Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Chrzciny

Polecane posty

Gość gość

Witam drogie mamy, planujemy z mezem chrzciny. Wyszylo nam okolo 45 gosci... uwazam, ze to jest znacznie za duzo. Czy Wy tez tak robiliscie ? Moja rodzina jest duza, utrzymujemy kontakty z rodzenstwem moich rodzicow itp. wypadaloby ich zaprosic. Dodatkowo rodzenstwo cioteczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze nikt z rodziny nie odwazyl sie nie zaprosic wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak masz dobre relacje z rodziną to chyba wypada ich zaprosić. Ja będę robić chrzciny gdzieś tak za pół roku dopiero i będzie maksymalnie 13 osób tylko. Bez żadnych naszych cioć i wujków, bo nie utrzymujemy kontaktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama nie wiem czy ja utrzymuje z nimi kontakt, czy bardziej moi rodzice. Gdy sa swieta to wpadamy z mezem na ciasto i dajemy dzieciakom prezenty. Mieszkamy w innym miescie juz 2.5 roku to nikt nas nie odwiedzil. W czasie ciazy tez nikt nie zadzwonil zapytac jak czuje itp. Wszystko relacjonowala moja mama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chrzest czy wesele robicie?:D u nas było 10 osób, nie wyobrażam sobie robić cyrku ze chrzcin dziecka i przyjęcia na 50 osób:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ja wlasnie tez. Tylko nie chce zwby rodzicom bylo przykro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My zapraszamy naszych rodziców, rodzeństwo i dziadków, wychodzi ok. 30 osób z dzieciakami. Ja bym nie zapraszała rodzeństwa rodziców, bez przesady, ale znam ludzi którzy nawet kuzynów rodziców zapraszają więc decyzja należy do was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wlasnie nie wiem co robic. Dla mnie to paranoja wydawac 10 tys. na chrzciny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale imprezę robicie Wy. Jakbyśmy my słuchali mojej teściowej to też byśmy mieli 50 osób na dzień dobry bo tego wypada a temu będzie przykro. Tylko że nas nikt z tych osób nigdzie nie zaprasza więc bez przesady. Nie macie obowiązku gościć znajomych rodziców, nawet jeśli to wasza rodzina. Co innego wesele a.co innego chrzciny czy komunia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My, nasi rodzice, dziadkowie, chrzestni i nasze rodzeństwo - 14 osób. 50 osób to na weselu mieliśmy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My też planujemy chrzciny max 10 osób z nami chrzestni i dziadkowie i wystarczy siost rodzonych nie zapraszamy ale u nas to długa historia nie widzę powodu by zapraszać 50 osób bo się pogniewa jeden z drugim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najszybciej sprawdzone miejsce na Chrzciny znajdziesz na www.ChrzcinyiKomunie.pl . Wszystkie lokale w jednym miejscu i można wysłać zapytanie do wielu restauracji jednocześnie - zaoszczędzi to Twój czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uważam,tak jak większość osób przed mną, że to wy robicie chrzciny i zaproście tylko najbliższych, a nie jeszcze cioteczne rodzeństwo, jesli i tak nie utrzymujecie kontaktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"My, nasi rodzice, dziadkowie, chrzestni i nasze rodzeństwo - 14 osób." - u mnie w takiej konfiguracji wychodzi 25 osób plus troje dzieci :) No ale oboje mamy wszystkich dziadków i liczne rodzeństwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale to już było
W ubiegłym roku mieliśmy chrzciny naszego dziecka. Zaprosiliśmy najbliższą rodzinę bez cioć i wujków.Wyszło 27 osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My mieliśmy około 20 osób w restauracji i było dobrze. Nie wyobrażam sobie podejmowania takiej liczby ludzi w domu, za dużo zamieszania, za mało zastawy ;) Trafilismy na bardzo fajną karczmę, koleżanka nam ją poleciła. To Rogata http://www.rogata.pl/ z Bielska-Białej, bardzo fajne, klimatyczne miejsce, cenowo w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my za 2 tygodnie chrzciny.. na 15 osob i wyszlo ponad 4 tys zl dziadkowie, rodzenstwo i tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas bylo 18 osob.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli szukacie idealnego miejsca na komunie koniecznie sprawdźcie chrzcinyikomunie.pl możecie nawet zadzwonić do nich i za darmo znajdą dla Was sprawdzone miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
58 minut temu, Marek123321 napisał:

Jeśli szukacie idealnego miejsca na komunie koniecznie sprawdźcie chrzcinyikomunie.pl możecie nawet zadzwonić do nich i za darmo znajdą dla Was sprawdzone miejsce.

Reklamy na kafe, czyli to co uwielbiam najbardziej! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×