrze wybrałam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daggamering

Co prawda nie z Warszawy bo z Lublina, lecz stanowczo warta polecenia - adwokat Anna Legieć. Mój pracodawca nie dotrzymał warunków umowy, a dodatkowo nie wypłacił mi wynagrodzenia. Próbowałam pokojowo dojść do porozumienia, lecz nic nie przynosiło skutków. Ostatecznie udałam się do Pani adwokat i zaczęłam działać. Dostałam mnóstwo rady i przede wszystkim rzetelnej pomocy, która przyczyniła się do zakończenia sprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

adwokat Tomasz Tomaszczyk ma bardzo dobre opinie i jego kancelaria znajduje się w Warszawie, myślę, że warto się z nim skontaktować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ja korzystałam z usług w kwestii prawa pracy, niestety moja poprzednia mocno dała mi w kość ale na mecenasa Tomasza zawsze mogłam liczyć, świetnie poprowadził moją sprawę i ograniczył dużo nerwów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annkana

Także polecam pana Tomaszczyka,za zaangażowanie w sprawę, kompetentne udzielenie pomocy, korzystałam już dwa razy z pomocy jego kancelarii i bardzo polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamillo

A czy może ktoś z Was podpowiedzieć jaki jest czas oczekiwania na pierwsze spotkanie? i jak długo ono trwa, ile czasu warto zarezerwować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14 godzin temu, Gość Kamillo napisał:

A czy może ktoś z Was podpowiedzieć jaki jest czas oczekiwania na pierwsze spotkanie? i jak długo ono trwa, ile czasu warto zarezerwować?

polecam zadzwonić bezpośrednio do kancelarii, oni tam nie gryzą 🙂 numer do JST  515 902 073 ale nie martw sie, nie będziesz czekac Bóg wie ile 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Tomasz Tomaszczyk jest bardzo dobrym prawnikiem prawa pracy, zajmuje się też sprawami związanymi z ZUS, a to w dzisiejszych czasach bardzo ważne, tyle tych przepisów mają, że nic dziwnego że łatwo o problemy...

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

 

23 godziny temu, Gość gość napisał:

Tomasz Tomaszczyk jest bardzo dobrym prawnikiem prawa pracy, zajmuje się też sprawami związanymi z ZUS, a to w dzisiejszych czasach bardzo ważne, tyle tych przepisów mają, że nic dziwnego że łatwo o problemy...

 

zgadzam się, Tomasz Tomaszczyk jest świetnym, a co więcej  doświadczonym prawnikiem w swojej dziedzinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15 godzin temu, Gość gość napisał:

 

zgadzam się, Tomasz Tomaszczyk jest świetnym, a co więcej  doświadczonym prawnikiem w swojej dziedzinie

w jakiego typu sprawie Ci pomagał Tomaszczyk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mattyyylda

Pana Tomaszczyka polecam także, ja miałam problem z Zusem, że niby nie opłacałam składek itp. Bardzo pomógł i doradził duzo, w jaki sposób najlepiej rozwiązać ten problem.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annkana

Pan Tomaszczyk specjalizuje się w pomocy z nieuczciwymi pracodawcami albo np ze sprawami z Zusem, sama korzystałam z jego pomocy, rzeczowy, ale zawsze opanowany i z dużą wiedzą. Warto się umówić na spotkanie i przegadać problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antoni

Polecam kancelarię Advoco, znają się na prawie pracy jak mało kto. Miałem dosyć powikłaną sprawę, w ogóle nie wiedziałem co z tym zrobić. Od razu do mnie oddzwonili po moim telefonie, mają dużo czasu dla każdego klienta. Działają bardzo kompetentnie i profesjonalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

również polecam Kancelarię JST! pan Tomaszczyk jest naprawdę dobrym prawnikiem, znanym w swoim środowisku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

mnie się wydaje, że od prawa pracy to w Warszawie lepszego speca niż Tomaszczyk nie ma, w każdym śadzie to usłyszysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasandra

Idź na Towarową do Kancelarii Mecenasa Kotłowskiego. Oni wszystko załatwią. Mi poleciła go znajoma z pracy i faktycznie można liczyć na ich profesjonalizm i wiedzę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

My nie mamy u siebie w firmie działu prawnego i na stałe współpracujemy z kancelarią Pana Kamińskiego z Domaniewskiej. Dla nas stała wygoda, bo mamy obsługę wtedy kiedy jest taka potrzeba, a poza tym nie martwimy się o utrzymywanie prawników w firmie na stałe. Jeśli chodzi o prawników świetnie sobie radzą, kancelaria na wysokim poziomie, bardzo dobry kontakt z nimi. Z naszej perspektywy zdecydowanie pozytywna współpraca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Swoją Kancelarie w Wawie ma swietna adwokat Iwona Sepioło. Wybrałam ją z polecenia ale tez po opiniach. Nie zawiodła mnie, zaangazowana pełną sobą, liczy sie klient a nie tylko kasa. Sprawa oczywiscie wygrana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sprawie przeciwko byłemu pracodawcy korzystałam z porad kancelarii Lilianny Skiby. Udało się wywalczyć odszkodowanie, więc jestem zadowolona z efektów jej pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Warszawie mieszkam od niedawna i mialam przyjemnosc badz nie korzystac z uslug dwoch adwokatow. Jeden porazka, tylko kase wyciagal a nic nie doradzil, drugi pani Iwona Sepioło Jankowska rewelacyjny ! Mecenas z prawdziwego zdarzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 5.11.2023 o 11:08, proteinkowazyta napisał:

W Warszawie mieszkam od niedawna i mialam przyjemnosc badz nie korzystac z uslug dwoch adwokatow. Jeden porazka, tylko kase wyciagal a nic nie doradzil, drugi pani Iwona Sepioło Jankowska rewelacyjny ! Mecenas z prawdziwego zdarzenia

Sama wiele dobrego o niej slyszalam i dlatego zdecydowalam sie skorzystac z jej uslug 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja odradzam korzystanie z Mickiewicz-Szombara zarówno brak pomocy jak i wsparcia prawnego podczas prowadzenia spraw. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×