Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

"Nieplanowana" ciąża,czy na pewno?

Polecane posty

Gość gość

Co myślicie o kobietach które odstawiaja tabletki bez wiedzy partnera a później mówią ze np.kilku zapomniala albo miala biegunkę no i cóż stalo sie.. A ci biedni faceci nie sa niczego świadomi no bo niby czemu maja cos podejrzewać? I zostają ojcami podstepem. Skoro moja kobieta brała je to widocznie serio cos nie zadziałalo..Takie zachowanie kobiet jest coraz częstsze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osobiście nie popieram , i nie chciałabym coś takiego zrobić mojemu partnerowi , znam taki przypadek znam ich oboje , ona go okłamałam , złapała na dziecko , bogaty itd. mężczyzna, mówił jej że nie chce mieć więcej w życiu już dzieci , ma już dorosłych synów, ona go wrobila, dziecko się urodziło ale ona straciła wszystko w jego oczach , myślała że faceta bogatego itd. złapie sobie na dziecko a tu dupa, on kupuje i płaci na dziecko jak powinien w weekend spędza czas z dzieckiem ale z nią już nigdy w życiu nie chce i nie zamierza być 4 miesiące znajomości, on został ojcem i dziadkiem w tym samym roku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te kobiety myslą dolna głową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cleo1976
Myślę, że jest to nadużycie zaufania partnera, TAK SAMO jak wtedy, gdy mężczyzna okłamuje partnerkę, że założył prezerwatywę.Decyzja o dziecku powinna być wspólną decyzją pary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×