Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćWawa21

Czy tylko mnie denerwuje

Polecane posty

Gość gośćWawa21

Czy tylko mnie denerwuje, to, że kiedy pisze pierwszy do dziewczyny, na portalu typu Tinder i Badoo, kiedy już zostaliśmy sparowali, to one nic nie odpisują.Żeby nikt mnie źle nie zrozumiał, nigdy nie pisze po prostu "Hej.Co tam?" czy innego durnego tekstu, tylko zaczynam rozmowę w sposób przemyślany, dokładnie analizując zainteresowania lub opisy dziewczyn.Zawsze się staram i gdy już dojdzie, do rozmowy, to jakoś ona idzie, ale 2/3 dziewczyn w ogóle nie odpisuje na wiadomości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ze dziewczyna da Ci seduszko na Badoo nie musi znaczyc ze jej sie podobasz, ona moze tylko sprawdzac czy Ty dales jej serduszko- gdyby dala ,,X" nie dowiedzialaby sie czy Ci sie spodobala I dales serduszko czy krzyzyk. Moze w ten sposob sie dowartosciowuje gdy dostaje duzo serduszek Od facetow, cieszy sie ze wielu gosci na nia leci, ktorzy niekoniecznie ja interesuja. Mialam Badoo I wiem jak jest,dostawalam bardzo duzo serduszek a sposrod nich mniej niz polowa facetow do mnie Pisalo. Dawali aby tylko dac, mozliwe ze tez sprawdzali czy jestem zainteresowana... Niektorzy tak tylko sobie podkrecaja ego, niekoniecznie chca kogos tam poznac do zwiazku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×