Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Magdalenaa78

Leasing gdzie ?i jak ?

Polecane posty

Gość Magdalenaa78

hej. Dostałam dofinansowanie z pup i zakładam firmę. Potrzebuje fotelów kosmetycznych , lamp do paznokci i mebli. Z jednej strony się ciesze, a z drugiej jestem pełna obaw, dofinansowanie dofinansowaniem, ale gdzie warto brać leasing ? Któraś z was tez miała podobnie ? Interesuje mnie to żeby szybko załatwić formalności. Czytam i nie wiem w końcu gdzie brać leasing, help

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina4322
Przez internet można szybko załatwić leasing, spróbuj przez platformę finansową, formalności tam są uproszczone do minimum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fitek0921
No właśnie tak jak ktoś pisze wyżej, ja jakiś czas temu również brałam leasing online przez tą platformę finansowa i bardzo szybko załatwiłam tam formalności wszystko online nie trzeba nigdzie chodzić i warunki świetne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ściemniara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o firmy leasingowe, to ja zdecydowanie polecam http://leasing-torun.pl/ . To bardzo uczciwi i rzetelni ludzie, nigdy nie zawiodłem się na ich działaniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakadu77
brat mi polecił platformę finansową i jak do firmy potrzebowaliśmy drona to wypełniliśmy wniosek online i po kilku dniach zadzwonił konsultant, także ja też jestem z ich usług zadowolony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzejbiel
Tu w grę wchodzi z tego co rozumiem leasing maszyn wszelakich, racja? Jeśli tak to sprawdź co oferuje PKO Leasing, u nich można wziąć finansowanie właśnie na wyposażenie np gabinetu, więc wydaje mi się, że do Twojego salonu nada się to perfekcyjnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goskur
pko z całym szacunkiem, ale nie mam dobrych doświadczeń z tym bankiem, leasing najszybciej jest wziąć przez internet np przez platformafinansowa.pl i nie kantują ludzi jak niektóre banki poczytajcie opinie w sieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przy rozwijaniu przedsiębiorstwa musieliśmy zwiększyć flotę samochodów i leasing okazał się najkorzystniejszą opcją, szczególnie że firma www.auto-finance.pl ma ciekawe patenty no i pomaga z formalnościami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żadnego leasingu. Poszukaj aut poleasingowych na allegro.pl, efl.com.pl i olx.pl Znajdziesz jakiegoś 3/5 latka z fajnym wyposażeniem i pełnym aso za połowę ceny rynkowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate_1984
Ja zakładając firmę i wyposażając mini zaplecze gastronomiczne bufetu i biuro korzystałam z powodzeniem z aukcji EFL. Moja rada - sprawdzaj, czy sprzętu mają choć króciutką gwarancję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×