Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

brzuch jak balon po jedzeniu

Polecane posty

Gość gość

Od zawsze tak miałam, że rano płaski brzuch, a jak tylko coś zjem to wyglądam jakbym była w ciąży.. W związku z tym od tygodnia zaczęłam zdrowo, regularnie jeść i ćwiczyć. Nie dość, że to kompletnie nic nie daje, to się wcale nie wypróżniam. Nie to, że nie mogę, tylko po prostu nie odczuwam takiej potrzeby, a brzuch po każdym jedzeniu jak balon. Co mam robić? Dodam jeszcze, że mam lekką skoliozę lędźwiową. Może to przez to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na wzdecia koper i mielony kminek, tak na czubek lyzeczki a na zaparcia suszone sliwki, len, owsianke i bedzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyczyn takiego stanu rzeczy może być wiele i myślę, że warto to jak najszybciej skonsultować z lekarzem. Rozumiem, ze wzdęcia i gazy pojawiają się po każdym zjedzonym posiłku ? Pytam bo ja sama miałam kiedyś podobny problem i wystarczyła zmiana trybu życia i bardziej zdrowa dieta a problemu ustąpiły. Przeczytaj sobie ten artykuł http://www.amol.pl/skad-sie-biora-wzdecia , może znajdziesz rozwiązanie także na swoje dolegliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eh znam to uczucie, czasami jak długo nic nie jem a potem jednak coś przekąszę, to tak mi się właśnie robi. Ale jest na to metoda, możesz się wspomagać ziołami po posiłku, np. jest taka fajna herbatka MalwaTea na aktywne trawienie, "Ziołowa Fantazja" http://www.malwatea.com/pl/herbaty-odchudzaj%C4%85ce/zio%C5%82owa-fantazja.html jak widac w skladzie ma zioła wspomagające trawienie i w dodatku nieziemsko pachnie, często ją sobie zaparzam po jakimś większym posiłku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wypróbuj sobie suplement z Agl Borje z alg morskich wlasnie na trawienie. Nazwa skomplikowana więc nie będe języka kaleczyć , ale na stronce znajdziesz http://sklep.alg-borje.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też nieważne co zjem - czy cięzko czy lekko to i tak brzuch jak balon ;/ a najgorzej to chyba po jabłkach, które w teorii powinny działać odwrotnie? Ostatnio na wyjeździe weekendowym wypiłam roztwór dicopeg 10g bo dosłownie myslalam ze mnie wysadzi po grillowaniu. Nawet szybko przeszło, także też polecam spróbowąć. Brzuch wrócił do normalnych rozmiarów no i samopoczucie o niebo lepsze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to te zaparcia Cię męczą, a jak pojawią się do tego wzdęcia to szczerze współczuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na wzdęcia i zaparcia oraz wszelki problemy związane z trawieniem i wypróżnianiem się to najlepszy jest dicopeg 10g, koniecznie go kup i noś zawsze przy sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też stosuję dicopeg 10g, jest bardzo skuteczny i szybki a do tego nie uzależnia i reguluje pracę jelit. miałam podobny problem, po jakimś czasie stosowania dicopegu wszystko się uregulowało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapraszamy na konsultacje z trenerem i dietetykiem, który ma wieloletnie doświadczenie w przemianie sylwetek, zarówno kobiet, jak i mężczyzn. Efekty osiągane są dzięki spersonalizowanym dietom oraz ćwiczeniom dostosowanym do potrzeb oraz możliwości klienta. Więcej informacji na www.igortreneronline.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michalina456
Kup sobie esputicon, na pewno pomoże i nie wiele kosztuje. Sama miałam mega problemy ze wzdęciami i pomógł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli te wzdęcia się powtarzają to może warto się tym na poważnie zainteresować? Samo nic nie zniknie, dlatego dobrze będzie jak pójdziesz do apteki po kapsułki Intesta http://intesta.pl/ . Jest ona dietetycznym środkiem spożywczym specjalnego przeznaczenia medycznego, wspomagającym procesy fizjologiczne u podłoża występowania choroby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olunka299
Wszystko wskazuje na problemy trawienne jeżeli po jedzeniu masz takie dolegliwości. Poczytaj na stronie http://cholestilmax.pl/ o mozliwych przyczynach, a swoja droga takie tabletki sa bardzo pomocne na trawienie. Ja od dawna stosuje i jest mi po nich zawsze lepiej sprawdz sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miśka

też miałam taki problem, że rano brzuch idealny a później zaczynały się wzdęcia, przelewanie i czasem biegunki. Zrobiłam badania i rozpoczęłam dietę eliminacyjną i co się okazało? nie toleruję laktozy i z glutenem też mam problem, a kocham bułki, chleb, makarony. No ale co zrobić, odstawiłam te produkty, jem makaron i chleb bezglutenowy i łykam debutir w kapsułkach, by uspokoić jelita i odżywić ich nabłonek. Z każdym dniem jest lepiej, już nie wyglądam jak kobieta w 4 miesiącu ciąży przez cały dzień 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też używam esputiconu. Zupełnie nie rozumiem dlaczego jest tak mało znany a przyznam, że jest genialny! Tysiąc razy lepszy od espumisanu.

Dnia 22.09.2020 o 09:32, natalia278 napisał:

Wypróbuj sobie eputicon z apteki. Można go kupić bez recepty. Mi pomaga na wzdęcia 😉

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×