Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Nie mogę osiągnąć orgazmu

Polecane posty

Gość gość

Nie mogę osiągnąć do końca orgazmu, zazwyczaj wyglada to tak ze pieszcze swoją lechtaczke i jednocześnie masturbuje się wibratorem. Jest mi bardzo przyjemnie i w pewnym momencie czuje ze robi mi się gorąco, odczuwam mega satysfakcje i wiem ze jestem blisko tego momentu, wiec nie przerywam cały czas w tym samym tempie pieszcze się, lecz niestety to uczucie przemija, lechtaczka staje się wtedy bardzo wrażliwa na dotyk a nawet sprawia mi ból wiec musze przestać jestem wtedy nie spełniona i zawiedziona Za każdym razem gdy się masturbuje myślę że może w końcu uda mi się osiągnąć swój cel ale to jedynie złudne nadzieje Dodam do tego ze próbuje się zawsze rozluźnić i myśleć o przyjemnych rzeczach ale nic z tego. Co mam zrobić aby w końcu osiągnąć orgazm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spróbuj użyć faceta. Najlepiej kochanego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko facet ci pomoże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też chyba nigdy orgazmu nie miałam a mam faceta od 10 lat. Często jest przyjemnie w łóżku ale nie ma efektu wow. Ostatnio zaczęłam się masturbowac w sumie to raptem 2 razy i doszłam do momentu ze już prawie było mega przyjemnie tak jak nigdy wcześniej nie było a tu nagle zonk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wygląda na to że wszystko przed wami jest do odkrycia, orgazm łechtaczkowy, pochwowy sutkowy, analny, energetyczny, fale gorąca które ogarniają wsze ciała i pochłaniają swoją mocą. wasze ciała jeszcze się nie rozbudziły dlatego są problemy z osiągnięciem satysfakcji. rozwijajcie swoją fantazję i szukajcie inspiracji. wymieniłem tylko część z tego co przed wami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może powinnam zmienić faceta:) kocham to ale satysfakcji w łóżku nie mam. Jestem otwarta na eksperymenty. Jest przyjemnie ale chciałabym w końcu poczuć to cos:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najpierw lepiej spróbuj skok w bok. Jak z innym też nie będziesz miała to bezsensu zmieniać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To mój pierwszy facet z którym uprawiam seks. Nie mam porównania a zdradzać nie chcę. On by mi tego nigdy nie wybaczył a nie chcę narażać swojego związku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przegość
Co za idiotyzm. Jak można oczekiwać od kogoś że zrobi dobrze jak się nie umie samej sobie dogodzić? Litości! Poza tym seks to nie mechaniczne brandzlowanie podczas układania listy zakupów, tylko trzeba się trochę zaangażować, pofantazjować czy pobudzić choćby erotyką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×